X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 września 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Trzymam kciuki, wszystko bedzie napewno dobrze, moze to przez ten stres zwiazany z naglym wyjazem ? Bardzo wspolczuje utraty tescia


    Moze stres I zmeczenie bo wczoraj w nocy wrocilismy z polski od tescia I na promie dostalismy zła wiadomosc a dzisiaj tam wracamy...mam nadzieję ze bedzie ok...brzuch przestal bolec...nic juz nie leci...ale trochę polezalam I sie przespalam...jutro mam wizyte u ginekologa...sa jakieś jeszcze dziewczyny ktore beda testowac..bo juz nie pamietam.. :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 26 września 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    na promie dostalismy zła wiadomość


    Przykro mi :-(


    Jak znajdziesz czas daj znać po wizycie .




    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 26 września 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji "owocnego" podglądu ;-) daj znać . :-)





    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :) jadę na krew właśnie podgląda dopiero o 12.40
    Miłego Dnia

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak przypuszczałam nie pomogło 150 gonal zwiększają do 200 w poniedziałek kontrola teraz musze dzwonić po lekarzach w stavanger zeby ktoś mnie przyjął bo nie ma ani pociagu ani samolotu a ten min jurnal to tez w dupę niech sobie wsadza
    Pisałam ze chce kontrole w stavanger a ona tak? To chyba ktoś nie dopatrzył to następnym razem ..to juz przesadzone ze tym razem tez sie nie uda tylko 3 i jak zawsze po prawej stronie i nawet poza właściwa wielkością

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 27 września 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Tak jak przypuszczałam nie pomogło 150 gonal zwiększają do 200 w poniedziałek kontrola teraz musze dzwonić po lekarzach w stavanger zeby ktoś mnie przyjął bo nie ma ani pociagu ani samolotu a ten min jurnal to tez w dupę niech sobie wsadza
    Pisałam ze chce kontrole w stavanger a ona tak? To chyba ktoś nie dopatrzył to następnym razem ..to juz przesadzone ze tym razem tez sie nie uda tylko 3 i jak zawsze po prawej stronie i nawet poza właściwa wielkością
    spróbuj do dr tone lunde na madli. Bardzo miła i mnie bez problemu na podgląd przyjmowała tylko dzwoniąc mów o co chodzi.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 27 września 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wystarczy tylko jedna dobra komórka mam nadzieje że jest w tych trzech.
    Jakiej wielkości były pęcherzyki ?



    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tone nie odebrała i pięciu innych tez jakis w centrum medicus
    Wielkości około 9 ostatnio z trzech dwie były Ok ale jedna stracili przy rozmrazaniu
    A teraz jest problem bo badania krwi znowu nie zrobię w poniedziałek ale trudno
    Kupiłam 900 gonal na 4 razy ,na lotnisku nawet nie spojrzeli a miałam w podręcznym ale mam na wszelki wypadek notatke od lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2018, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaczyna sie zastrzyki i kontynuuje sprey to w jakich godzinach to robicie robilyscie? Np rano sprey wieczór zastrzyk godzinkę odstępu i sprey czy jak ?

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 27 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Jak zaczyna sie zastrzyki i kontynuuje sprey to w jakich godzinach to robicie robilyscie? Np rano sprey wieczór zastrzyk godzinkę odstępu i sprey czy jak ?

    Jak doszły zastrzyki to miałam jeden psik rano i jeden psik wieczorem o tej samej godzinie co zastrzyk. Nie wiem czy to była konieczność ale takie miałam zalecenie z kliniki

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 27 września 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej beta niska ....:( na usg nic nie bylo widac...krwawienie takie srednie...ale raczej się nie udalo...:(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 28 września 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Jak zaczyna sie zastrzyki i kontynuuje sprey to w jakich godzinach to robicie robilyscie? Np rano sprey wieczór zastrzyk godzinkę odstępu i sprey czy jak ?


    Ja spray rano o 8 , wieczorem spray o 20 a zastrzyk robiłam wcześniej bo o 18nastej.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2018, 07:25

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 28 września 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej beta niska ....:( na usg nic nie bylo widac...krwawienie takie srednie...ale raczej się nie udalo...:(


    :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 28 września 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej beta niska ....:( na usg nic nie bylo widac...krwawienie takie srednie...ale raczej się nie udalo...:(
    Przykro mi

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus bardzo mi przykro ❤️

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 28 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Trzymam kciuki,żebyś miała siłę walczyć dalej!

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 września 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 września 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 28 września 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No I dzisiaj poronilam...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 29 września 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    No I dzisiaj poronilam...
    Kaktus przytulam mocno i życzę dużo siły. Bardzo mi przykro ;(

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ