X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 23 lutego 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ovulka tez wlasnie czytalam ze n.a. tydzien przed pobraniem.

    I badz tu czlowieku madry 🤷🏼‍♀️ Jutro dowiem sie kiedy kolejna wizyta itp i zaczne brac chyba

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny ja dzis czułam się dużo lepiej więc spędziłam dzień poza domem :) co do fructus femina ja zaczęłam brać 5 dni przed transferem 3 razy dziennie po 10 kropli.

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hei dziewczyny ja dzis czułam się dużo lepiej więc spędziłam dzień poza domem :) co do fructus femina ja zaczęłam brać 5 dni przed transferem 3 razy dziennie po 10 kropli.

    Jak dobrze ze juz lepiej sie czujesz 😊
    Moze jutro sie cos dowiem jaki jest plan to wtedy zaczne brac 😊

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,jak się czujecie,wszystko ok u Was,jakieś objawy już są?
    Ovulka A jak u Ciebie?
    U mnie jest tragedia😭😭😭😭

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Hej dziewczyny,jak się czujecie,wszystko ok u Was,jakieś objawy już są?
    Ovulka A jak u Ciebie?
    U mnie jest tragedia😭😭😭😭

    Co sie dzieje????


    Ja wlasnie wrocilam z Porsgrunn, w srode bede miala wyjmowane jajeczka 😍😍😍 endometrum jest ponad 12, duzo duzych jajeczek 😍😍 i najprawdopodobniej w poniedzialek transfer ❤️
    Dzis ostatni zastrzyk i ovitrelle. Juppiii tak sie ciesze 😍

    Marcioszka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka gratulacje 😍😍😍 Ciesze sie Bardzo 😍😍

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka trzymaj sie Kochana. Wez sobie kup winko I popiszemy wieczorem 😚😥

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ovulka gratulacje 😍😍😍 Ciesze sie Bardzo 😍😍

    Nawet nie wiesz jak ja sie ciesze 😍 tylko boje sie czy wytrzymaja do poniedzialku do blastocyty 😥 ten weekend czuje bedzie straszny

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK kochana trzymaj sie mocno ❤️

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK bądź silna wszystko będzie dobrze zobaczysz. Pisała a coś z Porsgrunn kiedy będziesz mogła znowu próbować? Wiesz że jak teraz byłaś w ciazy to twoje szanse na zajście następnym podejściu są jeszcze większe.

    Ovulka widzisz jak szybko czas zleciał jeszcze chwilkę i przed Tobą te 2 długie tyg czekania :) ile miałaś pęcherzyków na usg ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie denerwowalam ale jak wczesniej bylo ok to teraz tez.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczesniej mialam podany w 2 czy 3 dobie, wiec oby wytrzymaly do 5 doby.
    Z tego co naliczyla tak na szybko i tylko te pomiedzy 16-20 mm to bylo kolo 10. A czy dobrze policzyla?! Okaze sie wszystko w srode ile jest. Oby wszystkie byly dobre.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 24 lutego 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka to bardzo dobry wynik :) wszystko będzie dobrze :)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka juz blizej niz dalej I robimy "Beauty" beaby shower 😅😙😍

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby 😍 i bedzie ,, beauty babybshower „ 😍😍

    Jak sie czujecie???

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    BeatkaK bądź silna wszystko będzie dobrze zobaczysz. Pisała a coś z Porsgrunn kiedy będziesz mogła znowu próbować? Wiesz że jak teraz byłaś w ciazy to twoje szanse na zajście następnym podejściu są jeszcze większe.

    Ovulka widzisz jak szybko czas zleciał jeszcze chwilkę i przed Tobą te 2 długie tyg czekania :) ile miałaś pęcherzyków na usg ?

    Sofi2810 ja jeżdżę do Bergen,w przyszłym tyg mam iść na bete i jak będzie ujemna to dac im znać i będą ustalać następny termin

    Dziękuję bardzo dziewczyny za dobre słowa ❤

    Mam tak ogromny żal że kazali mi przestac brać Lutinus i myślę co by było gdybym brała cała czas,czy wszystko by było ok,wiem że nie powinnam rozmyslac,myśleć co by było Ale to tak okropnie boli,po takim czekaniu w końcu się udało,test pozytywny jestem w ciąży,najszczęsliwsze chwilę w życiu i wszystko w jednej chwili przypadło 😭😭😭😭
    W kwietniu jadę do pl na pewno załatwię sobie od razu receptę, no i zobaczę czy dostosuja się do zaleceń lekarza co do badania progesterenu,ogólnie nie mogę narzekać na nich są naprawdę bardzo mili,zawsze pomogą,odpowiedzą na każde pytanie,powiedza wszystko co i jak,co z czym zawsze sami jeszcze zapytają czy mamy jakieś pytania czy wszystko wiemy w razie czego żeby dzwonić i pytać,ale z tym Lutinusem mnie rozczarowali 😭


    Ovulka super,teraz aby do środy 👌❤















  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK. Rozumiem ze jestes rozdarta w srodku i chcialabys im to wykrzyczec. Poplacz, wyrzuc to z siebie. To pomaga. A potem otrzyj lzy, powiedz koniec i walcz dalej. Jesli raz udalo ci sie zajsc w ciaze to uda sie napewno. Tym razem na 9 miesiecy ❤️ Bedzie dobrze, zobaczysz.
    Bedziesz odrazu probowac??

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 24 lutego 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wiesz to dobry pomysł żeby jechać do pl porozmawiać z jakimś innym lekarzem. Progesteron możesz sama zbadać w prywatnym laboratorium w Norwegii najlepiej dzień przed transferem.

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    BeatkaK. Rozumiem ze jestes rozdarta w srodku i chcialabys im to wykrzyczec. Poplacz, wyrzuc to z siebie. To pomaga. A potem otrzyj lzy, powiedz koniec i walcz dalej. Jesli raz udalo ci sie zajsc w ciaze to uda sie napewno. Tym razem na 9 miesiecy ❤️ Bedzie dobrze, zobaczysz.
    Bedziesz odrazu probowac??

    Lekarz w szpitalu powiedział że można próbować od razu,czekać tylko ma miesiączke,mam nadzieję że w marcu dostanę @,zasiegałam też info od innych lekarzu mówili to samo,czekam co oni zaproponują,myślę że na maj najszybciej,jeśli mówią że nie ma żadnego problemu i można od razu to chciałabym od razu,nie ma na co czekać,mamy jeszcze 4❄❄❄❄

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    BeatkaK wiesz to dobry pomysł żeby jechać do pl porozmawiać z jakimś innym lekarzem. Progesteron możesz sama zbadać w prywatnym laboratorium w Norwegii najlepiej dzień przed transferem.

    Muszę ogarnąć w Bergen i jechać dzień szybciej,bo do Bergen mam prawie 400km,bo niestety u mnie jest to nie możliwe,żadnego prywatnego laboratorium,malutka wioseczka,do miasta z cywilizacją🤣 mamy 160 km,na pewno zbadam jak będę w pl

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ