X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv, Szmivers co u Was?

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam
    Pelaska masz już recepty?
    Ja właśnie przyniosłam ze skrzynki

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem trochę zawiedziona zmniejszyli mi ilość leków i nie mam klexane a myślałam i miałam nadzieję że teraz coś takiego dostane

    Madalada
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!! :)

    baczka, pelaska jakie macie leki do stymulacji i w jakich dawkach??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny
    Witam pelaska,- ja probuje byc na bierzaco z wami ,tyle sie uwas dzieje teraz:) ,trzymam kciuki zeby wam sie udalo

    a Co umnie -mecza mnie mdloscia przez caly dzien:/ jestem wiecznie zmeczona i bym tylko spala, 21.02.17 ide na usg ,

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka...ja recepty dostałam już na 1 wizycie i leki chłodzą się w lodówce...dostałam dzisiaj list...spray zaczynam 21 lutego a zastrzyki od 8 marca...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 22:22

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2ska ja mam Synarela spray, menopur 600 ( 140 IU w jednym zastrzyku) i ovitrelle:)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jakie masz dawki i jakie leki?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jak po pierwszym zastrzyku?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska podczas tej stymulacji już wiem o co chodzi ;-) także zastrzyki mogę robić z zamkniętymi oczami ;-) Jak sobie przypomnę mój pierwszy zastrzyk podczas poprzedniej stymulacji to śmiać mi się chce ...... panika itd...... ;-) spray zmniejszyłam do jednego psik i z tego cieszę się najbardziej ;-)

    Pelaska kiedy masz pierwsze USG :-) ?

    Baczka jaki masz plan brania leków, jakie masz leki jakie dawki ? Kiedy zaczynasz zastrzyki? Masz USG przed zastrzykami ? :-)

    Nela udało Ci się kupić te kropelki ? :-)

    Hannanna napisz jak stosuje się te plastry , gdzię trzeba je przykleić, co jaki czas je zmieniać itd ? ;-)

    Mar2śka jak się czujesz po Progynova ? ;-)

    Evveline jak po USG :-) ? Zdaj nam relacje :-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda pierwsze usg mam 6 marca...zastrzyki mam zacząć 8 marca ale właśnie na tego dnia wypada mi kolejna miesiaczka...ja nie wiem jak oni to ustalają...czy przy Synareli jakoś wcześniej dostaje się miesiaczke?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska ja zawsze podczas stosowania sprayu miałam okres z wielkim opóźnieniem ale zapewne to jest wyjątek ......... bo przecież by tak nie ustalali terminów......... jakby każdemu się spóźniała ;-) Dobrze że masz USG to wtedy zapadnie decyzja ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, plastry przykleja się na brzuch i zmienia co 2 dzień. W 11 dniu będę miała usg,zobaczą grubość endometrium i wtedy decyzja o transferze.
    Głupio to zabrzmi pewnie, ale spodziewałam się, że dostanę więcej leków. Mam tylko te plastry (czytałam, że sporo dziewczyn brało jednocześnie Progynove). A później Lutinus. Nie dostałam żadnych zastrzyków Fragmin czy coś. Nie wiem, pewnie stwierdzili, że to co mam wystarczy. Uświadomiłam sobie, że podczas wcześniejszego transferu nawet nie wiedziałam jaka była grubość endometrium. Nikt mi nie powiedział,ja z wrażenia nie zapytałam :/
    Nie miałam żadnego usg po nieudanej próbie, po okresie trwającym chyba z 1,5 tygodnia. Czasami wkurza już mnie to wszystko :(
    Generalnie marudzę, bo już się zaczął mój humor przedokresowy ;)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze im maila, bo okres zapewne mi się spóźni więc nie dostanę go 8 marca...a co za tym idzie zastrzyki będą przesunięte...

    Ty Alda miałaś przesuwane zastrzyki jak Ci się spóźnił okres?

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam
    Ja zaczynam psiki 19 luty pierwsze USG mam 14 marzec zastrzyki mam zacząć 15 marzec

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przepisane tym razem menopur 600 bemfola 300 syna relativt ovitrelle 250 i lutinus

    Madalada
  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alda, u nas po usg wszystko dobrze, maluszek ladnie rosnie i juz widac bylo jak sie kreci i machal raczka. Trzymam mocno za Ciebie kciuki kidy myslisz ze bedziesz miala transfer?

    E
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska ile masz przepisane lutinus? Ja mam tylko 3×21 no kurde wydaje mi się ze mało za mało ze względu na te moje plamienie w pierwszej ciąży powinni dać więcej co?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile mialyscie przepisane lutinus?
    Pierwsza ciążę poronilam wiec myślałam że coś dostane takiego żeby zapobiec a tu te same leki tylko mniejsze dawki

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda teraz Twoja kolej na szczęśliwy transfer i bycie w ciąży a zaraz my dołączamy pozostałe dziewczynki

    Madalada
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ