X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcioszka- ja mialam w Riks, i bylam nie zadowlona. Czulam sie jak na tasmie produkcjnej 😥 duzo dziewczyn narzeka. Ja zaluje ze zmarnowalam jedna szanse tam. Pomysl moze warto Przeniesc sie do porsgrunn 😊 i powodzenia gdzie kolwiek nie zdecydujesz

    Marcioszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jutro bede tydzien po transferze i dzis przestal mnie bolec brzuch zupelnie; nic mnie nie ciagnie ani nie kluje ( tak jak do wczoraj ciagle wzdety brzuch) i czuje sie zupelnie normalnie. Zastanawiam sie czy jak ktos czuje sie zupelnie normalnie to jest to dobry znak czy nie ?

  • Marcioszka Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 bardzo dziękuję za radę, na pewno będę rozważać Porsgruun, póki co jeszcze jeden cykl Letrozolem i zobaczymy czy zajdę w ciąże. Jeśli nie, na pewno będzie dużo nowych decyzji do podjęcia :) Dziękuję za wsparcie :)

  • Marcioszka Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wlaśnie slyszę, że dużo dziewczyn odradza Oslo i poleca Porsgruun. Cieszę się bardzo, że znalazłam to forum, bo jestescie wszystkie bardzo pomocne i na pewno skorzystam z udzielonych rad :) Dziękuję i rownież życzę powodzenia :)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny oczywiscie jeśli decydujecie soe na IVF w Norwegii to Porsgrunn ma dobre opinie ale rewelacji tez nie ma. To znaczy obsługa jest mila ale... np. ja nie mam postawionej diagnozy powodu niepłodności jak zapytałam o to czy powinnam zrobić jakies dodatkowe badania to pani doktor powiedziala że to nie jest konieczne próbujemy z IVF.(jedyne co to mialam robione badania hormonów i to nie wszystkich plus maz badania nasienia). Teraz przy 2 podejściu bardzo duzo komórek ktore w pierwszym dniu sie zaplodnily obumarly tak samo zresztą było za pierwszym razem. Jak zapytałam w którym dniu obumarly dostałam odpowiedz ze nie wiedzą bo oni takich rzeczy nie notuja skupiają się na tych co sie dobrze rozwijają. Ale jak zaglebilam się w temat to to w którym dniu zarodek umiera ma znaczenie. Podsumowując na pewno ze wzgledu na prace
    latwiej jest podchodzic do IVF w Norwegii ale poziom wiedzy lekarzy nie jest na zbyt wysokim poziomie.

    Marcioszka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,macie pl tv?na Discovery life leci In vitro nauka czy cud ☺

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajnie ze o In vitro coraz wiecej sie mowi. Podoba mi sie to co mowila P. Rozenek zeby sie nie poddawac im wiecej prob tym blizej sukcesu ;)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze, a jak u was sytuacja?? Rozmawiacie z rodzina, przyjaciolmi o in-vitro?? U nas nikt nie wie. Moze jak juz sie uda to wtedy powiemy. Ale raczej nie chce nam sie tlumaczyc i zbednych dopytywan... pozniej pewnie tez beda pytac i co i jak? Juz? Ufalo sie?? Mysle ze to bedzie meczace

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma nikt nic przeciwko temu,każdy uważa że jest to bardzo dobre,(mam na myśli najbliższa rodzine)u nas wie moja siostra o dwóch podejsciach i o mrozaczkach, o 3 podejciu nie wie nikt,ale na pewno jak sie uda opowiemy,tez myślę że jeśli by wszyscy wiedzieli to by było za dużo pytań,a kiedy,a ile,a co,a już,udało się,strasznie by mnie to irytowało,tak samo pytanie o ciążę,jesteś w ciąży,kiedy będziesz w ciąży,juz bys mogła sobie zrobić dziecko,kiedy zaczniecie sie starać o dziecko(cale szczęście ze w tej sutacji nie rodzina zadawała takie pytania)ale dla mnie jest to nie na miesjcu🙊

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas najbliższa rodzina nic nie wiem, prócz mojej siostry. Wydaje mi się, ze mam więcej spokoju przez to. Nikt nie pyta kiedy, co i jak🙂
    A propo mojego transferu to dopadło mnie okropne przeziębienie 😷🤧zatkany nos i ból gardła, aż straciłam węch i smak😕 Nie wiem jak to będzie☹️
    Żadnych „objawów” narazie nie mam. Jest to mój pierwszy kriotransfer, ale jak pamietam po pierwszym, świeżym, odczuwałam bardzo skurcze w macicy. Czy to było spowodowane stymulacja czy progesterone, czy tez moja głowa, trudno stwierdzić.
    A jak u ciebie Sofia 2810?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nikt nie wie o IVF. Za to rodzice wiedza ze się staramy, nawet sami kiedys zapytali czy nie chcemy spróbować In vitro powiedzieliśmy że nie a jiz bylismy w trakcie 1 podejścia. Nie mówimy dla tego ze nic chce aby pytali" i jak tam udalo się". Moja szefowa wie i co tydzień pyta co sie dzieje co i jak i juz mnie tym trochę denerwoje więc to wystarczy :D
    A po transferze czuje sie dobrze to znaczy noe czuje nic :( nie wiem czy to dobrze. Wczoraj troche mnie bolał brzuch ale wzielam nospe i przeszło. Najgorsze jest to czekanie :)
    Ovulka jak sie czujesz po spraju?

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do was pytanie. Czy stosujecie jakieś specjalne diety, suplementy i inna „magię” aby zwiększyć swoje szanse?
    Ja mogę się przyznać, ze wprowadziłam do swojej diety kurkumę, czarnuszk oraz orzechy brazylijskie. Dzien przed i teraz po zjadam ananasa.Przez ostatni cykl wypiłam chyba ze 3 butelki wina( kieliszek dziennie) na endometrium, oraz po tym jak się okazało, ze jest dosyć cienkie(w 12 dniu cyklu) zaczęłam robic jogę. (W 2 dni urosło o 3 mm). Jak to jest u was? Na polskich forach można wyczytać tyle porad, ze aż głowa boli🤪

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe np troche tego jest. Ja tez zmieniłam diete masa różnych warzyw itp winko tez piłam ale tylko przed stymulacja. A teraz ananas, woda kokosoawa, fructus femina i chuba tyle :) a no i bylam pare razy na akupunkturze calkiem fajna sprawa :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 lutego 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu weekend 😍 mam zamiar w koncu odpoczac 😍 5 dzien ze sprayem i czuje sie poki co bez zmian 😊

    Sofi- gdzie kupujesz wode kokosowa?? W helse butiku??

    A wy jak sie czujecie?? Kto zaraz testuje 😍😍

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wode kokosowa kupuję w helsebutikk. Nalezy tylko pamiętać że taka woda musi stac w lodówce i mozna ja wypić max 2 dni po otwarciu.

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lepiej sie po niej czujesz Czy pomaga w czyms??

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 1 lutego 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogla przejsc cała stymulacje przy pierwszym IVF jej nie pilam i gorzej się czułam. Przy braniu takich ilości hormonów trzeba duzo pic zwykła woda nie wystarcza. A woda kokosowa ma dużo elektrolitow dla tego pomaga. Warto chyba sprobowac na pewno nie zaszkodzi:)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 lutego 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie musze sprobowac 😍

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 lutego 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 jak u Ciebie?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 lutego 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto,kiedy testuje?🤞

    Ja 10.02😊🤞

    Ovulka lubi tę wiadomość

‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ