Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek są później ;-) bo robią badania z piątku ;-) do 20-stej powinny być :-)



    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula masz wyniki, ja nadal nie mam

    k1iygdz.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Madziula masz wyniki, ja nadal nie mam

    No właśnie nie mam .. pewnie dziś nie będzie.

    n59ymg7ygootc40w.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 lutego 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest .,,,,... Ja zawsze mam tego samego dnia a badania robiłam już 20 razy ........

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal nie mam wyników

    k1iygdz.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie .. denerwują mnie już. Jak do 12 nie będzie to zadzwonię i zapytam co to się dzieje .

    n59ymg7ygootc40w.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dalej nic ? Dzwoniłyście ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny dalej nic ? Dzwoniłyście ?

    Ja dzwoniłam to dowiedziałam się ze wczoraj był problem ze strona . Ale ogólnie moje badanie nie jest gotowe jeszcze... powinno być dziś po południu. Tyle ze dalej nie ma...

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny dalej nic ? Dzwoniłyście ?

    Ja nadal czekam, nie mam jak zadzwonić. Mam nadzieję że dzisiaj będzie.

    k1iygdz.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinni wam dziewczyny badania za darmo do końca życia robić , za ten stres związany z opóźnieniem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 16:13

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie zadzwonił mój rodzinny który dostał wyniki, na stronie ich jeszcze nie ma. Powiedział że beta jest ponad 1000, było to robione w 11dpt ( chyba ze go z tych nerwow zle zrozumialam, ale chyba nie).Mam przyjść w czwartek i sprawdzić jak rośnie.
    Czy ona nie jest za wysoka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 17:40

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:

    Czy ona nie jest za wysoka?


    Kobiecie nie dogodzisz :P

    To jest 17 dni po owulacji więc jest ok :-)


    Ty płaciłaś za badanie czy miałaś skierowanie ?

    Mój lekarz nigdy nie dostał od nich wyników jak ja płaciłam - dziwna sprawa ............





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 17:54

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kobiecie nie dogodzisz :P

    To jest 17 dni po owulacji więc jest ok :-)

    Boże Alda jak dobrze że ja Cię tutaj mam

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Ty płaciłaś za badanie czy miałaś skierowanie ?

    Mój lekarz nigdy nie dostał od nich wyników jak ja płaciłam - dziwna sprawa ............


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda ja poszłam do mojej przychodni i tam robilam.
    Oni i tak wysyłają krew do Furst, nic nie płaciłam.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alda ja poszłam do mojej przychodni i tam robilam.
    Oni i tak wysyłają krew do Furst, nic nie płaciłam.


    To wszystko jasne ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki na stronie:
    Progesteron 110 nmol/L
    Beta 1200

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 18:46

    majola, Mazwopka, alda, Zoja36, mar2śka lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To można gratulować! Gratuluję Pati!

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mam wyniki na stronie:
    Progesteron 110 nmol/L
    Beta 1200


    Progesteron - bardzo dobry :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula co u Ciebie?

    k1iygdz.png
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ