X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 4 marca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ja ostatni raz wzielam poniedzialek rano, wiec ciekawe kiedy przyjdzie 🧐

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Bylam dzisiaj na usg kontrollnummer i wszysko jest OK. Zapytalam o Lutinus, bo mam jeszcze cała paczke w domu i moja gin powiedziała ze mogę brac ale żebym tez zaczęła pomału redukować do 2 dziennie a następnie po tyg do 1. Tak tez zamierzam zrobić. Wyznaczyła mi tez termin kolejnej wizyty na 23.03 co wydaje mi się dziwne, bo tu chyba normalnie w ciąży przysługują 4,jeśli się nie mylę?
    Nie będę się kłucie, ona pewnie wie lepiej. Wysłała również opis do Porsgrunn, ale nikt się ze mną jeszcze nie kontaktował.
    Zycze wam miłego dnia😗

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak dobrze slyszec ze wszystko jest dobrze ❤️ A jak ten krwiak??

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 5 marca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba Sofia ma krwiaka🤪albo miała 😄
    Myśle, ze niedługo tez od niej usłyszymy dobre wieści bo jeśli dobrze pamiętam to tez ma usg dzisiaj.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak wrote:
    To chyba Sofia ma krwiaka🤪albo miała 😄
    Myśle, ze niedługo tez od niej usłyszymy dobre wieści bo jeśli dobrze pamiętam to tez ma usg dzisiaj.

    Przepraszam za pomylke hehe tak wlasnie kojazylam ze matez miec dzisiaj usg.
    Najwazniejsze ze wszystko wporzadku 😊

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 5 marca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po pierwsze Anilorak super ze wszystko u Ciebie dobrze :) ja byłam w Porsgrunn i nadal mam krwiaka ale dziecko dobrze się rozwija słyszałam serduszko ahhh jakie to cudowne. Ale mam pewne wątpliwości jak zapytałam o tego krwiaka i progesteron to Pani doktor powiedziała ze krwiak zagraża ciazy i żeby brać do 12 tyg ale nie kazała redukować lutinusa tylko z dnia na dzień przestać brać co trochę dziwne mi się wydaje. Po drugie jak powiedziałam że ciągle mnie coś tam pobolewa szczególnie przy jakimś większym wysiłku to powiedziała że to normalne bo ciaza bo krwiak poza tym całkowicie jeszcze jajniki nie są normie po przestymulowaniu ale podstaw do zwolnienia z pracy powiedziała że nie ma hmmm

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 5 marca 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej dziewczyny po pierwsze Anilorak super ze wszystko u Ciebie dobrze :) ja byłam w Porsgrunn i nadal mam krwiaka ale dziecko dobrze się rozwija słyszałam serduszko ahhh jakie to cudowne. Ale mam pewne wątpliwości jak zapytałam o tego krwiaka i progesteron to Pani doktor powiedziała ze krwiak zagraża ciazy i żeby brać do 12 tyg ale nie kazała redukować lutinusa tylko z dnia na dzień przestać brać co trochę dziwne mi się wydaje. Po drugie jak powiedziałam że ciągle mnie coś tam pobolewa szczególnie przy jakimś większym wysiłku to powiedziała że to normalne bo ciaza bo krwiak poza tym całkowicie jeszcze jajniki nie są normie po przestymulowaniu ale podstaw do zwolnienia z pracy powiedziała że nie ma hmmm

    Typowa norwegia... jak masz spoko fastlege to wyciagnij zwolnienie. Lepiej dmuchac na zimne 😍

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin powiedziała, ze napewno mój organiz wytwarza wystarczająco progesteronu i ze w końcu mogę dostać jakiegoś podrażnienia w pochwie. Cieszę się ze nie kazała całkiem odstawić. Będę obserwować i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze.
    Po 10 tyg łożysko przejmuje Pomału funkcje produkowania hormonów tj. progesteron wiec dlatego lepiej jest przyjmować do 10-12 tyg.
    Będzie dobrze Sofia, trzymam kciuki🤞

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 5 marca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co jeszcze, zapłaciłam za dzisiejsza wizytę...63kr😱🙂a 2 tyg wcześniej 1600kr w Volvacie😁

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 5 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe no te ceny prywatnie oszalamiaja;D
    Ja w Porsgrunn już nic nie płaciłam:)

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 5 marca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej dziewczyny po pierwsze Anilorak super ze wszystko u Ciebie dobrze :) ja byłam w Porsgrunn i nadal mam krwiaka ale dziecko dobrze się rozwija słyszałam serduszko ahhh jakie to cudowne. Ale mam pewne wątpliwości jak zapytałam o tego krwiaka i progesteron to Pani doktor powiedziała ze krwiak zagraża ciazy i żeby brać do 12 tyg ale nie kazała redukować lutinusa tylko z dnia na dzień przestać brać co trochę dziwne mi się wydaje. Po drugie jak powiedziałam że ciągle mnie coś tam pobolewa szczególnie przy jakimś większym wysiłku to powiedziała że to normalne bo ciaza bo krwiak poza tym całkowicie jeszcze jajniki nie są normie po przestymulowaniu ale podstaw do zwolnienia z pracy powiedziała że nie ma hmmm

    Nie powazni oni sa. Nie ma podstaw. Mam nadzieje ze lekarz z przychodni Ci wystawi. 😙

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 5 marca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wiesz zobaczę jak się będę czuła ale jak będę miała nadal takie bóle brzucha to zapytam może chociaż o jakieś częściowe zwolnienie bo inaczej nie dam rady a też nie chce ciągle na paracetamolu być.
    Jak tam w Gdańsku?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 5 marca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak wrote:
    Hej dziewczyny,
    Bylam dzisiaj na usg kontrollnummer i wszysko jest OK. Zapytalam o Lutinus, bo mam jeszcze cała paczke w domu i moja gin powiedziała ze mogę brac ale żebym tez zaczęła pomału redukować do 2 dziennie a następnie po tyg do 1. Tak tez zamierzam zrobić. Wyznaczyła mi tez termin kolejnej wizyty na 23.03 co wydaje mi się dziwne, bo tu chyba normalnie w ciąży przysługują 4,jeśli się nie mylę?
    Nie będę się kłucie, ona pewnie wie lepiej. Wysłała również opis do Porsgrunn, ale nikt się ze mną jeszcze nie kontaktował.
    Zycze wam miłego dnia😗


    To dobrze ze jest dobrze 😄😙 oby tak dalej
    . To Ty jadlas ananasa przed transferem ?

    Anilorak lubi tę wiadomość

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 5 marca 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    To dobrze ze jest dobrze 😄😙 oby tak dalej
    . To Ty jadlas ananasa przed transferem ?

    Jadłam 🍍zaczęłam albo w dniu transferu albo dzien przed i tak przez 3/4dni.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 6 marca 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ovulka wiesz zobaczę jak się będę czuła ale jak będę miała nadal takie bóle brzucha to zapytam może chociaż o jakieś częściowe zwolnienie bo inaczej nie dam rady a też nie chce ciągle na paracetamolu być.
    Jak tam w Gdańsku?

    No dokladnie, nie za dobrze zebys brala tyle paracetu. Moze lepiej no-spe zeby rozkurczala??
    W gdansku super, wczoraj przylecialam i wieczor spedzilam w wannie z bialym winem 😍
    Dzisiaj wieczorem dolatuje maz i do wtorku odpoczynek 😍

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 6 marca 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wanna z winem ahhh po prostu szaleństwo 😍🤩 bawcie się dobrze:)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 6 marca 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ovulka wanna z winem ahhh po prostu szaleństwo 😍🤩 bawcie się dobrze:)
    Dziekuje ❤️ Potrzebowalam takiego relaxu 😊

  • Molhi Przyjaciółka
    Postów: 64 68

    Wysłany: 8 marca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wiecie może czy w którejś klinice w Norwegii przeprowadzają badania genetyczne zarodków?

    maj 2017 - zaczynamy starania
    sierpień 2017 - badania męża
    maj 2018 - nareszcie pierwsza wizyta w klinice!
    wrzesień 2018 - polip w macicy, przeoczony na kontroli
    marzec 2019 - histeroskopia, teraz powinno być dobrze!
    maj 2019 - bladzioch, czy to możliwe? ciąża naturalna
    30.05.2019 - żegnaj aniołku 😞 7tyg0dni
    30.07.2019 zaczynamy InVitro
    14.08.2019 transfer trzydniowca❤
    Niestety, test negatywny.
    4.11.2019 transfer 4 dniowego zarodka💗Niestey, nie udało się.
    19.02.2020 Transfer ostatniego, dwudniowego mrożaka🤞


    🙋‍♀️ 37: macica dwurożna
    🙋‍♂️ 39:morfologia 2%
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 8 marca 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA,WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NAS NO I OCZYWIŚCIE SAMYCH POZYTYWNYCH TESTÓW ❤🍾🥂

    Molhi, Lolcia87, Ovulka lubią tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 8 marca 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    DZIEWCZYNY Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA,WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NAS NO I OCZYWIŚCIE SAMYCH POZYTYWNYCH TESTÓW ❤🍾🥂

    Dziekuje Beatka 🍷😘 Tobie rowniez 😘
    Jak samopoczucie ? Wiesz cos wiecej ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ