X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh wiesz ze ja tez podchodzialam pierwszy raz pod koniec sierpnia a pozniej ze wzgledu na kolidowanie ze swietami musiam czekac az do stycznia z 2 proba :)
    Swoja droga to takie niesprawiedliwe ze nie robia takich zabiegow w weekendy. Przdluzaja tym wszystkim czas oczekiwania na sukces :(
    Powodzenia tobie tez zycze ;)

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei. Wy tez mialyscie bol jak n.a. @ przy zastrzykach rekovell

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Hei. Wy tez mialyscie bol jak n.a. @ przy zastrzykach rekovell

    Ja miałam je przy drugiej symulacji i nie miałam żadnych takich bóli,czułam sie o niebo lepiej jak po GONAL F 🙂


    Sofia2019 i Anilorak życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki🤞

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ja miałam je przy drugiej symulacji i nie miałam żadnych takich bóli,czułam sie o niebo lepiej jak po GONAL F 🙂


    Sofia2019 i Anilorak życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki🤞
    No ja swietnie sie czuje. Sadzilam ze bedzie gorzej ale p.o. 5 zastrzyku zaczelo cos pobolewac

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak cos tam pobolewa w czasie stymulacji to jajecza rosna taka moja teoria hehe wiec jest dobrze :P

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie 😊 jak boli to rosnie 😊 w naszym przypadku pecherzyki 😍

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny !
    Niech kropki zostają z wami :)

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po teraz tylko pozostało czekac na rezultat.
    A co z toba Mazwopka? Kiedy bedziesz robiła następne podejscie ?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak jak tobie dzis poszło jak się czujesz ?

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wracamy. Obeszło się bez żadnych problemów. Mam przyjmować Lutinus i zrobić test po 14 dniach🙂🤞
    Pytałam czy mogła bym dostać sykemelding ale odesłano mnie do fastlege. Zobaczymy. W pracy na szczęście mam możliwość wziąć egenmelding na najbliższe 2 dni i będę odpoczywać. 😎

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Marcioszka Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jestem tu nowa i będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

    Staramy się z mężem o dziecko od roku. Ja mam AMH 7(wiek 37) , a męża wyniki spermy są w miarę ok, jak to określił lekarz. Lekarz zalecił, abym spróbowala teraz kuracji letrozolem 25g w 3 cyklach, aby mieć pewność, że wystpiła owulacja i wtedy zatrzyk ovitrelle. Wspomniał, że kuracja ta działa lepiej na kobiety, które w ogóle nie mają miesiączki(ja mam w miarę regularnie), więc żebyśmy nie mieli dużych nadziei, ale warto to przeprowdzadzić, aby wykorzystać wszystkie możliwości. Jeśli w ciągu tych 3 cykli nie zajdę w ciąże, to wtedy in vitro. Jestem teraz w drugim cyklu.
    Moje pytanie, czy któraś z was miała podobną kurację, jeśli tak, to czy zakończyła się ciążą? Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale chciałabym usłyszeć jwasze opinie :)
    Czy wiecie moze jaki jest teraz okres czekania na in vitro w Oslo, bo tu mieszkamy.

    Będę bardzo wdzięczna za kążdą radę :)

    Pozdrawiam,
    Marta

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcioszka ja też przez 3 miesiące brałam Letrazol i kontrolowalam występowanie owulacji ale mimo to w ciaze nie zaszalm teraz jestem w trakcie 2 IVF. Ogolnie z tego co czytalam często po Letrazolu parom sie udaje.

    Marcioszka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jeden transfer w styczniu - beta negatywna .
    Następny transfer przede mną w lutym . Kontrol endometrium w tą sobotę i myśle że transfer będzie 7.02

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka tak mi przykro ze się nie udalo tym razem :( ale dobrze ze masz mrozaczki i szybciutko druga próba im więcej razy próbujemy tym nasze szanse sa większe:)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Miałam jeden transfer w styczniu - beta negatywna .
    Następny transfer przede mną w lutym . Kontrol endometrium w tą sobotę i myśle że transfer będzie 7.02

    A Ty wysyłałaś krew menstuacyjna do Grecji?

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    A Ty wysyłałaś krew menstuacyjna do Grecji?
    Nie , nie wysyłałam.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was się orientuję jak to jest tymi widelkami progesteronu. Biore luteine 3×100. Wczoraj dzien przed transferem robilam wynikj progesteronu i wyszedl bardzo wysoki 58ng/ml. Wiem ze wynik powinien byc powyżej 10ng/ml ale 58 to bardzo duzo. Wiecie czy to moze mieć zły wpływ na transfer ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche mnie tu malo kochane bo pomagamy rodzinie w przeprowadzce po pracy. Ale chociaz moze czas mi szybciej leci 😝 wszystkim co sa po transferze zycze wytrwalosci i trzymam mocno kciuki ✊🏼❤️

    BeatkaK, Sofi2810 lubią tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcioszka wrote:
    Hej dziewczyny!

    Jestem tu nowa i będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

    Staramy się z mężem o dziecko od roku. Ja mam AMH 7(wiek 37) , a męża wyniki spermy są w miarę ok, jak to określił lekarz. Lekarz zalecił, abym spróbowala teraz kuracji letrozolem 25g w 3 cyklach, aby mieć pewność, że wystpiła owulacja i wtedy zatrzyk ovitrelle. Wspomniał, że kuracja ta działa lepiej na kobiety, które w ogóle nie mają miesiączki(ja mam w miarę regularnie), więc żebyśmy nie mieli dużych nadziei, ale warto to przeprowdzadzić, aby wykorzystać wszystkie możliwości. Jeśli w ciągu tych 3 cykli nie zajdę w ciąże, to wtedy in vitro. Jestem teraz w drugim cyklu.
    Moje pytanie, czy któraś z was miała podobną kurację, jeśli tak, to czy zakończyła się ciążą? Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale chciałabym usłyszeć jwasze opinie :)
    Czy wiecie moze jaki jest teraz okres czekania na in vitro w Oslo, bo tu mieszkamy.

    Będę bardzo wdzięczna za kążdą radę :)

    Pozdrawiam,
    Marta

    Cześć Marcioszka, w Oslo to ponad pół roku ogólnie bardzo długo. Z tego co czytałem to dziewczyny są bardzo nie zadowolone z kliniki w Oslo. Może lepiej próbuj w Porsgrunn tam kilku z nas się udało 😊. Fakt trzeba jeździć ale nie jest to jakieś uciążliwe. Ja z całego serca polecam tam. No i wszędzie niestety trzeba czekać.
    Życzę powodzenia😊

    Marcioszka lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Marcioszka Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 bardo dziękuję za odpowiedz! 😊 zobaczymy jak to będzie. A podchodziłaś do IVF w Oslo czy w innym mieście? Jesteś zadowolona z opieki i całego procesu? Bo czytam, że tutaj dużo z was poleca Porsgruun.

‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ