X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziekuje Sofii. Dzwonili dzisiaj I mam isc do lekarza. Faktycznie moze hormony.Wszystkie transfery sa odwolane z powodu corona virus do odwolania. Mam wizyte we wtorek u ginekologa to sprawdzi nå usg. Ale dziekuje ze odpisalas. Balam sie ze to cos zlego

    Do mnie też dziś dzwonili i to samo do odwołania wstrzymane

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 marca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jedynie mam termin odroczony za skatt na 1 maja, ale drugi termin jest 15 maja.... wiec co to urzadza??

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Do mnie też dziś dzwonili i to samo do odwołania wstrzymane

    To sie nam trafilo 🤦‍♀️🙉

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    To sie nam trafilo 🤦‍♀️🙉


    Nom,a miałam nadzieję że przed świętami się uda A tu lipa,jeszcze dziś dzwonili mój lekarz że wynik hcg mam jeszcze wysoki,w poniedziałek znów na krew. 🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 18:52

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 marca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze lepiej to wszystko przeczekac niz zmarnowac swoja szanse... napewno nie jest latwo.


    Dziewczyny brzuszkowe, czujecie juz cos?? Macie brzuszek troszke???

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 14 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tak mi przykro ze musicie dlozej czekac, ale w tej sytuacji chyba to dobrze lepiej uwazac na siebie a wiadomo zabieg in vitro jest ciezki dla kobiety i troche oslabia organizm.
    Ovulka ty juz w Norwegii? Teraz jestesmy tu zamknieci zobaczymy na jak dlugo ;)
    U mnie wszystko ok mam planowane usg za 2 tyg w Porsgrunn ciekawe czy sie odbedzie. Na razie czuje sie troszke lepiej mdlosci nadal mam ale dostalam na nie leki ktore pomagaja. Jajniki juz mnie tak nie bola jak kiedys wiec chyba efekty przestymulowania odchodza w niepamiec. Mam zwolnienie przez te mdlosci i krwiaka wiec siedze praktycznie caly czas w domu i odpoczywam:)

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 marca 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Nom,a miałam nadzieję że przed świętami się uda A tu lipa,jeszcze dziś dzwonili mój lekarz że wynik hcg mam jeszcze wysoki,w poniedziałek znów na krew. 🤯


    Tez mialam taka nadzieje 🤷‍♀️ w Zyciu bym nie pomyslala ze jakis wirus sie pojawi. To tylko pokazuje ze nic nie mozna zaplanowac I tak bedzie to co må byc

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 14 marca 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej dziewczyny tak mi przykro ze musicie dlozej czekac, ale w tej sytuacji chyba to dobrze lepiej uwazac na siebie a wiadomo zabieg in vitro jest ciezki dla kobiety i troche oslabia organizm.
    Ovulka ty juz w Norwegii? Teraz jestesmy tu zamknieci zobaczymy na jak dlugo ;)
    U mnie wszystko ok mam planowane usg za 2 tyg w Porsgrunn ciekawe czy sie odbedzie. Na razie czuje sie troszke lepiej mdlosci nadal mam ale dostalam na nie leki ktore pomagaja. Jajniki juz mnie tak nie bola jak kiedys wiec chyba efekty przestymulowania odchodza w niepamiec. Mam zwolnienie przez te mdlosci i krwiaka wiec siedze praktycznie caly czas w domu i odpoczywam:)

    Dobrze ze masz wolne. Dzidzia rosnie 😍
    To jest cos strasznego z tym wirusem . Ile ludzie bra pracy zostanie. Nie wiadomo Ile to potrwa . Czy wogule Nav bedzie funkcjonowal by pomagac tym ludziom. Ja mam zakaz opuszczania kraju,miasta I spotkan . Musimy byc bardzo ostrozni by nie zachorowac 🙈 I w razie czego moc pomagac szpitalom 🙈😣

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 14 marca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wrocilismy we wtorek, na szczescie jeszcze przed najwiekszym chaosem.... jakbym utknela w pn to bym zwariowala i martwila sie ze pies zostal 🤦‍♀️

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 15 marca 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze wszystkie trzymacie się zdrowo.
    U mnie żadnych typowych objawów ciążowych, jedynie bolące piersi i problemy z żołądkiem, mam częste bole. Za tydzień w poniedziałek mam kolejne usg u mojego gin.
    Sofia czy w Porsgrunn wysłali cię na jakieś badania krwi w związku z ciąża?

    Cały czas zastanawiam się jak uniknąć wirusa, niby w tv mówili, ze kobiety w ciąży nie są specjalnie narażone i dziecko tez nie powinno się zarazić ale kto to wie? Pozostaje mi stosować się do wszystkich zaleceń i zdrowo się odżywiać.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak wrote:
    Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze wszystkie trzymacie się zdrowo.
    U mnie żadnych typowych objawów ciążowych, jedynie bolące piersi i problemy z żołądkiem, mam częste bole. Za tydzień w poniedziałek mam kolejne usg u mojego gin.
    Sofia czy w Porsgrunn wysłali cię na jakieś badania krwi w związku z ciąża?

    Cały czas zastanawiam się jak uniknąć wirusa, niby w tv mówili, ze kobiety w ciąży nie są specjalnie narażone i dziecko tez nie powinno się zarazić ale kto to wie? Pozostaje mi stosować się do wszystkich zaleceń i zdrowo się odżywiać.
    Dziś pokazał s8e artykuł że pierwszy przypadek zarazonego noworodka jest w Anglii. Matka zatazila się wirusem zaraz przed porodem po porodzie zbadali dziecko i ono też było zarazone.
    Najlepiej chyba unikać tłumów i nie opuszczać domu jeśli to nie jest konieczne.
    W Porsgrunn tylko usg. Badania krwi zleciła mi fastlege ale to na początku jak sie dowiedziałam że jestem w ciazy.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 marca 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Aggga08 a ty chyba nie polecisz do pl na usg??? Odwolany masz lot?? Mi tesciowa utknela w pl 😂😂

    Heh... No właśnie lot mam odwołany... Myślę jechać do Szwecji na badanie ale od wtorku podobno kwarantanna i tam dotyczy..

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 marca 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Heh... No właśnie lot mam odwołany... Myślę jechać do Szwecji na badanie ale od wtorku podobno kwarantanna i tam dotyczy..
    A czego chcesz do szwecji??? Tu nie mozesz zrobic???
    Zostancie tutaj, i uwazajcie i dbajcie o siebie

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 17 marca 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dziewczyny co tam u Was słychać,wszystko dobrze,Jak się czujecie?
    Ovulka jak idzie dieta?mi też by się przydało Ale codziennie mówię sobie od jutro 😂😂😂

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 17 marca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK hej kochana, tydzien dietki minal -3kg oby dalej tak bylo to bede laska do wakacji 😍😍 hehe

    A ogolnie to netflix i spacery z psem, zwariowac mozna na tej kwarantannie

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 17 marca 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    BeatkaK hej kochana, tydzien dietki minal -3kg oby dalej tak bylo to bede laska do wakacji 😍😍 hehe

    A ogolnie to netflix i spacery z psem, zwariowac mozna na tej kwarantannie

    Ło matko to poszlałaś z tą dietą😄,będziesz chyba jedyna która schudła na kwarantannie 🤣😂
    Ja tez tylko do sklepu i do domu,z domu nie da się wyjść bo leje i sztormy znów 😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 19:05

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 marca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    A czego chcesz do szwecji??? Tu nie mozesz zrobic???
    Zostancie tutaj, i uwazajcie i dbajcie o siebie


    Tutaj tego nie robią.....

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 17 marca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ło matko to poszlałaś z tą dietą😄,będziesz chyba jedyna która schudła na kwarantannie 🤣😂
    Ja tez tylko do sklepu i do domu,z domu nie da się wyjść bo leje i sztormy znów 😡

    Hehe, teraz jem wiecej jak wczesniej, tyle ze odpowiednio 😊 a u nas piekna pogoda, samo slonce. Wczoraj nawet zrobilam porzadki w ogrodku

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 17 marca 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Tutaj tego nie robią.....


    A co to za badania??? Prenatalne??

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 18 marca 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    A co to za badania??? Prenatalne??

    Np pappa, nift.....

‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ