X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będą dzwonić bo wszystko będzie dobrze 🤦‍♀️!!!!!!
    Wiem tylko że rozmnażanie zarodka zaczynają 3-4 godziny przed planowanym transferem 🙂

    Trzymam kciuki i powodzenia ✊✊✊🤞🤞🤞🤞❤
    Daj znać jutro koniecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 21:37

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mojego nie beda rozmrazac... mial dotrwac od srody do poniedzialku.... dlatego widze marne szanse

    Przynajmniej tak mysle ze by nie zamrazali...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 21:38

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o tak,przepraszam zapomniałam że miałaś punkcje w srode🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Myślę że jak by coś było nie tak dzwoniliby od razu,np jak by żadne nie przeżył,a dziś już niedziela więc na pewno jest wszystko dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:00

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze w porsgrunn chyba nie pracuja w weekendy... dlatego sie boje...
    no coz, rano wszystko sie wyjasni. Z domu musze kolo 11 wyjechac wiec musza dzwonic wczesniej jak cos

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 21:57

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wszystko będzie dobrze 👌
    Też czekałam do 5 dni,powiedzieli że tylko coś będzie nie tak od razu dzwonią,na pewno tyczy się to do tego jeśli wszystkie nie przeżyją,po 5 dniach na transferze powiedzieli że wszystkie 6 przeżyły są piękne i 5 zamrożonych,u Ciebie będzie to samo ❤✊✊✊
    Też mam transfery zawsze koło godz 13 -14 bo o 7 rano wyjeżdżam,mam 5 godz do Bergen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:01

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wielka nadzieje ❤️ Jutro dam znac 😊 pewnie bedzie nieprzespana noc 😂

    Kurcze a ty niezla masz droge do pokonania... do nas ci nie blizej???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:08

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 tyg będziesz testować,zobaczysz❤

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Za 2 tyg będziesz testować,zobaczysz❤

    Oj w czwartek lece do pl wiec mysle ze wczesniej zrobie betke hehehe. ❤️ Dziekuje za slowa wsparcia. Czasem samemu ciezko. A co ma byc to bedzie ❤️

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Mam wielka nadzieje ❤️ Jutro dam znac 😊 pewnie bedzie nieprzespana noc 😂

    Kurcze a ty niezla masz droge do pokonania... do nas ci nie blizej???

    Do Was mam około 610 km 🙉 ,do Bergen mam najbliżej,ale wysiadam rano o 7 na prom o 12 jestem w Bergen i powrót mam o 16.30,godziny mi ustalają pod prom😊

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Do Was mam około 610 km 🙉 ,do Bergen mam najbliżej,ale wysiadam rano o 7 na prom o 12 jestem w Bergen i powrót mam o 16.30,godziny mi ustalają pod prom😊
    Aa no to chociaz tyle dobrze, nie ma lekko... wiecznie jakies poswiecenia...
    a masz juz wyznaczony transfer?? Albo wizyte??

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że ciężko,każda z nas przez to przechodzi i każdej jest ciężko, a zawsze dobrze z kimś pogadać,kobieta,kobiete zawsze zrozumie a jak jeszcze przechodzą przez to samo to już wgl ❤❤❤

    Ja czekam teraz na @jak nigdy dosłownie doczekać się nie mogę😂,żeby ruszyć od nowa,doczekać się nie mogę

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Pewnie że ciężko,każda z nas przez to przechodzi i każdej jest ciężko, a zawsze dobrze z kimś pogadać,kobieta,kobiete zawsze zrozumie a jak jeszcze przechodzą przez to samo to już wgl ❤❤❤

    Ja czekam teraz na @jak nigdy dosłownie doczekać się nie mogę😂,żeby ruszyć od nowa,doczekać się nie mogę
    Znam to uczucie 😂😂 hehe ja weekendu nie chcialam 😅 a zlecial szybciuko...
    bo teraz bedziesz miala na totalnie naturalnym cyklu? Bez Zadnych lekow??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:25

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Aa no to chociaz tyle dobrze, nie ma lekko... wiecznie jakies poswiecenia...
    a masz juz wyznaczony transfer??


    Nic jeszcze nie wiem,w piątek mam do lekarza,muszę powtórzyć bete,czy już zeszła,napisać do nich i wtedy coś będę widziała,mam nadzieję że @przyjdzie jak najszybciej do 6 tyg niby po poronieniu,przestałam dopiero krwawic

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nic jeszcze nie wiem,w piątek mam do lekarza,muszę powtórzyć bete,czy już zeszła,napisać do nich i wtedy coś będę widziała,mam nadzieję że @przyjdzie jak najszybciej do 6 tyg niby po poronieniu,przestałam dopiero krwawic[/QUOTE]

    Ehh 😥 dobrze ze jestes silna. Teraz napewno bedzie dobrze ❤️
    Teraz musi pewnie sie znowu wszystko oczyscic i uregulowac

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Znam to uczucie 😂😂 hehe ja weekendu nie chcialam 😅 a zlecial szybciuko...
    bo teraz bedziesz miala na totalnie naturalnym cyklu? Bez Zadnych lekow??


    Tak,ten poprzedni też bym już na naturalnym,myślę że w maju po @ uda się podejść następny raz


    Super że lecisz do pl,odstesujesz się trochę i przede wszystkim myśli trochę odgonisz,bo człowiek głupiec moze,zawsze coś najpierw strach i obawa przed punkcja później transfer później test i jak pozytywny to myślenie czy wszystko dobrze

    Ja jeszcze też do końca się nie pozbieralam,cały czas myślę i liczę ile by już bylo,w środę byśmy jechali na usg
    I nie powiem bo sny też okropne mam 😭😭😭

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Nic jeszcze nie wiem,w piątek mam do lekarza,muszę powtórzyć bete,czy już zeszła,napisać do nich i wtedy coś będę widziała,mam nadzieję że @przyjdzie jak najszybciej do 6 tyg niby po poronieniu,przestałam dopiero krwawic

    Ehh 😥 dobrze ze jestes silna. Teraz napewno bedzie dobrze ❤️
    Teraz musi pewnie sie znowu wszystko oczyscic i uregulowac[/QUOTE]


    O tyle dobrze,że po wczesnym poronieniu wraca wszystko szybko do normy

    Mam ogromną nadzieję że się uda❤,ale też boję sie że znów nas to spotka,myślę,że każda z nas ma takie obawy i to jest całkiem normlne,w piątek będę rozmawiać z lelarzem czy przy następnej udanej próbie bede mogła kontrolować często bete i progesteton co 3-4 dni chociaż

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 22:41

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka na pewno któryś dotrwa zobaczysz :) ale apropo dzwonienia to ja za pierwszym razem tak miałam że żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby miałam mieć podawany zarodek o 13 a o 8.30 zadzwonili że niestety noc z tego. Więc dzwonia sporo wcześniej.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:


    Super że lecisz do pl,odstesujesz się trochę i przede wszystkim myśli trochę odgonisz,bo człowiek głupiec moze,zawsze coś najpierw strach i obawa przed punkcja później transfer później test i jak pozytywny to myślenie czy wszystko dobrze

    Ja jeszcze też do końca się nie pozbieralam,cały czas myślę i liczę ile by już bylo,w środę byśmy jechali na usg
    I nie powiem bo sny też okropne mam 😭😭😭

    Oj tak, tez sie ciesze. Chociaz chwile sie czlowiek oderwie od wszystkiego.

    Taki bol po stracie szybko nie przechodzi, jeszcze dluuugo bedzie siedzial. Napewno rana sie zaleczy jak uslyszysz serduszko na nowo ❤️

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ovulka na pewno któryś dotrwa zobaczysz :) ale apropo dzwonienia to ja za pierwszym razem tak miałam że żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby miałam mieć podawany zarodek o 13 a o 8.30 zadzwonili że niestety noc z tego. Więc dzwonia sporo wcześniej.

    W razie co to odrazu z rana bede miala to za soba.... 🤦‍♀️ Nerwy tu nic nie zmienia.
    A ty jak sie czujesz? A raczej czujecie 😍

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 marca 2020, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy uzywacie takiego kalendarza, ale pomocny jest 😊 https://www.whattoexpect.com/due-date-calculator/

‹‹ 359 360 361 362 363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ