X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    pati1980, majola lubią tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    Super :-) GRATULCJE :-)

    To już zależy od Ciebie czy chcesz powtórzyć :-)

    Ja robiłam tylko raz betę wynik 35 :P progesteronu nie robiłam bo brałam Lutinus ;-)


    Dziewczyny z Porsgrunn jest najwięcej ciąż ale się cieszę :-)


    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mogę się cieszysz ? Ja nie mogę w to uwierzyć ! :) za szybko to się dzieje : )

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    Madziula gratuluję

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny :):):) Cieszyć się i dbać o siebie i fasolki :):)

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ❤️

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Madziula!!!

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, Madziula super :) Gratulacje.
    Teraz dbajcie o siebie i swoje fasolki. I cieszcie się swoim stanem.
    Extra, kolejne ciąże :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zapraszamy na forum fioletowej strony ;)
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-w-norwegii,1646,600.html?sd=1

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej odpowiedz z kliniki ...

    Hei, er det slik at du blør som ved en vanlig mens? Om du gjøre det er det ok å stoppe med Lutinus. Det er tenkt et fryseforsøk neste gang, med Estradot plaster. Det inneholder østrogener som bygger om slimhinna i livmoren. Plaster som settes på låret å byttes hver 3 dag. Ønsker dere oppstart på mensen du venter igjen neste gang? Ang embryoene dine er det desverre vanskelig å si noe sikkert om hva som har skjedd og akkurat når ting skjer, da cellene ligger mest mulig uberørt i varmeskap. Men det er ICSI metode som er brukt.

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. Nie mają embyroskopu zapewne w klinice...

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Hm.. Nie mają embyroskopu zapewne w klinice...


    Nie mam pojęcia Aggga ale mam ich dość.. Nic nigdy nie wiedz..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Nie mam pojęcia Aggga ale mam ich dość.. Nic nigdy nie wiedz..

    Nie wątpię....
    Pisałas że nasienie męża jest ok... I że jeśli by tak nie było to by się nie zaplodnily jajeczka... W wielu klinikach w Polsce twierdzą że jeśli zarodek ładnie się rozwija do 3 dnia a później coś się dzieje to wtedy wchodzi genom plemnika i to jego wina.
    Nie pamiętam, ale mieliście robiona defragmentacje dna?

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Nie wątpię....
    Pisałas że nasienie męża jest ok... I że jeśli by tak nie było to by się nie zaplodnily jajeczka... W wielu klinikach w Polsce twierdzą że jeśli zarodek ładnie się rozwija do 3 dnia a później coś się dzieje to wtedy wchodzi genom plemnika i to jego wina.
    Nie pamiętam, ale mieliście robiona defragmentacje dna?


    Tu nie pamiętam czy robiliśmy ale w październiku w pl robiliśmy :
    Plemniki o dobrej integralności chromatyny - prawidłowe 70%, plemniki o srednuej- prawidłowe 9%, DFI - nieprawidlowe 21%

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zrobić tą fragmentacje dna

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystkie wyniki niby ok, ale klinika chce spróbować z dawcą spermy..

  • nustria Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!:)
    Cieszę się ogromnie, że udało mi się trafić na to forum, ponieważ jestem całkiem nowa w temacie. Udało mi się przeczytać kilkanaście stron i trochę się dowiedzieć i przestać panikować:) Staramy się o dziecko 18 miesięcy, u mnie podejrzenie endometriozy (31 lat), mąż przebadany i wszystko ok (36 lat). 3 ostatnie m-ce z Femar przepisanym przez Gina, wszystko na monitoringu ok, a jednak brak ciąży. Więc skierowanie wysłane do Porsgrunn przez lekarza w połowie stycznia.
    Niestety pod koniec stycznia dostałam wypowiedzenie pracy z powodu redukcji etatów i pracuję tylko do końca lutego, od marca prawdopodobnie dagpenger jeśli nic do tego czasu nie znajdę. A wczoraj właśnie przyszły papiery i zaproszenie na spotkanie do Porsgrunn... Oczywiście przed nami teraz najtrudniejsza decyzja do podjęcia, czy odkładać próby z invitro do czasu znalezienia nowej pracy czy nie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację lub starała się przez invitro podczas dagpenger? Jeśli się zdecydujemy to we wniosku jest informacja o zatrudnieniu, nie wiem czy wpisywać obecnego jeszcze tylko chwilę pracodawcę czy muszę ich poinformować o utracie pracy? Jeśli tak to czy mogą nas skreślić z listy, orientujecie się może?
    Dziękuję bardzo z góry za podpowiedzi, przyznam, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw w swoim życiu, ale staram się myśleć pozytywnie:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nustria wrote:
    Jeśli się zdecydujemy to we wniosku jest informacja o zatrudnieniu, nie wiem czy wpisywać obecnego jeszcze tylko chwilę pracodawcę czy muszę ich poinformować o utracie pracy? Jeśli tak to czy mogą nas skreślić z listy, orientujecie się może?
    Dziękuję bardzo z góry za podpowiedzi, przyznam, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw w swoim życiu, ale staram się myśleć pozytywnie:)


    Nikt Cię nie skreśli z listy ;-)

    Ja nie pracowałam w chwili składania tego dokumentu :P

    Myśle że te informacje są im potrzebne do wystawiana zwolnień chorobowych ;-)


    Nie odkładaj IVF to czasami trwa naprawdę długo nie każdemu udaję się za pierwszym razem .......... chyba że chodzi o kwestie finansowe ;-) ale z dagpenger możesz iść na chorobowe a później na macierzyński ;-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 10:02

    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 7 lutego 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny taka zakręcona jestem że nawet do mnie nue dotarło że tyle pozytywnych testów ostatnio...
    Gratulacje dla każdej z was!
    Ja zaczynam się oswajac z myślą że nigdy nie będę muec dziecka z moim partnerem...
    W kolejnym podejściu próbujemy na naszych zarodkach co aktivering i picsi...i dawce na połowę komórek. Ale wątpię czy to cokolwiek pomoże...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 lutego 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga dobrze że "działacie" a nie stoicie w miejscu .

    Mi mówili że będzie ciężko u nas - ja endometrioza IV stopienia ,wiek, AMH 0,4 ale się udało czego i Wam życzę :-)

    Jadąc na pierwszą wizytę w Porsgrunn po dwóch nieudanych stymulacjach w Riks miałam plan na swoją ostatnią stymulację ;-)

    Wbrew temu co piszą w różnych publikacjach naukowych że przy endometriozie zaleca się długi protokół ja chciałam krótki i maxymalne dawki ;-) I się udało :-)

    Trzymam kciuki :-)


    Aggga08 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ