Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 26 września 2018, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Trzymam kciuki, wszystko bedzie napewno dobrze, moze to przez ten stres zwiazany z naglym wyjazem ? Bardzo wspolczuje utraty tescia

Moze stres I zmeczenie bo wczoraj w nocy wrocilismy z polski od tescia I na promie dostalismy zła wiadomosc a dzisiaj tam wracamy...mam nadzieję ze bedzie ok...brzuch przestal bolec...nic juz nie leci...ale trochę polezalam I sie przespalam...jutro mam wizyte u ginekologa...sa jakieś jeszcze dziewczyny ktore beda testowac..bo juz nie pamietam.. :)

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 26 września 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    na promie dostalismy zła wiadomość

Przykro mi :-(

Jak znajdziesz czas daj znać po wizycie .

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 26 września 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji "owocnego" podglądu ;-) daj znać . :-)

e5skzzc.png

[**]

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2018, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :) jadę na krew właśnie podgląda dopiero o 12.40
    Miłego Dnia

mar2śka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2018, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak przypuszczałam nie pomogło 150 gonal zwiększają do 200 w poniedziałek kontrola teraz musze dzwonić po lekarzach w stavanger zeby ktoś mnie przyjął bo nie ma ani pociagu ani samolotu a ten min jurnal to tez w dupę niech sobie wsadza
    Pisałam ze chce kontrole w stavanger a ona tak? To chyba ktoś nie dopatrzył to następnym razem ..to juz przesadzone ze tym razem tez sie nie uda tylko 3 i jak zawsze po prawej stronie i nawet poza właściwa wielkością

• mar2śka Autorytet

Wysłany: 27 września 2018, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Tak jak przypuszczałam nie pomogło 150 gonal zwiększają do 200 w poniedziałek kontrola teraz musze dzwonić po lekarzach w stavanger zeby ktoś mnie przyjął bo nie ma ani pociagu ani samolotu a ten min jurnal to tez w dupę niech sobie wsadza
    Pisałam ze chce kontrole w stavanger a ona tak? To chyba ktoś nie dopatrzył to następnym razem ..to juz przesadzone ze tym razem tez sie nie uda tylko 3 i jak zawsze po prawej stronie i nawet poza właściwa wielkością
    spróbuj do dr tone lunde na madli. Bardzo miła i mnie bez problemu na podgląd przyjmowała tylko dzwoniąc mów o co chodzi.

km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 27 września 2018, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wystarczy tylko jedna dobra komórka mam nadzieje że jest w tych trzech.
    Jakiej wielkości były pęcherzyki ?

e5skzzc.png

[**]

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2018, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tone nie odebrała i pięciu innych tez jakis w centrum medicus
    Wielkości około 9 ostatnio z trzech dwie były Ok ale jedna stracili przy rozmrazaniu
    A teraz jest problem bo badania krwi znowu nie zrobię w poniedziałek ale trudno
    Kupiłam 900 gonal na 4 razy ,na lotnisku nawet nie spojrzeli a miałam w podręcznym ale mam na wszelki wypadek notatke od lekarza

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2018, 15:12

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaczyna sie zastrzyki i kontynuuje sprey to w jakich godzinach to robicie robilyscie? Np rano sprey wieczór zastrzyk godzinkę odstępu i sprey czy jak ?

• Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 27 września 2018, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Jak zaczyna sie zastrzyki i kontynuuje sprey to w jakich godzinach to robicie robilyscie? Np rano sprey wieczór zastrzyk godzinkę odstępu i sprey czy jak ?

Jak doszły zastrzyki to miałam jeden psik rano i jeden psik wieczorem o tej samej godzinie co zastrzyk. Nie wiem czy to była konieczność ale takie miałam zalecenie z kliniki

Alutka
  • kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 27 września 2018, 23:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej beta niska ....:( na usg nic nie bylo widac...krwawienie takie srednie...ale raczej się nie udalo...:(

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 07:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:

Ja spray rano o 8 , wieczorem spray o 20 a zastrzyk robiłam wcześniej bo o 18nastej.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 07:25

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej beta niska ....:( na usg nic nie bylo widac...krwawienie takie srednie...ale raczej się nie udalo...:(

:-(

e5skzzc.png

[**]

• K. Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Przykro mi

n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 września 2018, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus bardzo mi przykro ❤️

• Hannanna Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Trzymam kciuki,żebyś miała siłę walczyć dalej!

• Aggga08 Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus

• Aggga08 Autorytet

Wysłany: 28 września 2018, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro

kaktus85 lubi tę wiadomość

• kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 28 września 2018, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No I dzisiaj poronilam...

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet

Wysłany: 29 września 2018, 00:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    No I dzisiaj poronilam...
    Kaktus przytulam mocno i życzę dużo siły. Bardzo mi przykro ;(

kaktus85 lubi tę wiadomość

k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego