X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 29 września 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, bardzo mi przykro :(

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 września 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus przykro mi, że Cię to spotkało . Mam nadzieje, że po odpoczynku wrócicie silniejsi do walki bo warto !

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo współczuje :( trzymaj sie :* ❤️

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 29 września 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus sciskam mocno !

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 29 września 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus bardzo mi przykro..... Życie jest niesprawiedlwe....

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Kaktus przykro mi, że Cię to spotkało . Mam nadzieje, że po odpoczynku wrócicie silniejsi do walki bo warto !


    Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy...nie wiem co bedzie dalej teraz musze zrobic badania macicy I genetyki...a czy bedziemy dalej walczyc zobaczymy

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie robilyscie badania genetyczne?? Ginekolog kazal nam zrobic z krwi ale z tego szoku nic nie pamietam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 12:59

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę to dziwne bo dzisiaj nic nie krwawie..nie wiem o co chodzi...nie wiem czy brac dalej litinus czy nie..meksyk mam w glowie..a klinika dzisiaj zamknieta..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 września 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny trochę to dziwne bo dzisiaj nic nie krwawie..nie wiem o co chodzi...nie wiem czy brac dalej litinus czy nie..meksyk mam w glowie..a klinika dzisiaj zamknieta..
    Jeśli u Ciebie faktycznie wypadałby ok 6tc to powinien być widoczny pęcherzyk z zarodkiem i serduszko. Ja bete na tym etapie miałam ok 22 tys a Ty pisałaś, że masz bardzo niską. Skąpe krwawienie może być własnie przez progesteron.
    Co do badań to pewnie o kariotypy chodziło (Ty+partner) Dobrze jakby partner zbadał nasienie pod kątem fragmentacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2018, 16:26

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Jeśli u Ciebie faktycznie wypadałby ok 6tc to powinien być widoczny pęcherzyk z zarodkiem i serduszko. Ja bete na tym etapie miałam ok 22 tys a Ty pisałaś, że masz bardzo niską. Skąpe krwawienie może być własnie przez progesteron.
    Co do badań to pewnie o kariotypy chodziło (Ty+partner) Dobrze jakby partner zbadał nasienie pod kątem fragmentacji.

    Lekkie krwawienie mialam we wtorek I srode a czwartek I piatek bylo mocniejsze...I wczoraj cos dziwnego ze mnie wylecialo I strasznie mnie brzuch bolal ....nie wiem co robic..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P-hCG:2 hcg:lav taka dostalam odpowiedź...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 września 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    P-hCG:2 hcg:lav taka dostalam odpowiedź...
    Jeśli Twój wynik bety to 2 to niestety jest to beta ujemna. Wynik dodatni jest przy minimum 5. Pewnie dlatego test również wyszedł ujemny. Wydaje mi się, że w Twoim wypadku była to ciąża biochemiczna. Tak się niestety czasami zdarza :( była próba zagnieżdżenia ale ostatecznie do niego nie doszło. Krwawienie wystąpiło tak późno ze względu na suplementacje proga, pewnie gdyby nie to ,to miesiączka by wypadła w terminie. Tak mi się wydaje.

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 września 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Jeśli Twój wynik bety to 2 to niestety jest to beta ujemna. Wynik dodatni jest przy minimum 5. Pewnie dlatego test również wyszedł ujemny. Wydaje mi się, że w Twoim wypadku była to ciąża biochemiczna. Tak się niestety czasami zdarza :( była próba zagnieżdżenia ale ostatecznie do niego nie doszło. Krwawienie wystąpiło tak późno ze względu na suplementacje proga, pewnie gdyby nie to ,to miesiączka by wypadła w terminie. Tak mi się wydaje.


    Dziekuje bardzo za pomoc...Buziaczki

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zwiększonej dawcę leku przybyło ładnych 7 jajek plus 10 poniżej wielkości
    Byłam u ginekologa w stavanger Medicus -polecam robią nawet badania krwi
    Opowiedziałam mu o Riks kiwał głowa i powiedział ze wie co sie tam dzieje ..oni również nie badają dna tych jajeczek które nie rozwina sie po pobraniu
    Teraz tylko kontakt z tymi gałganami po 12nastej pewnie ovitrelle wieczorem i pobranie koło środy czwartku?
    Aaa No najważniejsze mięśniak którego znalazł lekarz w pl tezy lata temu Dalej mam w riksie nie widzieli tyle razy ale jest na zewnątrz macicy wiec nie ma większego znaczenia ..narazie :/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 października 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Po zwiększonej dawcę leku przybyło ładnych 7 jajek

    Super :-)

    Ustalony termin punkcji ?




    WNadzieji lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak środa rano

    alda lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 1 października 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy kciuki za udane zbiory ;)

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Po zwiększonej dawcę leku przybyło ładnych 7 jajek plus 10 poniżej wielkości
    Byłam u ginekologa w stavanger Medicus -polecam robią nawet badania krwi
    Opowiedziałam mu o Riks kiwał głowa i powiedział ze wie co sie tam dzieje ..oni również nie badają dna tych jajeczek które nie rozwina sie po pobraniu
    Teraz tylko kontakt z tymi gałganami po 12nastej pewnie ovitrelle wieczorem i pobranie koło środy czwartku?
    Aaa No najważniejsze mięśniak którego znalazł lekarz w pl tezy lata temu Dalej mam w riksie nie widzieli tyle razy ale jest na zewnątrz macicy wiec nie ma większego znaczenia ..narazie :/
    Jak dużego masz miesniak? Ja też mam 4cm tez na zewnątrz macicy,lekarze twierdza że to nie jest powód że nie mogę zajść w ciążę. Poza tym jest wszystko u nas ok.

    k1iygdz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz napisane mam 46x25 subserøst bakre vegg wiec nie bardzo wiem jak liczyć
    Mnie lekarz w pl trochę straszył ze umiejscowienie nie jest ciekawe

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 października 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Wiesz napisane mam 46x25 subserøst bakre vegg wiec nie bardzo wiem jak liczyć
    Mnie lekarz w pl trochę straszył ze umiejscowienie nie jest ciekawe
    Mi w pl lekarz mówił że jest blisko jajowodu lewego ale niby nie przeszkadza w zapłodnieniu, tym bardziej przez in vitro. Ja teraz czekam na miesiączka i zaczynam podejście nr 2. :-)

    k1iygdz.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ