Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet

Wysłany: 17 października 2018, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Na spotkanie czy przy kawie czy bez bardzo chętnie :) I cieszę się że aspargin pomaga. Mi też pomógł, skurcze w łydkach minęły :)
    Ja się zawsze śmieję z tej kawy, bo umawiam się na kawę...a kawy przecież nie piję ;) Jak się ogarniemy z tym remontowym armagedonem to się odezwę ;)

Zoja36 lubi tę wiadomość

km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati jak po punkcji ? Kto Ci robił punkcje ?

Mazwopka, pati1980 lubią tę wiadomość

e5skzzc.png

[**]

• mar2śka Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati jak po punkcji ? Kto Ci robił punkcje ?
    Tez jestem ciekawa ! Dawaj nam szybko znac ;)

Mazwopka lubi tę wiadomość

km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mazwopka Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam okres :)
    Trzy dni sie spóźnił , bałam jest ze nie bedzie go dłużej bo nie miałam żadnych objaw przedmiesiaczkowych .
    Dobrze ze jest , ale za miesiac juz niech bedzie tym ostatnim :D
    Pati daj znac :)

pati1980 lubi tę wiadomość

• pati1980 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wszystkim. Mam 6 jajeczek, nie za dużo myślałam że będzie więcej. Tym razem bolało jak cholera i dosc mocno krwawilam, nadal ledwo żyje.
    Alda punkcje robił mi Hans. Taki młody wesoły doktorek. Czekamy do jutra na info ile się zaplodnilo. Jak będzie ok to transfer ww wtorek. :-)

Hannanna, mar2śka, K., Mazwopka, Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

k1iygdz.png
  • alda Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Dostalam okres :)
    Dobrze ze jest , ale za miesiac juz niech bedzie tym ostatnim :D

:-)

e5skzzc.png

[**]

• alda Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mam 6 jajeczek, nie za dużo myślałam że będzie więcej.

Trzymam kciuki , żeby wszystkie się zapłodniły i dotrwały do wtorku :-) Czekamy z Tobą na telefon :-)

mar2śka, pati1980 lubią tę wiadomość

e5skzzc.png

[**]

• majola Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.

alda, Alutka 32, pati1980, mar2śka, Mazwopka, kaktus85, Hannanna, K., Zoja36 lubią tę wiadomość

• Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Dziewczyny, wczoraj urodziłam. W miarę szybki poród, bez komplikacji. Cudowna obsługa w szpitalu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie pytań, chętnie odpowiem.
    PS. Dla mnie aspargin był za słaby. Kupiłam zwykły magnez 350 tu w aptece i mimo że w dużej mierze to tlenek magnezu, to mi bardzo pomógł.
    Gratuluje :):). Niech Wam się zdrowo chowa :)

Alutka
  • Aggga08 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:

Gratulacje ❤️

• mar2śka Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Ogromne gratulacje ! Super , że będziesz miała miłe wspomnienia z porodu! Ja się już trochę denerwuje przed ;) A przypomnij gdzie rodziłaś ? Korzystałaś z piłki , wody i takich tam udogodnień?

km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda . Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony . Glikoproteiny w klasie IgG 26 przy normie 7. Ostatnio miałam 41 . Na tą chwile zostaliśmy przy starej dawce. Dawka jest też dobierana do wagi. Za 3 tygodnie mam kontrole w szpitalu na sprawdzenie ciśnienia i może wtedy mi zwiększą dawkę a jak nie to dopiero jak przytyje.

Alutka
  • alda Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony .

Od samego początku chyba miałaś przeczucia że gdyby podali Ci heparynę to by się udało za pierwszym razem a gdyby robili pakiet badań każdej z nas przed procedurą IVF to myśle że połowa z Nas nie musiałaby przez to wszystko przechodzić !

Masz "szczęście" że w końcu jakiś lekarz zlecił żeby zrobić Ci to badanie !

Mazwopka lubi tę wiadomość

e5skzzc.png

[**]

• kaktus85 Ekspertka

Wysłany: 18 października 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:

Gratulacje :)

f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Od samego początku chyba miałaś przeczucia że gdyby podali Ci heparynę to by się udało za pierwszym razem a gdyby robili pakiet badań każdej z nas przed procedurą IVF to myśle że połowa z Nas nie musiałaby przez to wszystko przechodzić !

Masz "szczęście" że w końcu jakiś lekarz zlecił żeby zrobić Ci to badanie !

To prawda !!! Miałam duże szczęście ! Gdyby nie to badanie to mogliby mi tak wyciągać i wkładać bez końca!!!

Alutka
  • pati1980 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Alda . Zespół Antyfosfolipidowy potwierdzony . Glikoproteiny w klasie IgG 26 przy normie 7. Ostatnio miałam 41 . Na tą chwile zostaliśmy przy starej dawce. Dawka jest też dobierana do wagi. Za 3 tygodnie mam kontrole w szpitalu na sprawdzenie ciśnienia i może wtedy mi zwiększą dawkę a jak nie to dopiero jak przytyje.

Alutka jak doszłas do tego i jakie badania robilas?

k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet

Wysłany: 18 października 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Super, gratulacje. Zdrówka dla mamusi i maluszka. W chwili wolnej napisz coś więcej. Buziaki :*

k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet

Wysłany: 19 października 2018, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alutka jak doszłas do tego i jakie badania robilas?
    Klinika zrobiła mi te badania w dzień punkcji drugiego podejścia . Nie wiem skąd taka decyzja! Bynajmniej byłam przestymulowama a moje pęcherzyki były ogromne jeden miał wtedy wielkość 47. Teraz już nie pamietam dokładnie wszystkich ale dwa razy już o nich pisałam Alda i Mirandzia tez wypisywały je wszystkie na forum.

pati1980 lubi tę wiadomość

Alutka
  • pati1980 Autorytet

Wysłany: 19 października 2018, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z laboratorium z 6 zaplodnilo się 4. Teraz czekamy ile dotrwa do wtorku. To będzie ciężki weekend :-)

alda, kaktus85, Alutka 32, Zoja36 lubią tę wiadomość

k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet

Wysłany: 19 października 2018, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dzwonili z laboratorium z 6 zaplodnilo się 4. Teraz czekamy ile dotrwa do wtorku. To będzie ciężki weekend :-)
    &&&& za maluchy, niech się dzielnie trzymają ;)

pati1980, Alutka 32, Mazwopka lubią tę wiadomość

km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego