X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka moglo tak byc możesz zapytac na crypho moze zleca ci takie badanie ?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ovulka moglo tak byc możesz zapytac na crypho moze zleca ci takie badanie ?

    Bede pytac jak u nich bede, jeszcze daleko 😊 albo bede ich pozniej cisnac na crypo. A ty bierzesz lutinus czy crinone?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę lutinus 3 razy dziennie. Pytałam pielęgniarkę czy powinnam zbadać poziom progesteronu przed transferem to powiedziala że nie nie mają tego w zwyczaju. Ale lekarki nie pytałam kapletnie mi to wyszlo z glowy jak mi robila punkcje. Z mezem doszliśmy do wniosku ze jak teraz sie nie uda to następne podejście w Polsce. Ja po lutinusie bardzo zle się czuje mam straszne mdłości i jak powiedzialam o tym pani doktor to powiedziala ze mam pic bjole zapytałam czy moge wziąść probiotyk to odpowiedziała ze nie ale nie podala powodu.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi, moze napisz im na crypo zeby wypisali recepte na crinone?? Tylko ze to jest 2 razy dziennie. Ja raczej dobrze sie po nim czulam. Ja mam recepty na oba bo mam jeszcze aktywna z wczesniej

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam receptę na crinone ale szczerze to nie wiem czy to zapewni tyle samo progesteronu co lutinus :/ obiecalam sobie ze jak dlugo dam rade będę brala lutinus jak jiz będzie tragicznie to przerzuce się na crinone zobaczymy :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem 😊 ahh te nasze poswiecenia 😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej biore Lutinus 100; 3 razy dziennie od dnia punkcji mam brac az do dnia testu. Test mam zrobic 4 lutego wg kartki ktora dostalam czyli 13 dni po transferze. Ogolnie dopiero dzis czuje sie ok W pelni sprawna i normalnie chodze po mieszkaniu bo wczesniej mialam bole jajnikow i spuchniety brzuch nie wiem czy po stymulacji czy punkcji. Czasami mam moment ze sa mdlosci pewnie po leku ale to szybko mija. Bardziej czuje takie rozpulchnione dziasla ale nic poza tym

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka to teraz przed toba 2 długie w tygodnie :) dbaj o siebie. Pamiętaj duzo pij i jedz ananasa to podobno pomaga :)

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei. Mial ktos in vitro w Trondheim?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Hei. Mial ktos in vitro w Trondheim?

    Riks a teraz bedzie Porsgrunn. Niestety malo nas juz teraz 😥 wiec moze bc ciezko. Szkoda bo super by bylo miec nas tutaj wiecej 😊
    A ty podchodzisz w trondheim??

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te które miały transfer--kiedy testujecie?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Riks a teraz bedzie Porsgrunn. Niestety malo nas juz teraz 😥 wiec moze bc ciezko. Szkoda bo super by bylo miec nas tutaj wiecej 😊
    A ty podchodzisz w trondheim??


    Tak 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Te które miały transfer--kiedy testujecie?

    Ja w nastepna srode testuje :) Nie wiem czy to normalne ale od 2 dni juz tak mocniej pobolewa mnie brzuch; tak jak z reguly kiedy mam zaraz dostac okres. Nie chce brac lekow przeciwbolowych ale ciekzo widze najblizsze dni W pracy ... 🙄🙄🙄

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Ja w nastepna srode testuje :) Nie wiem czy to normalne ale od 2 dni juz tak mocniej pobolewa mnie brzuch; tak jak z reguly kiedy mam zaraz dostac okres. Nie chce brac lekow przeciwbolowych ale ciekzo widze najblizsze dni W pracy ... 🙄🙄🙄

    A masz no-spe?? Wez cos rozkurczowego

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 ty za tydzien testujesz tak ? Jak sie czujesz ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,czytam Was od dawna,jestem w trakcie trzeciego podejscia dziś mam transfer,ogólnie jest to moja druga próba,za pierwszym razem pobranych 4 komórki z czego jedna tylko się zaplodnila😭transfer w drugiej dobie,po drugiej stymulacji było 10 jajeczke,6 zaplodnionych i wszystkich przetrwały do 5 doby,proba nieudana,a zarodek podbno najwyzszej jakosci,5 mrozaczkow❄ z 2 próby 😊,w 2018 roku ciąża pozamaciczna(niestety utrata jednego jajowodu),mąż ma nasienie dobre,startym się bardzo dlugooooo,jedna jedyna ciaza to ta pozamaciczna,po tym skierowano nas na iv vitro,leczymy się w Bergen.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK powodzenia dzis :) i udanego testowania za w tyg :) wiec teraz masz transfer mrozaczka?
    Pozdrawiam

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK witamy 😊 powodzenia dzisiaj i koniecznie pisz nam jak sie czujesz 😍

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    BeatkaK powodzenia dzis :) i udanego testowania za w tyg :) wiec teraz masz transfer mrozaczka?
    Pozdrawiam

    Tak,dziś transfer mrozaczka🙂,troszkę stres rośnie

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    BeatkaK witamy 😊 powodzenia dzisiaj i koniecznie pisz nam jak sie czujesz 😍

    Dziękuje bardzo😍,na pewno będę się odzywać,ogólnie muszę powiedzieć ze 2 pukncje przesyłam naprawdę bezproblemowo i bylo wszystko ok,jedne co to 3 dni po drugiej punkcji miałam ogromne skurcze,dostałam goraczki i poty mnie oblały i było mi strasznie gorąco(było to chwilowe)no spa pomogła,powiedziano mi że to przez pukncje poniewaz miałam pobranych dosc jajeczek bo 10,a po transferach czułam się naprawdę dobrze😊

‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ