X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 lutego 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alda jeszcze jedno, jak rano robilam bete kiedy mogę sprawdzać wyniki na ich stronie?


    W poniedziałki może być później ;-) ja miałam między 16 a 20 ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie denerwuje to crypho nie mogę się zalogować

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Jak mnie denerwuje to crypho nie mogę się zalogować

    Które to Twoje podejście było? Masz coś zamrożone? Wiesz co jest przyczyną niepowodzeń?

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Które to Twoje podejście było? Masz coś zamrożone? Wiesz co jest przyczyną niepowodzeń?

    To była moja druga stymulacja mam jeszcze jednego mrozaczka.. Nie mam pojęcia co było przyczyną że się nie udało. I znając życie się nie dowiem bo mi powiedzą że to normalne... Nawet nie wiem o czym z nimi rozmawiać jak się spotkać... Tak się zalamalam że mam już dość... Nie wiem czy będę robić cos dalej czy sobie odpuścić..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to był mój 5 transfer

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga, kaktus bardzo mi przykro.
    Życzę Wam wytrwałości i siły.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Aggga, kaktus bardzo mi przykro.
    Życzę Wam wytrwałości i siły.


    Dzieki Zoja 36 ale mi sie juz chyba sily i wytrwalosc skonczyly :(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Jak mnie denerwuje to crypho nie mogę się zalogować

    Zobacz czy nie pisze z dużej litery, ja tak kiedyś miałam:-)

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Zobacz czy nie pisze z dużej litery, ja tak kiedyś miałam:-)


    Pati wszystko ok wpisuje nawet mi sms nie przychodzi z kodem

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 lutego 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    To była moja druga stymulacja mam jeszcze jednego mrozaczka.. Nie mam pojęcia co było przyczyną że się nie udało. I znając życie się nie dowiem bo mi powiedzą że to normalne... Nawet nie wiem o czym z nimi rozmawiać jak się spotkać... Tak się zalamalam że mam już dość... Nie wiem czy będę robić cos dalej czy sobie odpuścić..

    Zapewne problem z implantacja skoro dają się zamrozić... Warto sobie journal zamówić

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Zapewne problem z implantacja skoro dają się zamrozić... Warto sobie journal zamówić


    Journal tzn? zapewne tak moze byc ale oni i tak w tym kierunku nic nie zrobia mam ich dosc

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 lutego 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus już ma dziecko więc wątpię żeby to był problem z implantacją ......... W tym przypadku problem leży chyba w nasieniu :-( tym bardziej że mąż jest obarczony chorobami :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kaktus już ma dziecko więc wątpię żeby to był problem z implantacją ......... W tym przypadku problem leży chyba w nasieniu :-( tym bardziej że mąż jest obarczony chorobami :-(


    Też myślałam że problem jest w nasileniu ale gdy były bardzo słabe to by wogole się nie połączyły a przy rozmrażania rozczepily tak mi się wydaje co o tym myślicie??

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 lutego 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które robiły tutaj laparoskopię kto Was kierował na zabieg ginekolog czy klinika ivf ?
    Koleżanka ma problem jak my lekarz w Polsce twierdzi ze to przez mięśniaki które rosną jeden ma 8 cm i potrzebna laparoskopia.

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 lutego 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Dziewczyny które robiły tutaj laparoskopię kto Was kierował na zabieg ginekolog czy klinika ivf ?
    Koleżanka ma problem jak my lekarz w Polsce twierdzi ze to przez mięśniaki które rosną jeden ma 8 cm i potrzebna laparoskopia.

    Mnie kierował ginekolog, czas oczekiwania nawet pół roku. Też mam miesniaka 4cm, w czasie laparoskopi nic z nim nie zrobili. Niby jest w takim miejscu że nie zagraża ciąży.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 lutego 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Też myślałam że problem jest w nasileniu ale gdy były bardzo słabe to by wogole się nie połączyły a przy rozmrażania rozczepily tak mi się wydaje co o tym myślicie??


    Może dochodzić do zapłodnienia ale zarodek jest za słaby - ma wady :-( Tym bardziej że u Was badania potwierdziły słabe nasienie :-( plus cukrzyca :-(


    Nie oszukujmy się wiek też robi swoje nic na to nie poradzimy :-( Ty też nie jesteś coraz młodsza :-( Może to brzmi okrutnie ale rzeczywistości nie zmienimy :-( Trzeba walczyć do końca i wierzyć że się uda ! Mi się udało po 3 stymulacjach , 7 transfer , 9 zarodek ...................

    Gdyby u nas był dodatkowy problem z nasieniem to mogłabym zapomnieć o ciąży :-( ja mam kiepskie komórki - wiek i endometrioza :-(

    U mnie są komórki słabej jakości a dochodziło do zapłodnienia ale zarodki były słabe .



    Trzeba "trafić" na dobrą komórkę i dobry plemnik co wcale nie jest łatwe .

    U mnie było 20% szans na ciąże .........



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2019, 14:21

    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Może dochodzić do zapłodnienia ale zarodek jest za słaby - ma wady :-( Tym bardziej że u Was badania potwierdziły słabe nasienie :-( plus cukrzyca :-(


    Nie oszukujmy się wiek też robi swoje nic na to nie poradzimy :-( Ty też nie jesteś coraz młodsza :-( Może to brzmi okrutnie ale rzeczywistości nie zmienimy :-( Trzeba walczyć do końca i wierzyć że się uda ! Mi się udało po 3 stymulacjach , 7 transfer , 9 zarodek ...................

    Gdyby u nas był dodatkowy problem z nasieniem to mogłabym zapomnieć o ciąży :-( ja mam kiepskie komórki - wiek i endometrioza :-(

    U mnie są komórki słabej jakości a dochodziło do zapłodnienia ale zarodki były słabe .



    Trzeba "trafić" na dobrą komórkę i dobry plemnik co wcale nie jest łatwe .

    U mnie było 20% szans na ciąże .........


    Alda Ty zawsze potrafisz podnieść człowieka na duchu... Wiem że trzeba walczyć ale ja już nie mam siły i mój mąż też... Powiedział że już do kolejnej punkcji nie podejdziemy... Ja też nie wiem czy jeszcze chce... Opadła z sił... Ale dzięki za słowa wsparcia jesteś kochana..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati masz już wynik bety z dzisiaj ? Ja tez robiłam dziś rano i jeszcze nie mam wyniku ..

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Pati masz już wynik bety z dzisiaj ? Ja tez robiłam dziś rano i jeszcze nie mam wyniku ..

    Niestety jeszcze nie mam.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy któraś czytała, ale niestety klinika dziś nie miała dobrych wiadomości... Kolejne podejście i te same leki, bo twierdzą że nie w stymulacji leży problem... Komórki zatrzymują się w rozwoju, i jedynym wyjściem jest próba z dawca... Więc następne podejście zaplodnia połowę komórek z nasieniem mojego i połowę z dawcy i wtedy zobaczymy jak zarodki się zachowają.... Tego się wlasnie obawialam....

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ