X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 9 marca 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molhi wrote:
    Hej dziewczyny, wiecie może czy w którejś klinice w Norwegii przeprowadzają badania genetyczne zarodków?


    W żadnej niestety

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 marca 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziekuje Beatka 🍷😘 Tobie rowniez 😘
    Jak samopoczucie ? Wiesz cos wiecej ?

    Tak dzis mi napisali,mam dac znać jak dostanę @,po @ na usg do nich sprawdza czy możemy już przed Wielkanoc czy dopiero w maju 😊,czekam na @ i chce tylko żeby w końcu przyszedł,za tydzień w poniedziałek minie już miesiąc,lekarze mówią że do 6 tyg po powinien się pojawić @

    A samopoczucie,dziękuję,jakoś leci,musi,jest o co walczyć więc trzeba się pozbierać,nadal jestem na zwolnieniu,przyleciała do mnie siostra z mamą więc psychicznie odpoczęłam i to bardzo 😊wczoraj miałam urodziny imieniny no i nasze święto dzień kobiet więc było co świętować w weekend 🍷😁

    A jak u Ciebie Lolcia87?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2020, 13:28

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 marca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 jak się czujesz?
    Ovulka A jak u Ciebie pobyt w pl?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 9 marca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Tak dzis mi napisali,mam dac znać jak dostanę @,po @ na usg do nich sprawdza czy możemy już przed Wielkanoc czy dopiero w maju 😊,czekam na @ i chce tylko żeby w końcu przyszedł,za tydzień w poniedziałek minie już miesiąc,lekarze mówią że do 6 tyg po powinien się pojawić @

    A samopoczucie,dziękuję,jakoś leci,musi,jest o co walczyć więc trzeba się pozbierać,nadal jestem na zwolnieniu,przyleciała do mnie siostra z mamą więc psychicznie odpoczęłam i to bardzo 😊wczoraj miałam urodziny imieniny no i nasze święto dzień kobiet więc było co świętować w weekend 🍷😁

    A jak u Ciebie Lolcia87?


    To dobrze ze jest plan 😊🤗 to wszystkiego Najlepszego jeszcze raz ❤🍾🥂
    Ja tez czekam nå @

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 9 marca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Sofi2810 jak się czujesz?
    Ovulka A jak u Ciebie pobyt w pl?
    BeatkaK dobrze slyszec ze u ciebie ok silna z ciebie kobietka pamietaj :) trzymam kciuki zeby @ przyszla szybciutko i ustalicie kolejny termin :)

    Ja mam wszystkie z mozliwych objawow ciazy mdlosci, bol brzucha, zgaga,zatkany nos, brak energii (spie po 12-13 godzin LOL )ale jeszcze ten tydz mam zwolnienie wiec odpoczywam na maksa :)

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 marca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem kochane 😊 wlasnie bylam na wizycie w invicta. Pani doktor mowi ze u mnie wyglada raczej wszystko dobrze, u meza niby tez ale pokazalam jej protokoly z podejscia i teraz z ostatniego mowi ze mialam duzo jajeczek ale ze za pozno zaczeli mnie stymulowac.... I ze byla to dosc wysoka dawka wiec dziwne. Dostalismy liste najwazniejszych badan. Plus oczywiscie genetyczne itp 🙉 koszt badan kolo 3-4 tysi 😅 no ale coz. Jutro z rana idziemy na badania i 21/3 jestesmy umowieni na konsultacje telefoniczna z Pania doktor na omowienie badan

    Sofi2810, BeatkaK lubią tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 9 marca 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Ovulka na pewno wszystko jest ok tylko muszą zmienić rodzaj stymulacji co pewnie zrobią przy kolejnym podejściu:)

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 dziękuję bardzo i również❤😘,to czekamy razem na @,nigdy w życiu tak nie czekałam na @ 😅

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 marca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    BeatkaK dobrze slyszec ze u ciebie ok silna z ciebie kobietka pamietaj :) trzymam kciuki zeby @ przyszla szybciutko i ustalicie kolejny termin :)

    Ja mam wszystkie z mozliwych objawow ciazy mdlosci, bol brzucha, zgaga,zatkany nos, brak energii (spie po 12-13 godzin LOL )ale jeszcze ten tydz mam zwolnienie wiec odpoczywam na maksa :)

    Kochana odpoczywać,wypoczywaj ile możesz bo za 9 miesięcy już nie pospisz 😁🤱A co do mdłości to doskonale Cię rozumiem,zdążyłam ich zaznać nic miłego,nie moglam nic jeść musiałam się zmuszać A jak widziałam jedzenie to o matko i córko jak najdalej 🤣😂 Ale dla tego stanu jestem przetrwać wszystko 😊

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 marca 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie,może coś,wiecie na ten temat,dowiedziałam się że przy cyklu naturalnym nie ma potrzebny brac progesteronu niby progesteron produkowany przez ciałko żółte powstające po owulacji jest wystarczający aby podtrzymać wczesną ciążę do czasu przejęcia tej funkcji przez łożysko. Slyszalyscie może coś na ten temat?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 marca 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Widzisz Ovulka na pewno wszystko jest ok tylko muszą zmienić rodzaj stymulacji co pewnie zrobią przy kolejnym podejściu:)

    Niby tak, ale to nasza ostatnia szansa... ale pozniej zostaje nam juz polska. Poki co napisalam im na crypho ze potrzebuje mala przerwe 1-2 mies. No i zobaczymy jakie beda wyniki badan. Pani doktor powiedziala ze jak cos to kaze nam kupic jakies suplementy zeby poprawic troche wyniki.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 9 marca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK oby @ przyszla jak najszybciej 😍

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 10 marca 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Dziewczyny mam pytanie,może coś,wiecie na ten temat,dowiedziałam się że przy cyklu naturalnym nie ma potrzebny brac progesteronu niby progesteron produkowany przez ciałko żółte powstające po owulacji jest wystarczający aby podtrzymać wczesną ciążę do czasu przejęcia tej funkcji przez łożysko. Slyszalyscie może coś na ten temat?
    Ja mialam transfer na cylku naturalnym i pierwsze dwie tabletki aplikowałem wieczorem w dniu transferu. Progesteron przyjmuje dalej chociaż moja ginekolog zaleca zmniejszenie dawki ale boje się trochę. Myśle ze zredukuje do 2 dziennie w 10 tyg i w 11 do 1 dziennie.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 10 marca 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak wrote:
    Ja mialam transfer na cylku naturalnym i pierwsze dwie tabletki aplikowałem wieczorem w dniu transferu. Progesteron przyjmuje dalej chociaż moja ginekolog zaleca zmniejszenie dawki ale boje się trochę. Myśle ze zredukuje do 2 dziennie w 10 tyg i w 11 do 1 dziennie.


    Ja teraz też miałam transfer na cyklu naturalnym,dostałam tabletki tylko na 2 tyg,pierwsza kazali aplikować od razu po transferze,i po 4 dniach od odstawnia progesteronu zaczęłam krwawic 🥺😭
    Ale niby na naturalnym nie ma potrzeby ale dają,info od pl lekarzy

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 10 marca 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie wszystko zależy od lekarza/ kliniki. Dziwi mnie tez, ze dla świetego spokoju nie robią tych badań krwi na progesteron. Bo w sumie może właśnie ktoś produkuje odpowiednia ilość a faszeruje się dodatkowo? Cóż nie mamy wyjścia tylko im zaufać. U mnie podobno ciałko żółte jest ok wiec powinnam produkować odpowiednia ilość ale boje się odstawić bo co jak zacznę krwawić?! Dobrze, ze mam jeszcze recepty z odwołanego transferu to mogę sobie brac do 12 tyg, ale jak pisałam wcześniej zacznę gdzieś za tydzień redukować.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 10 marca 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie nie rozumiem czemu nie mogą po prostu zlecić badań krwi na progesteron. Mi z Posgrunn kazali przestać po 2 tyg od transferu ale że źle się czułam poszłam do szpitala i tam kazali dalej przyjmować wtedy z Porsgrunn mi napisali że najdłużej mam brać do 8 tyg a jak byłam u nich na usg w 8 tyg to sama lekarka nic nie powiedziała sama zapytałam o progesteron i wtedy dopiero mi kazali do 12 tyg brać. Zakreceni są.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 marca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tego nie rozumiem i trochę chore dla mnie to jest,u lekarza rodzinnego robiąc czekam na wynik 4-5 dni 🙉 im się coś mówi,może sprawdźmy to zróbmy to,to ich odp jest nie ma potrzeby wszystko jest dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 12:43

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 11 marca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powinnismy im zaufać w końcu maja zarówno wykształcenie jak i doświadczenie w tym kierunku🙂
    Chociaż czasami fajnie jest się doradzić wojska Google😁😉

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 11 marca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko mam. Bo dostalam papiery ze szpitala do helfo i mam zaznaczone ze forsøk avbrutt, myslicie ze to oznacza ze nadal mam 2 szanse?? Czy to noe ma znaczenia?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 marca 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próba nie jest liczona od punkcji?

‹‹ 363 364 365 366 367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ