X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 17 października 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Na spotkanie czy przy kawie czy bez bardzo chętnie :) I cieszę się że aspargin pomaga. Mi też pomógł, skurcze w łydkach minęły :)
    Ja się zawsze śmieję z tej kawy, bo umawiam się na kawę...a kawy przecież nie piję ;) Jak się ogarniemy z tym remontowym armagedonem to się odezwę ;)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jak po punkcji ? Kto Ci robił punkcje ?



    Mazwopka, pati1980 lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 18 października 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati jak po punkcji ? Kto Ci robił punkcje ?
    Tez jestem ciekawa ! Dawaj nam szybko znac ;)

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 18 października 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam okres :)
    Trzy dni sie spóźnił , bałam jest ze nie bedzie go dłużej bo nie miałam żadnych objaw przedmiesiaczkowych .
    Dobrze ze jest , ale za miesiac juz niech bedzie tym ostatnim :D
    Pati daj znac :)

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 18 października 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wszystkim. Mam 6 jajeczek, nie za dużo myślałam że będzie więcej. Tym razem bolało jak cholera i dosc mocno krwawilam, nadal ledwo żyje.
    Alda punkcje robił mi Hans. Taki młody wesoły doktorek. Czekamy do jutra na info ile się zaplodnilo. Jak będzie ok to transfer ww wtorek. :-)

    Hannanna, mar2śka, K., Mazwopka, Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 października 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Dostalam okres :)
    Dobrze ze jest , ale za miesiac juz niech bedzie tym ostatnim :D


    :-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 października 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mam 6 jajeczek, nie za dużo myślałam że będzie więcej.


    Trzymam kciuki , żeby wszystkie się zapłodniły i dotrwały do wtorku :-) Czekamy z Tobą na telefon :-)







    mar2śka, pati1980 lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 18 października 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.

    alda, Alutka 32, pati1980, mar2śka, Mazwopka, kaktus85, Hannanna, K., Zoja36 lubią tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 18 października 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.
    Gratuluje :):). Niech Wam się zdrowo chowa :)

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 18 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.

    Gratulacje ❤️

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 18 października 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.
    Ogromne gratulacje ! Super , że będziesz miała miłe wspomnienia z porodu! Ja się już trochę denerwuje przed ;) A przypomnij gdzie rodziłaś ? Korzystałaś z piłki , wody i takich tam udogodnień?

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 18 października 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda . Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony . Glikoproteiny w klasie IgG 26 przy normie 7. Ostatnio miałam 41 . Na tą chwile zostaliśmy przy starej dawce. Dawka jest też dobierana do wagi. Za 3 tygodnie mam kontrole w szpitalu na sprawdzenie ciśnienia i może wtedy mi zwiększą dawkę a jak nie to dopiero jak przytyje.

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 października 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony .


    Od samego początku chyba miałaś przeczucia że gdyby podali Ci heparynę to by się udało za pierwszym razem a gdyby robili pakiet badań każdej z nas przed procedurą IVF to myśle że połowa z Nas nie musiałaby przez to wszystko przechodzić !

    Masz "szczęście" że w końcu jakiś lekarz zlecił żeby zrobić Ci to badanie !


    Mazwopka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 18 października 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.



    Gratulacje :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 18 października 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Od samego początku chyba miałaś przeczucia że gdyby podali Ci heparynę to by się udało za pierwszym razem a gdyby robili pakiet badań każdej z nas przed procedurą IVF to myśle że połowa z Nas nie musiałaby przez to wszystko przechodzić !

    Masz "szczęście" że w końcu jakiś lekarz zlecił żeby zrobić Ci to badanie !

    To prawda !!! Miałam duże szczęście ! Gdyby nie to badanie to mogliby mi tak wyciągać i wkładać bez końca!!!

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 18 października 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Alda . Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony . Glikoproteiny w klasie IgG 26 przy normie 7. Ostatnio miałam 41 . Na tą chwile zostaliśmy przy starej dawce. Dawka jest też dobierana do wagi. Za 3 tygodnie mam kontrole w szpitalu na sprawdzenie ciśnienia i może wtedy mi zwiększą dawkę a jak nie to dopiero jak przytyje.

    Alutka jak doszłas do tego i jakie badania robilas?

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 18 października 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.
    Super, gratulacje. Zdrówka dla mamusi i maluszka. W chwili wolnej napisz coś więcej. Buziaki :*

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 19 października 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alutka jak doszłas do tego i jakie badania robilas?
    Klinika zrobiła mi te badania w dzień punkcji drugiego podejścia . Nie wiem skąd taka decyzja! Bynajmniej byłam przestymulowama a moje pęcherzyki były ogromne jeden miał wtedy wielkość 47. Teraz już nie pamietam dokładnie wszystkich ale dwa razy już o nich pisałam Alda i Mirandzia tez wypisywały je wszystkie na forum.

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 października 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z laboratorium z 6 zaplodnilo się 4. Teraz czekamy ile dotrwa do wtorku. To będzie ciężki weekend :-)

    alda, kaktus85, Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 października 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dzwonili z laboratorium z 6 zaplodnilo się 4. Teraz czekamy ile dotrwa do wtorku. To będzie ciężki weekend :-)
    &&&& za maluchy, niech się dzielnie trzymają ;)

    pati1980, Alutka 32, Mazwopka lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ