X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Wiem ale kazda z nas wtedy sie martwi 🤦‍♀️
    Ta doktor mowila ze pobiera tylko z tych duzych ze z tych srednich nie ma co i malych. Wiec moze i racja 😊
    Jutro dam znac ile sie zaplodnilo. O ile beda to dobre wiesci wogole.


    Tak każda z nas się martwi dobrze mówisz,nie unikniemy tego,ale musisz myśleć pozytywnie,to podstawa pozytywne nastawienie i myślenie,będzie dobrze,wszystkie pięknie się zapłodnia ❤🤞✊

    Mi też pobrali tylko z tych które się nadają,bo z reszty skoro są za małe nie ma po co,ogólnie na kontroli jak bylam naliczyli mi grubo ponad 20,a pobrali 10

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ze jestescie ❤️ Postaram sie uspokoic i myslec ze bedzie dobrze 😘😍

    BeatkaK, Molhi, Marcioszka lubią tę wiadomość

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 26 lutego 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dziekuje ze jestescie ❤️ Postaram sie uspokoic i myslec ze bedzie dobrze 😘😍
    Bo tak będzie, zobaczysz😀

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 lutego 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 jak u Ciebie po usg?😊❤

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 lutego 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Sofi2810 jak Usg???

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny a ja znowu mam powód do zmartwień:( USG pokazało że moje przestymulowanie odchodzi w zapomnienie, zarodek rozwija się dobrze ale niestety lekarz zobaczył coś niepokojącego. Mały krwiak w macicy niedaleko zarodka. Zalecił odpoczynek powiedział że albo zacznę krwawic albo krwiak sam się wchłonie ale nic oprócz czekania nie da się zrobić:(

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Oj dziewczyny a ja znowu mam powód do zmartwień:( USG pokazało że moje przestymulowanie odchodzi w zapomnienie, zarodek rozwija się dobrze ale niestety lekarz zobaczył coś niepokojącego. Mały krwiak w macicy niedaleko zarodka. Zalecił odpoczynek powiedział że albo zacznę krwawic albo krwiak sam się wchłonie ale nic oprócz czekania nie da się zrobić:(

    Kochana duzo lez i powinien sie wchlonac. Dostalas zwolnienie???
    Slyszalas serduszko??

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam serca bo nie tym kierunku miałam usg więc tylko zmierzyli zarodek według ich wyliczeń jestem w 6 tyg według moich 7 :D
    Mam taka nadzieję że się wchłonie ale już jestem zmęczona tym że ciągle pod górkę:( jutro będę dzwonila do fastlege i prosiła o zwolnienie. W następnym tyg mam USG w Porsgrunn może tam.cos więcej się dowiem i usłyszę serduszko :)

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjjj,Sofi2810 będzie wszystko dobrze zobaczysz 🤞✊,słyszałam o takim przypadku,dziewczyna też po in vitro,wykryli u niej mały krwiak dostała zastrzyki i wszystko jest ok🙂
    A co do tyg ciąży to z tego co pamiętam to miałam 2 dni szybciej transfer od Ciebie i w zeszłym tyg w poniedziałek miałam 5+2 więc tak by się zgadzało że 6 tydz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 16:43

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa wsparcia dziewczyny jesteście nieocenione :) ❤❤❤

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 lutego 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nasze forum jest wspaniale 😍 dobrze ze odnowilysmy sie tutaj 😊 I mamy siebie ❤️

    Sofii a w jaki dzien?? Bo planowo mam transfer w pn

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 26 lutego 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofii bedzie wszystko dobrze . Odpoczywaj Kochana. Dobrze ze masz usg w klinice. To prawda najwazniejsze pozytywnie myslenie . Wiesz ja tez tak mam caly czas cos I cos . Nie jest tak bylo wszystko dobrze. Ale pamietaj ze stres tylko szkodzi. Ciepla herbatka,kocyk I jakis dobry film 😙

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 26 lutego 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    To nasze forum jest wspaniale 😍 dobrze ze odnowilysmy sie tutaj 😊 I mamy siebie ❤️

    Sofii a w jaki dzien?? Bo planowo mam transfer w pn
    W czwartek o 11 :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 26 lutego 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh to sie nie spotkamy 😅

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 27 lutego 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mnie bola jajniki ze masakra 😣 17 dzien cyklu. Chyba nie doszly do siebie p.o. punkcji

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 lutego 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziewczyny tak mnie bola jajniki ze masakra 😣 17 dzien cyklu. Chyba nie doszly do siebie p.o. punkcji

    Ohh bidulka, masz jakas no-spe zeby wziasc i cos przeciw bolowego??

    A moze warto zrobic usg??? Zobaczyc Czy wszystko ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 08:47

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka masz racje Chyba zrobie usg I sprawdze jakniki 😣 zwlaszcza lewy w ktorym bylo wiecej i musial manewrowac duzo . A jak Ty sie czujesz ?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 może idź do lekarza może warto zrobić usg i sprawdzić co się dzieje ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ovulka masz racje Chyba zrobie usg I sprawdze jakniki 😣 zwlaszcza lewy w ktorym bylo wiecej i musial manewrowac duzo . A jak Ty sie czujesz ?

    Idz koniecznie! Ja spalam jak zabita 😝 rano jak sie obudzilam mialam straszny bol brzucha, ale jak sie wyproznilam to przeszlo. Moze tam troche wszystko spuchniete i uciska. A teraz jest super nie czuje nic. Jedynie glowa troche boli. Bardziej ze stresu chyba. Mam wrazenie ze do 12 jeszcze wiecznosc.... a moze i o 14 zadzwonia 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 10:11

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 27 lutego 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka daj znac koniecznie 😘

‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ