X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lekarz w szpitalu powiedział że można próbować od razu,czekać tylko ma miesiączke,mam nadzieję że w marcu dostanę @,zasiegałam też info od innych lekarzu mówili to samo,czekam co oni zaproponują,myślę że na maj najszybciej,jeśli mówią że nie ma żadnego problemu i można od razu to chciałabym od razu,nie ma na co czekać,mamy jeszcze 4❄❄❄❄

    To koniecznie! Nie ma na co czekac 😊
    Ja dzisiaj tez pytalam czy moze jakies badania krwi czy cos?? Przed pobieraniem i przed transferem a oni ze nie... nie trzeba... usg starczy 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Troche dziwne to...
    Ja do tego wszystkiego mam niedoczynnosc...
    i powinnam chyba sprawdzac poziom tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 19:27

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka Dziewczyny maja Racje. Najwazniejsze ze mozesz byc w ciazy. Wiesz jakie to wazne. Ja jajeczkuje mam zarodki ale nie wiem czy bede kiedys "Mama" 😥 Ty to wiesz . Moze byl jakis powod Tego ale nå pewno nie Ty go popelnilas. Ja w grudniu wyladowalam w szpitalu z ogromnym bolem brzucha,mialam byc operowana . Okazalo sie ze mam endometroze nå calym brzucha I gdy mam okres to w brzuchu ogniska endometriozy tez krwawia. Lekarz mi powiedzial ze jesli chce miec dzieko to jest to ostatni moment . I nie wiem jak bedzie

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 24 lutego 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 dobrze że trafiłaś na ogarnietego lekarza i szybko postawił diagnozę teraz tylko działać i będzie dobrze :)
    BeatkaK a może zamiast jechać te 400 km to porozmawiaj z fastlege i zrób te badania w przychodni?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wydaje mi się że tym bardziej powinnaś
    Czasami się zastanawiam o co im chodzi że nie zalecają nic żadnych badań tylko podstawa do hormonów,boją się czy co,w szpitalu teraz jak bylam to trafiłam na lekarza niemca więc myślę że tylko dlatego zwrócił uwagę na ten progesteron

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Beatka Dziewczyny maja Racje. Najwazniejsze ze mozesz byc w ciazy. Wiesz jakie to wazne. Ja jajeczkuje mam zarodki ale nie wiem czy bede kiedys "Mama" 😥 Ty to wiesz . Moze byl jakis powod Tego ale nå pewno nie Ty go popelnilas. Ja w grudniu wyladowalam w szpitalu z ogromnym bolem brzucha,mialam byc operowana . Okazalo sie ze mam endometroze nå calym brzucha I gdy mam okres to w brzuchu ogniska endometriozy tez krwawia. Lekarz mi powiedzial ze jesli chce miec dzieko to jest to ostatni moment . I nie wiem jak bedzie


    Na pewno byl jakis powód,tylko czołowiek zadaje sobie pytanie dlaczego,dlaczego to się stało,a tu nikt nie da odp😔
    Przykro mi Lolcia87,trzymam kciuki 🤞✊na pewno będzie dobrze i na pewno będziesz mamą,zobaczysz❤

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Lolcia87 dobrze że trafiłaś na ogarnietego lekarza i szybko postawił diagnozę teraz tylko działać i będzie dobrze :)
    BeatkaK a może zamiast jechać te 400 km to porozmawiaj z fastlege i zrób te badania w przychodni?


    Jak mówisz że najlepiej zbadać dzień przed transferem to i tak muszę jechać do Bergen więc różnicy mi nie robi,a jak zrobię u nas w przychodni to nie wiem kiedy wynik bym miała,a w Bergen już ogarnęłam i pójdę z wynikiem do nich od razu jak nie będą chcieli sami zbadać
    Niech czas teraz tylko leci szybko
    Na razie jestem jeszcze na zwolnieniu,nie bardzo jestem w stanie wrócić do pracy😔mam jeszcze zwolnienie ciążowe,06.03 do lekarza

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Lolcia87 dobrze że trafiłaś na ogarnietego lekarza i szybko postawił diagnozę teraz tylko działać i będzie dobrze :)
    BeatkaK a może zamiast jechać te 400 km to porozmawiaj z fastlege i zrób te badania w przychodni?


    Sofii nam juz 2 lata temu lekarze W Trondheim proponowali ale odmowilismy. Chcielismy naturalnie . Ale w grudniu stwierdzilismy ze moze jednak 🤷‍♀️😍

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka wydaje mi się że tym bardziej powinnaś
    Czasami się zastanawiam o co im chodzi że nie zalecają nic żadnych badań tylko podstawa do hormonów,boją się czy co,w szpitalu teraz jak bylam to trafiłam na lekarza niemca więc myślę że tylko dlatego zwrócił uwagę na ten progesteron

    Zobacze, moze pojade gdzies i zrobie dodatkowo.

    Poki co ostatni Zastrzyk juz zrobiony 😍 czas odpoczac od strzykawek 😊 oby na dlugo

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka ja sobie tez sprawdze progesteron. Ale ja pojde do mojego lekarza. Nawet wystarczy ze mu wiadomosc wysle. Mam naprawde fajna lekarke. Ale moze tez dlatego ze jest lekarem w tym samym miejscu gdzie ja pracuje tylko inny oddzial.Znacznie latwiej. Wy tez macie video konsultacje z waszym lekarzem? Znacznie latwiej gdy sie pracuje badz gorzej czuje. Cos Nowego dla mnie ale bardzo nå plus

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 to koniecznie, jak masz taka opcje to badaj kiedy tylko mozesz. Ja videokonsultacji nie mam. Ale mam lekarza polaka i tez jest bardzo ok. O co nie poprosze to robi 😊
    Ja dzisiaj obudzilam sie w sredniej formie. Jakojs mi nie dobrze, glowa boli, zmeczona, brzuch kuje 😥 nie wiem czy to oslabienie organizmu czy stres czy jakies przeziebienie sie przypaletalo.
    Oby bylo lepiej na jutrzejsza punkcje.
    Milego dnia 🌸

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka chyba to normalne sporo pęcherzyków pewnie urosło i stąd ten ból. Postaraj się nie stresować obejrzyj jakis film czy coś zrelaksuj się:)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ovulka chyba to normalne sporo pęcherzyków pewnie urosło i stąd ten ból. Postaraj się nie stresować obejrzyj jakis film czy coś zrelaksuj się:)

    Dzieki kochana pracuje do 20 wiec nie bede miala czasu o tym myslec 😊😅

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga jak sie czujesz?? Co u Ciebie???

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybkie pytanie 😊 lutinus-pierwsza tabletka po pobieraniu jajeczek? Czy odrazu z rana?? Z tego co pamietam przy crinone dopiero po pobieraniu wiec chyba tak samo?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wziąść 2 wieczorem w dzień pobierania. A pozniej już jedna 3 razy dziennie.

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ja mialam wziąść 2 wieczorem w dzień pobierania. A pozniej już jedna 3 razy dziennie.
    Dzieki 😘 czyli na takiej samej zasadzie 😊 jutro pewnie powiedza 😊 A jak sie czujesz???

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje się już lepiej, chociaż trochę się stresuje bo jutro kolejne usg i mam nadzieję że będzie coś widać może słychać jakoes małe serduszko. Ostatnio było za wcześnie;(

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ja czuje się już lepiej, chociaż trochę się stresuje bo jutro kolejne usg i mam nadzieję że będzie coś widać może słychać jakoes małe serduszko. Ostatnio było za wcześnie;(

    Wazne ze juz lepiej sie czujesz, trzymam mocno kciuki 😊 bedzie dobrze. O ktorej masz Usg?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 13.00 dam znać co o jak :)
    A Tobie kiedy pobierają jajeczka ? Już lepiej się czujesz ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie napisz 😍
    Ja o 9 mam byc i 9:30 pobieraja 😊
    Nie wiem czy jakies przeziebienie sie nie przypaletalo, ale herbatka z imbirem i cytrynka troche pomogla. Mysle ze to tez przemeczenie i stres.

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ