X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 października 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Tak z USG, nawet musiałam sama sobie trzymać głowicę od usg na brzuchu.
    Pierwszym razem też miałam z usg.
    Jeśli o takie usg chodzi?



    Tak o takie ;-)


    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 23 października 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati gratuluje!! Cudowne wiadomości :) !! Trzymam kciuki za testowanie ! :)

    A od czego zalezy transfer z usg i bez usg .
    Ja mialam transfer bez usg . I w sumie do dzis ta mysl mi nie daje spokoju , ze nic nie widzialam ...

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 października 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:

    A od czego zalezy transfer z usg i bez usg .

    Od lekarza ;-)

    Kto Ci robił transfer ?

    Ja w Riks miałam transfer bez USG ( robił go Sverre ;-) ) zarodek trafił tam gdzie trzeba ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 października 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus kto Ci robił ostatni transfer ?



    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 października 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia rozumiem doskonale Twoje rozczarowanie norweskim podejściem i standardami. Prawda jest taka, że podejście polskich i norweskich jest bardzo odmienne. W Polsce jest o wiele więcej badań, diagnostyki a i sama stymulacja dokładniej monitorowana. W moim wypadku to wręcz norweska klinika ze mnie zrezygnowała. Mimo, że tak naprawdę miałam jeszcze 3 pełne podejścia ponieważ 2 stymulacje nie zakończyły się transferem oznajmiono mi, że jestem tak beznadziejnym przypadkiem, że nie będą mnie dalej leczyć.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 23 października 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka badań to ja miałam 2 teczki . Wszystko potłumaczyłem dostali na tacy: drożności, laparoskopię, genetykę itd jedyne co to chciałabym rzetelnej stymulacji i kontroli przy stymulacji czy to aż tak wiele ? Czy to przerasta ich umiejętności ?
    Teraz człowiek się zastanawia czy ich niechlujstwo czy z niego beznadziejny przypadek.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 23 października 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Mar2śka badań to ja miałam 2 teczki . Wszystko potłumaczyłem dostali na tacy: drożności, laparoskopię, genetykę itd jedyne co to chciałabym rzetelnej stymulacji i kontroli przy stymulacji czy to aż tak wiele ? Czy to przerasta ich umiejętności ?
    Teraz człowiek się zastanawia czy ich niechlujstwo czy z niego beznadziejny przypadek.
    To, że dostali nie znaczy, że z nich skorzystali. Tutaj wiele badań jest uznawanych za zbędne a nawet nie mają o niektórych pojęcia. A jeśli chodzi o stymulacje...jest po prostu inaczej, mniej dokładnie i albo się na to godzisz albo szukasz alternatywy.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 23 października 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kaktus kto Ci robił ostatni transfer ?


    Taka mloda kobieta nie pamietam jak ona sie nazywa i ja zawsze mam trnsfer z USG dlatego jestem w szkou ze wy mialyscie bez...a ten Hans co Pati pisze to wcale jaki mily i dobry nie jest ja go bardzo nie lubie nic nie mozna z nim zalatwic to jest caly szef tej kliniki ale kazdy ma inne odczucia ;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 października 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Taka mloda kobieta nie pamietam jak ona sie nazywa i ja zawsze mam trnsfer z USG dlatego jestem w szkou ze wy mialyscie bez...a ten Hans co Pati pisze to wcale jaki mily i dobry nie jest ja go bardzo nie lubie nic nie mozna z nim zalatwic to jest caly szef tej kliniki ale kazdy ma inne odczucia ;)

    Czy dobry to tego nie wiem, wiem tylko tyle że jak mi robił punkcje to bolało i to cholernie krew się lała. Dwa dni dochodzilam do siebie.Pierwszym razem punkcje robiła mi bodajże Nina i tak nie bolalo.
    Mam tylko nadzieję że wykonał swoją pracę dobrze i rzetelnie :-)

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 października 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy dobry to tego nie wiem, wiem tylko tyle że jak mi robił punkcje to bolało i to cholernie krew się lała. Dwa dni dochodzilam do siebie.Pierwszym razem punkcje robiła mi bodajże Nina i tak nie bolalo.
    Mam tylko nadzieję że wykonał swoją pracę dobrze i rzetelnie :-)


    Mi punkcję robiła Nina i myślałam że przerwę punkcję bo tak mnie bolało i miałam krwotok więc chyba to nie zależy od lekarza ;-)
    Podobaly mi się wizyty u Niny bardzo dobrze wszystko tlumaczy , odpowiada na pytania itd


    Ja nigdy nie miałam styczności z Hansem ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 17:32

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 października 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mi punkcję robiła Nina i myślałam że przerwę punkcję bo tak mnie bolało i miałam krwotok więc chyba to nie zależy od lekarza ;-)
    Podobaly mi się wizyty u Niny bardzo dobrze wszystko tlumaczy , odpowiada na pytania itd


    Ja nigdy nie miałam styczności z Hansem ;-)

    No widzisz to wszystko zależy od osoby.
    Wizytę i punkcje u Niny też wspominam dobrze.

    Alda kiedy się do nich wybierasz?

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 października 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:

    Alda kiedy się do nich wybierasz?


    W listopadzie :-)




    pati1980, Alutka 32, kaktus85, mar2śka, Mazwopka lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 października 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    W listopadzie :-)

    Trzymam kciuki :-)

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 23 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mi punkcję robiła Nina i myślałam że przerwę punkcję bo tak mnie bolało i miałam krwotok więc chyba to nie zależy od lekarza ;-)
    Podobaly mi się wizyty u Niny bardzo dobrze wszystko tlumaczy , odpowiada na pytania itd


    Ja nigdy nie miałam styczności z Hansem ;-)
    Tak to byla Nina ...to prawda z nia mozna pogadac i sie co nie co dowiedziec ...ja ostatno bylam u Hansa mowilam mu ze robilam badania w pl a on ze nie potrzebnie i ze mam malo witaminy D a on ze to normlane w krajach Unijnych a moj mąz ze normalne to chyba jest tylko to w Norwegi a on dalej ze nie w POlsce itpm itd

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 23 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    W listopadzie :-)
    ALda a gdzie Ty mieszkasz?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati super wynik gratulacje!!!

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 23 października 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Od lekarza ;-)

    Kto Ci robił transfer ?

    Ja w Riks miałam transfer bez USG ( robił go Sverre ;-) ) zarodek trafił tam gdzie trzeba ;-)
    transfer w riks robil mi Jan Mellebaken . Starszy pan.
    Ogolnie wrazenie zrobil pozytywne, ale podczas transferu usg nie uzyl.
    a punkcje robila mi murzynka. nie pamietam jak sie nazywa, ale delikatna nie byla. twarda baba ... jak by mogla to by punkcje w 5 minut zrobila ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 21:18

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 24 października 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    transfer w riks robil mi Jan Mellebaken . Starszy pan.
    Ogolnie wrazenie zrobil pozytywne, ale podczas transferu usg nie uzyl.
    a punkcje robila mi murzynka. nie pamietam jak sie nazywa, ale delikatna nie byla. twarda baba ... jak by mogla to by punkcje w 5 minut zrobila ...
    Mi w riks transfer robil polski doktor, tez bez uzycia usg.

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 października 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    ja ostatno bylam u Hansa mowilam mu ze robilam badania w pl a on ze nie potrzebnie i ze mam malo witaminy D a on ze to normlane w krajach Unijnych a moj mąz ze normalne to chyba jest tylko to w Norwegi a on dalej ze nie w POlsce itpm itd


    Kaktus niedobór witaminy D jest problemem globalnym i nie dotyczy tylko Skandynawii....... W Polsce ludzie też mają niedobory .

    Także Hans miał racje . ;-)



    Na niedobór wit. D bardzo często cierpią mieszkańcy Bliskiego Wschodu ( dużo słońca ) Wynika to z faktu, iż kultura wymaga osłonięcia ciała ubraniem, przez co ekspozycja na słońce jest mocno ograniczona.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2018, 08:24

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 października 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które miały krótki protokół - miałyście Cetrotide czy Orgalutran ?



    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ