X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje takie "rozpieranie" w brzuchu ale to nie jest ból i mam wzdęty - napuchniętych brzuch - trudno mi zapiąć spodnie ;-) no i ciągle chce mi się pić więc piję wodę litrami ;-) i pewnie od tej wody taki duży brzuch ;-)

    Jak Ci idzie robienie zastrzyków ? Z tego co pamiętam to na początku masz jeden a późnie "dochodzi" drugi ? Jak już będziesz robiła dwa to w tym samym czasie czy jeden rano a drugi wieczorem ?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 11:18

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że każdy kolejny robi mi się trudniej. Niby jakoś nie boli ale mam opory przed wbijaniem igły :) Od dzisiaj zaczynam robić 2 , 1 gonal i 1 orgalutran. Mam je robić w tym samym czasie, o 22 każdego dnia. Mam nadzieję, że będę się szybko stymulowała i nie będę musiała kłuć się przez wieczność :)

    Ciężko mi sobie wyobrazić jak się czują dziewczyny, które mają po kilkanaście pęcherzyków :) Z tym brzuchem to racja ja będę robiła dzisiaj 5 zastrzyk a też mam wrażenie okrąglejszego brzucha i też cały czas coś piję jak nie wodę to sok albo inkę :)

    Bardzo czekam na wieści po Twojej poniedziałkowej wizycie. Oby te trzy mniejsze pęcherzyki o których pisałaś też podrosły. Chociaż 6 to bardzo ładny wynik !

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda trzymam kciuki za Ciebie punkcje i transferek. Ty chyba jesteś teraz najbliżej punkcji.Wszystkim życzę szczęścia i sobie teraz nam się uda

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pierwszy dzień biorę synarela

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się teraz jak to wszystko będzie.
    Alda jakie leki przyjmujesz?
    Miłego niedzielnego popoludnia

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja tym razem mam Bemfole 300 :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 19 lutego 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam wszystkim!!! U nas problemem jest slaba jakos nasienia ale powiedzieli ze nie jest bardzo zle i ze powinno sie uda naturalnie ale jednak to nie dziala. Teraz czekam na okres i zaczynam z gonal f w dawce 125 a potem orgalutran 0.25. Nic mi to nie mowi ale musze jakos prztrwac. Nie boje sie bolu ale boje sie wbijac sama sobie igle i boje sie bardzo ze nie wyjdzie nic z tego. Tyle niepewnosci bedzie przez ten czas ze chyba zwariuje !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 20:04

    Farzi
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 19 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Farzi, ja najdalej póki co do całej procedury, ale na bieżąco czytam forum. Może ktoś pojawi się z Bergen, a jeśli nie to wszystkie dziewczyny są tutaj super i odpowiadają na każde pytanie jak mogą więc fajnie że tutaj zawitałas.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 19 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyte w Bergen mielismy we wrzesniu zeszlego roku!!! Takze juz troszke czekamy, ale mnie sie nigdzie nie spieszy jesli tylko ma sie udac

    Farzi
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 19 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Ja też zaczynam znowu się faszerować hormonami. Okres dostałam półtora tygodnia wcześniej niż liczyłam :/ Więc wczoraj po raz pierwszy przykleiłam plasterek. 28.02 na usg i jak będzie dobrze to 05.03 transfer. Zobaczymy co to będzie :)

    alda lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 19 lutego 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Farzi. Ja też na pierwszą wizytę czekałam bardzo długo, jakieś 6 miesięcy. Widzę, że będziesz brała to samo co ja za pierwszym razem, nawet dawki te same :) A zastrzyki nie takie straszne, igiełka cieniutka, idzie się przyzwyczaić. Jak dla mnie najgorszy był 'zapach' tych zastrzyków. Powodzenia! :)

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 20 lutego 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie ciekawskie pytanie. Powiedzieli mi w aptece w ktorej zamawialam hormony ze bedzie to kosztowac 9 tys.kr. czy to jest normalna cena do jednej proby bo dzwonili do mnie z apteki i cos mowili ze na recepcie jest podwojnie wszystko.Hannaanna skoro mialas to samo to moze sie orientujesz jaka byla cena.

    Farzi
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 20 lutego 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mniej więcej tyle samo i mi wyszło.

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. To super. Przynajmniej wiem ze staruszka w aptece sie nie pomylila. Trzymam mocno kciuki zeby Ci sie udalo !!!!

    Farzi
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie :-) Jest 9 pęcherzyków odpowiedniej wielkości :-) punkcja w czwartek a transfer - jak wszystko będzie dobrze w sobotę :-)
    Trafiłam na młodą pielęgniarkę która dałam mi leki które muszę przyjąć przed punkcją: Paracet , Diclofenac, Dormicum czyli ten sam zestaw co ostatnio :-( Zapytałam się czy mogę dostać coś dodatkowego bo mnie ostatnio bardzo bolało to mi powiedziała że podczas punkcji muszę się zrelaksować to nie będzie bolało taaaaaaaaaaa jasne omało co nie parsknęliśmy śmiechem - takie kity mogła mi wciskać za pierwszym razem ........... Uparłam się i nie dałam się zbyć powiedziałam że bez dodatkowych leków nie zrobią mi punkcji .......... więc zaznaczyła w dokumentacji że zgłoszę się godzinę wcześniej przed punkcją po dodatkowe leki - zobaczymy co mi dadzą.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 15:33

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda no super wynik
    Podaj jakąś magiczna instrukcje co robiłaś czy może coś jadlas żeby komoreczki były mocne i żeby było wiecej

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję i trzymam kciuki za udaną punkcje bez bólu i transferek udany

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka mam nadzieje że we wszystkich pęcherzykach będą komórki jajowe bo niestety nie w każdym pęcherzyku musi być komórka jajowa.......... dobrze źe tutaj mówią podczas punkcji ile jest "jajeczek" - dowiem się w czwartek ;-)





    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Alda gratuluję i trzymam kciuki :) Ja dostałam ten sam zestaw znieczulający i zastrzyk. A z tym zrelaksowaniem się to trochę prawda, mi pomogło. Ja się po prostu wyłączyłam na czas punkcji,nie patrzyłam w monitor usg. Będzie dobrze! :)

  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dzuwczynki☺ mam pytanko.Dziś dostałam papiery z Porsgrunn na 24 kwietnia.Czy możecie mi podpowiedzieć ile się czeka na cały proces od tej pierwszej wizyty? Pozdrówki

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ