X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 22 marca 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Agaaa &&

    Aggga08 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggg08 Zaciskam kciuki . Niech się gnieżdżą maluchy .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 15:49

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam ładne zarodki, jest fragmentacja ale twierdzą że niewielka... I zrobili dodatkowo hatching. Wszystkiego w tym podejściu spróbowalismy, więc mam nadzieję że się uda tym razem...

    Mazwopka, pati1980, majola, alda, Hannanna lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 marca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Dostałam ładne zarodki, jest fragmentacja ale twierdzą że niewielka... I zrobili dodatkowo hatching. Wszystkiego w tym podejściu spróbowalismy, więc mam nadzieję że się uda tym razem...


    Trzymam kciuki :-)

    Z tym Crinone to mnie bardzo zdziwili , dużo czytałam ale na takie rozwiązanie nigdy nie trafiłam 🤔🤔🤔


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 marca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Trzymam kciuki :-)

    Z tym Crinone to mnie bardzo zdziwili , dużo czytałam ale na takie rozwiązanie nigdy nie trafiłam 🤔🤔🤔

    I ja nie.... Ale twierdziła Pani że teraz do takiego wniosku dochodzą... Inna norwezka była w tym samym czasie, punkcja i transfer i też jej o tym mówili, przy wcześniejszym podejściu też. Wtedy nie wylewa się tyle i tych resztek tyle nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 18:59

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 27 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 jak sie czujesz?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 30 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Aggga08 jak sie czujesz?

    A dobrze, dziękuję... W sumie tak samo jak w poprzednich próbach, pobolewaja mnie piersi, i coś mnie tam w jajnikach ukluje, czasami jakieś skurcze. Jeszcze tydzień do testowania......

    A co u Ciebie????

    Mazwopka, pati1980 lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka daj znać po wizycie :-)


    Aggga kiedy test ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek... Ale już mnie cycki nie bolą....

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas póki co wszystko przesunięte .
    Narazie czekamy na wynik kariotypu męża i ogólnych jego badań krwi. Lekarz urolog po otrzymaniu jego kompletu badań wyznaczy nam termin na jego biopsje i pobranie plemników . Po uzyskaniu nasienia dopiero mamy wizytę orzekająca.
    Ostatnio jak byliśmy w klinice to lekarze namieszali nam w głowach ... ale jak na spokojnie przemyślałam całą nasza sprawę to logiczne jest ze najpierw musimy mieć nasienie żeby zacząć całą moja stymulację .... wiec dziś żadnej wizyty nie mamy. Jego kariotyp ma być gotowy na 15 kwietnia . Mojego kariotypu nie badali .
    Wcześniej robiliśmy tylko mutacje CFTR , mąż gen ma zmutowany ja nie mam mutacji.

    stresuje mnie trochę to , ze lekarze jako lekarze robią swoją robotę, ale ja muszę myśleć i dzwonić i dopytywać się co chwile o dodatkowe informacje . Póki co czekamy ....


    Aggga08 maksymalnie trzymam za was kciuki !

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co będzie jak w piątek będzie negatywny.. Już nie mam siły... 5 podejście i znowu bez mrozakow... Mam jeszcze jedno podejście w Danii, ale co potem? Polska, Czechy, Ryga, Kopenhaga? Mam tego wszystkiego dosc

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 staraj się odsunąć „póki co „ takie myśli .
    Skup się na sobie i myśl pozytywnie ❤️

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęły się dziś skurcze rano, ból w krzyżu i zaczęłam plamic... Wysłałam sms do lekarza czy przestac brać crinone, odpisał że nie... Ale wychodzi na to że nadchodzi okres

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to plamienie oznacza zagniezdzenie ?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    a moze to plamienie oznacza zagniezdzenie ?
    Nie,.. Za późno na to... Dziś już bardziej jak krew wygląda, i test negatywny....

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Nie,.. Za późno na to... Dziś już bardziej jak krew wygląda, i test negatywny....

    Sciskam Cię mocno ❤️

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny dawno mnie tutaj nie było tzn podczytuje od czasu do czasu ale sie nie udzielam.
    U mnie wszystko stanęło w miejscu z uwagi na zabiegi dentystyczne (dokładnie problem z dziąsłami). Muszę najpierw to zakończyć i dopiero wtedy mogę zaczynać tak powiedział ginekolog. Niedługo 3 ostatni etap, chwila odpoczynku i chyba zacznę przygodę z kliniką Bocian. Wszystkie moje plany wzięły w łeb, miałam zaczynać styczeń/luty a może zacznnę maj/czerwiec. No ale cóż widocznie tak miało być może ten czas dostalam po coś żeby trochę odpocząć. Chociaż stres przez uciekający czas i mój wiek wcale nie dają mi spokoju. Coraz częściej sie zastanawiam czy dam rade, dlaczego coś co powinno być naturalne jest okupione takim wysiłkiem fizycznym, psychicznym i finansowy.
    Chcem już złożyć to ogólne zapytanie do Helfo o leczenie w PL, przypomnijcie mi prosze czy to jest ten wniosek ?

    Søknad om forhåndstilsagn for planlagt behandling i et annet EØS-land

    Aggga08 cały czas trzymam za Ciebie kciuki, dziewczyno jesteś nie do zdarcia ze swoją walką.
    Mazwopka ty szykujesz sie do Gamety z tego co pamiętam i narazie czekacie na wyniki.
    Reszta dziewczyn juz zapomniała o walce cieszy sie dzieciaczkami albo nadchodzącymi porodami. Z tego co widze to chyba ja zostane tylko na tym forum :((
    Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie sie

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie poddawajcie się , trzeba walczyć :-)


    Ja na tym forum jestem od 2015 roku :P udało się w 2019 :P



    Aggga pisałyśmy Ci już kiedyś z Mar2śką że może u Ciebie warto spróbować IVF na cyklu naturalnym lub przy minimalnej dawce leku.

    Przypominam Mar2śka 2 stymulacje na max dawkach, dużo pęcherzyków i zero transferu .

    Po zmianie kliniki , zmniejszonych dawkach 3 albo 4 pęcherzyki . Teraz ma córeczkę i 2 maluchy na zimowisku .

    Ja bym się nie zgodziła na Twoim miejscu na ten sam schemat stymulacji , przecież on się niczym nie różni od tego w Riks ............

    Mniejsza ilość pęcherzyków ale lepszej jakości .......


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Witajcie dziewczyny dawno mnie tutaj nie było tzn podczytuje od czasu do czasu ale sie nie udzielam.
    U mnie wszystko stanęło w miejscu z uwagi na zabiegi dentystyczne (dokładnie problem z dziąsłami). Muszę najpierw to zakończyć i dopiero wtedy mogę zaczynać tak powiedział ginekolog. Niedługo 3 ostatni etap, chwila odpoczynku i chyba zacznę przygodę z kliniką Bocian. Wszystkie moje plany wzięły w łeb, miałam zaczynać styczeń/luty a może zacznnę maj/czerwiec. No ale cóż widocznie tak miało być może ten czas dostalam po coś żeby trochę odpocząć. Chociaż stres przez uciekający czas i mój wiek wcale nie dają mi spokoju. Coraz częściej sie zastanawiam czy dam rade, dlaczego coś co powinno być naturalne jest okupione takim wysiłkiem fizycznym, psychicznym i finansowy.
    Chcem już złożyć to ogólne zapytanie do Helfo o leczenie w PL, przypomnijcie mi prosze czy to jest ten wniosek ?

    Søknad om forhåndstilsagn for planlagt behandling i et annet EØS-land

    Aggga08 cały czas trzymam za Ciebie kciuki, dziewczyno jesteś nie do zdarcia ze swoją walką.
    Mazwopka ty szykujesz sie do Gamety z tego co pamiętam i narazie czekacie na wyniki.
    Reszta dziewczyn juz zapomniała o walce cieszy sie dzieciaczkami albo nadchodzącymi porodami. Z tego co widze to chyba ja zostane tylko na tym forum :((
    Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie sie

    Witaj z powrotem..
    Tak to ten schemat. Forhåndstilsagn. Naklelam się go wypełniając tyle że ho ho....

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny test, okres itd....

    Klinika chce znowu te same leki i protokół... Albo dawczyni komórek.. Mam rozmowę we wtorek....

    Ale zastanawiamy się czy nie zrobić wlasnie mild ivf w Kopenhadze. Czyli mniej lekow, i trochę taniej. Uzyskuje się mniej jajeczek ale dużo lepszej jakości.... Podobno... Rozmawiałam już z kliniką, twierdzą że warto spróbować...
    A tamto podejście które mam w Maigaard myślimy wykorzystać później albo od razu z dawczynia robić...

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ