X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie zglupialam. Napisalam na crypho wiec niedlugo sie wyjasni 😊

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 12 marca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak się dowiesz,bo też,jestem ciekawa dokładnie jak to jest 😁

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam wlasnie wiadomosc
    Siden forsøket ble avbrutt har dere ikke gjennomført forsøket, så da har dere fortsatt to forsøk. :) /SHØ

    😍 wiec mamy jeszcze 2 proby ❤️ i oby to byla prawda 😊

    Mazwopka, Anilorak, BeatkaK lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 12 marca 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dostalam wlasnie wiadomosc
    Siden forsøket ble avbrutt har dere ikke gjennomført forsøket, så da har dere fortsatt to forsøk. :) /SHØ

    😍 wiec mamy jeszcze 2 proby ❤️ i oby to byla prawda 😊

    Ooo,to super 😊😍
    Jakieś plany,chcecie z mężem w pl czy tu jeszcze zostaniecie?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 12 marca 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei. Pierwsza @ p.o. punkcji mialam 2 tygodnie p.o.. Teraz mi sie spoznia juz tydzien 😣😣 å mam caly czas bole w plecach I brzuch. Cos jest nie tak . Robilam test fakt ze popoludniu ale negatywny. Szyjka wysoko I wygieta w Tyl. 😣😣

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 12 marca 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Hei. Pierwsza @ p.o. punkcji mialam 2 tygodnie p.o.. Teraz mi sie spoznia juz tydzien 😣😣 å mam caly czas bole w plecach I brzuch. Cos jest nie tak . Robilam test fakt ze popoludniu ale negatywny. Szyjka wysoko I wygieta w Tyl. 😣😣

    Może napisz do nich jaka jest sytuacja

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 12 marca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Może napisz do nich jaka

    JUTRO ZADZWONIE . TO DZIWNE NAPRAWDE 😣

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 12 marca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoras z Was tak miala ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ooo,to super 😊😍
    Jakieś plany,chcecie z mężem w pl czy tu jeszcze zostaniecie?

    Jasli mamy jeszcze 2 szansy tutaj to musimy je wykorzystac. Mowilam im ze chce mala przrrwe i mowili ze jesli chce przed wakacjami to musze max na poczatku maja zaczac spray, albo po wakacjach Bo maja zamkniete 28-29-30-31 tydzien. Wiec chyba dopiero po wakacjach zaczniemy bo zaczelam ostra diete, tylko zdrowo, warzywa, owoce itp. Mam zamiar troche schudnac, odpoczac od tych zastrzykow. A jak to sie potoczy to zobaczymy 😊 moze cos mi strzeli i jeszcze sprobujemy przed wakacjami

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Hei. Pierwsza @ p.o. punkcji mialam 2 tygodnie p.o.. Teraz mi sie spoznia juz tydzien 😣😣 å mam caly czas bole w plecach I brzuch. Cos jest nie tak . Robilam test fakt ze popoludniu ale negatywny. Szyjka wysoko I wygieta w Tyl. 😣😣
    A bralas cos po punkcji??? Prog czy cus??

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    A bralas cos po punkcji??? Prog czy cus??


    Nic . 1 dostalam å teraz czekam I czekam. W dniu planowej @ bolalo jak bym miala juz dostac. Teraz w plecy I brzuch ale nie az tak bardzo.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dostalam wlasnie wiadomosc
    Siden forsøket ble avbrutt har dere ikke gjennomført forsøket, så da har dere fortsatt to forsøk. :) /SHØ

    😍 wiec mamy jeszcze 2 proby ❤️ i oby to byla prawda 😊

    Podejście się liczy jeśli jest transfer.
    Jeśli tylko punkcja - to nie liczy się

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Nic . 1 dostalam å teraz czekam I czekam. W dniu planowej @ bolalo jak bym miala juz dostac. Teraz w plecy I brzuch ale nie az tak bardzo.

    To koniecznie odezwij sie do nich, warto sprawdzic moze

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Podejście się liczy jeśli jest transfer.
    Jeśli tylko punkcja - to nie liczy się

    No wlasnie dziewczyny mowily inaczej wiec i ja myslalam ze przepadlo, a kednak nie 😊

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 marca 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 a ty chyba nie polecisz do pl na usg??? Odwolany masz lot?? Mi tesciowa utknela w pl 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2020, 21:59

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 marca 2020, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Aggga08 a ty chyba nie polecisz do pl na usg??? Odwolany masz lot?? Mi tesciowa utknela w pl 😂😂

    Ovulka A teściowa dobry człowiek czy typowa teściowa?😅😂oczywiście mały żart 😉
    Faktycznie zrobiło się nie wesoło 😡zaczynam mieć obawy,strach się gdzieś ruszyć,a kontrol się szykuje 🤯

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 13 marca 2020, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia mi po pierwszym nieudanym podejściu okres najpierw przyszedł tydzień wcześniej kazali czekać na następny a następny spóźnił się 3 tyg. już mnie roznosilo. Później jeszcze kolejny 2 tyg opóźnienia. Więc to może przez hormony.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 marca 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka A teściowa dobry człowiek czy typowa teściowa?😅😂oczywiście mały żart 😉
    Faktycznie zrobiło się nie wesoło 😡zaczynam mieć obawy,strach się gdzieś ruszyć,a kontrol się szykuje 🤯

    Hehe dobry czlowiek na szczescie 😝 ja musialam zamknac salon niestety na 2 tyg.... wiec srednio to wszystko widze... jak apokalipsa normalnie. Wczoraj nie byla nic w sklepie 😂 ledwo make na chleb kupilam

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Lolcia mi po pierwszym nieudanym podejściu okres najpierw przyszedł tydzień wcześniej kazali czekać na następny a następny spóźnił się 3 tyg. już mnie roznosilo. Później jeszcze kolejny 2 tyg opóźnienia. Więc to może przez hormony.


    Dziekuje Sofii. Dzwonili dzisiaj I mam isc do lekarza. Faktycznie moze hormony.Wszystkie transfery sa odwolane z powodu corona virus do odwolania. Mam wizyte we wtorek u ginekologa to sprawdzi nå usg. Ale dziekuje ze odpisalas. Balam sie ze to cos zlego

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hehe dobry czlowiek na szczescie 😝 ja musialam zamknac salon niestety na 2 tyg.... wiec srednio to wszystko widze... jak apokalipsa normalnie. Wczoraj nie byla nic w sklepie 😂 ledwo make na chleb kupilam

    U mnie też szaleństwo,ale bardziej starsi ludzie,nie ma co się dziwić 🤯 A za 3 tyg mieliśmy jechać do pl,robić badania,wesle mamy,no ale cóż lepiej się nie ruszać stąd A może się już uspokoi do tego czasu 🙏🤞✊ja już papiery na permittering dostałam 🤯
    Ovulka dziś chyba o 12.30 miały być nowe info dotyczące firm jednoosobowych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 13:33

‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ