X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    pati1980, majola lubią tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    Super :-) GRATULCJE :-)

    To już zależy od Ciebie czy chcesz powtórzyć :-)

    Ja robiłam tylko raz betę wynik 35 :P progesteronu nie robiłam bo brałam Lutinus ;-)


    Dziewczyny z Porsgrunn jest najwięcej ciąż ale się cieszę :-)


    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mogę się cieszysz ? Ja nie mogę w to uwierzyć ! :) za szybko to się dzieje : )

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja mam bete 113 . Wiec chyba się udało . Test rano już tez mi pokazał druga kreseczkę . Czy powinnam powtórzyć betę i zrobić tez progesteron ??

    Madziula gratuluję

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny :):):) Cieszyć się i dbać o siebie i fasolki :):)

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ❤️

  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Madziula!!!

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, Madziula super :) Gratulacje.
    Teraz dbajcie o siebie i swoje fasolki. I cieszcie się swoim stanem.
    Extra, kolejne ciąże :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zapraszamy na forum fioletowej strony ;)
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-w-norwegii,1646,600.html?sd=1

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej odpowiedz z kliniki ...

    Hei, er det slik at du blør som ved en vanlig mens? Om du gjøre det er det ok å stoppe med Lutinus. Det er tenkt et fryseforsøk neste gang, med Estradot plaster. Det inneholder østrogener som bygger om slimhinna i livmoren. Plaster som settes på låret å byttes hver 3 dag. Ønsker dere oppstart på mensen du venter igjen neste gang? Ang embryoene dine er det desverre vanskelig å si noe sikkert om hva som har skjedd og akkurat når ting skjer, da cellene ligger mest mulig uberørt i varmeskap. Men det er ICSI metode som er brukt.

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. Nie mają embyroskopu zapewne w klinice...

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Hm.. Nie mają embyroskopu zapewne w klinice...


    Nie mam pojęcia Aggga ale mam ich dość.. Nic nigdy nie wiedz..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Nie mam pojęcia Aggga ale mam ich dość.. Nic nigdy nie wiedz..

    Nie wątpię....
    Pisałas że nasienie męża jest ok... I że jeśli by tak nie było to by się nie zaplodnily jajeczka... W wielu klinikach w Polsce twierdzą że jeśli zarodek ładnie się rozwija do 3 dnia a później coś się dzieje to wtedy wchodzi genom plemnika i to jego wina.
    Nie pamiętam, ale mieliście robiona defragmentacje dna?

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Nie wątpię....
    Pisałas że nasienie męża jest ok... I że jeśli by tak nie było to by się nie zaplodnily jajeczka... W wielu klinikach w Polsce twierdzą że jeśli zarodek ładnie się rozwija do 3 dnia a później coś się dzieje to wtedy wchodzi genom plemnika i to jego wina.
    Nie pamiętam, ale mieliście robiona defragmentacje dna?


    Tu nie pamiętam czy robiliśmy ale w październiku w pl robiliśmy :
    Plemniki o dobrej integralności chromatyny - prawidłowe 70%, plemniki o srednuej- prawidłowe 9%, DFI - nieprawidlowe 21%

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zrobić tą fragmentacje dna

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystkie wyniki niby ok, ale klinika chce spróbować z dawcą spermy..

  • nustria Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!:)
    Cieszę się ogromnie, że udało mi się trafić na to forum, ponieważ jestem całkiem nowa w temacie. Udało mi się przeczytać kilkanaście stron i trochę się dowiedzieć i przestać panikować:) Staramy się o dziecko 18 miesięcy, u mnie podejrzenie endometriozy (31 lat), mąż przebadany i wszystko ok (36 lat). 3 ostatnie m-ce z Femar przepisanym przez Gina, wszystko na monitoringu ok, a jednak brak ciąży. Więc skierowanie wysłane do Porsgrunn przez lekarza w połowie stycznia.
    Niestety pod koniec stycznia dostałam wypowiedzenie pracy z powodu redukcji etatów i pracuję tylko do końca lutego, od marca prawdopodobnie dagpenger jeśli nic do tego czasu nie znajdę. A wczoraj właśnie przyszły papiery i zaproszenie na spotkanie do Porsgrunn... Oczywiście przed nami teraz najtrudniejsza decyzja do podjęcia, czy odkładać próby z invitro do czasu znalezienia nowej pracy czy nie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację lub starała się przez invitro podczas dagpenger? Jeśli się zdecydujemy to we wniosku jest informacja o zatrudnieniu, nie wiem czy wpisywać obecnego jeszcze tylko chwilę pracodawcę czy muszę ich poinformować o utracie pracy? Jeśli tak to czy mogą nas skreślić z listy, orientujecie się może?
    Dziękuję bardzo z góry za podpowiedzi, przyznam, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw w swoim życiu, ale staram się myśleć pozytywnie:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nustria wrote:
    Jeśli się zdecydujemy to we wniosku jest informacja o zatrudnieniu, nie wiem czy wpisywać obecnego jeszcze tylko chwilę pracodawcę czy muszę ich poinformować o utracie pracy? Jeśli tak to czy mogą nas skreślić z listy, orientujecie się może?
    Dziękuję bardzo z góry za podpowiedzi, przyznam, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw w swoim życiu, ale staram się myśleć pozytywnie:)


    Nikt Cię nie skreśli z listy ;-)

    Ja nie pracowałam w chwili składania tego dokumentu :P

    Myśle że te informacje są im potrzebne do wystawiana zwolnień chorobowych ;-)


    Nie odkładaj IVF to czasami trwa naprawdę długo nie każdemu udaję się za pierwszym razem .......... chyba że chodzi o kwestie finansowe ;-) ale z dagpenger możesz iść na chorobowe a później na macierzyński ;-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 10:02

    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 7 lutego 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny taka zakręcona jestem że nawet do mnie nue dotarło że tyle pozytywnych testów ostatnio...
    Gratulacje dla każdej z was!
    Ja zaczynam się oswajac z myślą że nigdy nie będę muec dziecka z moim partnerem...
    W kolejnym podejściu próbujemy na naszych zarodkach co aktivering i picsi...i dawce na połowę komórek. Ale wątpię czy to cokolwiek pomoże...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 lutego 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga dobrze że "działacie" a nie stoicie w miejscu .

    Mi mówili że będzie ciężko u nas - ja endometrioza IV stopienia ,wiek, AMH 0,4 ale się udało czego i Wam życzę :-)

    Jadąc na pierwszą wizytę w Porsgrunn po dwóch nieudanych stymulacjach w Riks miałam plan na swoją ostatnią stymulację ;-)

    Wbrew temu co piszą w różnych publikacjach naukowych że przy endometriozie zaleca się długi protokół ja chciałam krótki i maxymalne dawki ;-) I się udało :-)

    Trzymam kciuki :-)


    Aggga08 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ