X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam jedno pytanko dostałam wniosek do wypełnienia który mam do nich wysłać a tam jest napisane żeby wysłać również fotgrafie.Czy tez tak mialyscie ? Nie wem co z tym zrobić

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasik_W ja czekałam jeden cykl bo akurat miałam końcówkę okresu jak byłam na wizycie i musiałam czekać na następny...z tą fotografia też tak mieliśmy. Oni sprawdzali czy to na pewno my;) wysłaliśmy wszystko mailowo

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodzę w Porsgrunn
    Tak musisz wypełnić wniosek i dołączyć zdjęcie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska co u Ciebie ? Zsczelas juz psiki do nosa?
    Ja mam jakieś uczulenie czy coś zaraz wypije wapno mam nadzieje ze przejdzie

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba to od synareli ehhh

    Madalada
  • Kasik_W Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedź.Trzymam za Was bardzo mocno kciuki.

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jutro zaczynam...zobaczymy czy ja będę coś odczuwala po sprayu

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka może być tak, że zastrzyki zaczniemy tego samego dnia...pisałam maila do kliniki, że okres przypada mi na dzień, w którym mam zacząć zastrzyki...napisali, że jak nie dostanę do godziny, w której miałabym wziąć zastrzyk, to przesuniemy zastrzyki o tydzień czyli na 15 marca:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 21:04

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no to by wyglądało ze razem zaczniemy

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosujesz jakąś diete

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki stosowalyscie jakąś dietę przed i w czasie stymulacji?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka ja niestety jestem skazana na dożywotnia dietę. Mam alergie na gluten i mleko więc dieta dość rygorystyczna...

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej baczka, ja od 1 stycznia. co by symbolicznie było ;) nie piję kawy, alkoholu. Alergii na gluten nie mam, ale źle go toleruję, więc go prawie wyeliminowałam. Ponadto cukier, nabiał umiarkowanie, bo też kiepsko się czuję po nim, napoje gazowane. Ogólnie ujmując - staram odżywiać się zdrowo. Dużo warzyw, mało smażonego.
    Poza tym ja mam endometriozę, zaczęłam odżywiać się inaczej również przez to, że dieta ma na nią wpływ. I mogę stwierdzić, że faktycznie to działa, na plus :) Witaminki, siemię lniane.
    Jakiś tam wpływ pewnie dieta ma mimo, że u mnie pierwszy transfer nieudany. Czuję się dobrze.
    Tak się czasami zastanawiam, naczytałam się tyle o dietach płodności i innych badziewiach, a jak to się ma do kobiet które totalnie o siebie nie dbają? Fajki, alkohol przed, w trakcie, po ciąży, zero wnikania w zdrowy tryb życia :/ A tutaj człowiek obchodzi się ze sobą niemalże jak z jajkiem i dupa. W takich chwilach zaczynam czasem wątpić w te wszystkie diety.

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 21 lutego 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wiem jak duzy dieta ma wplyw na to wszystko ale jeste sportowcem i zawsze trzymalam sie zdrowego trybu zycia. Nie idealnego ale bez fastfoodow gazowanych napoi bez nabialu bo nie toleruje i bez cukru. Moj maz od zawsze chodzi na pilke nozna co najmniej dwa razy w tygodniu no i tez przeze mnie raczej je zdrowo. Coz z tego jak poki co nadal nie mamy malenstwa, wiec obstawiam ze u niektorych to dziala a tak jak w moim przypadku, to nie bardzo. Jednak nadal sie tego trzymam!!!!

    Hannanna lubi tę wiadomość

    Farzi
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka też masz wrażenie po Synareli jakbyś stała obok siebie?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jak ogólnie czulas/ czujesz się po Synareli? Zmęczona?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska tak zmęczona i śpiąca. Jak wchodziłam na trzecie piętro po schodach to musiałam robić przystanki ;-) i bardzo sapałam ;-)



    Mar2śka trzymam kciuk za jutrzejszą wizytę :-) Daj znać ile jest pęcherzyków :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:17

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda super , że te 3 pęcherzyki podrosły. 9 to bardzo fajny wynik. Ja bym była przeszczęśliwa z takim wynikiem :) teraz trzymam kciuki za duuużo komórek.

    Nie wiem ile z Was stosowało Orgalutran ale ja go bardzo nie lubię. Igła jest grubsza niż w Gonalu i jakaś taka tępa mi się wydaje a najgorsze, że mnie szczypie pod skórą :/

    Dzisiaj mój 8 dzień z zastrzykami, czuję się pełna a mój brzuch spuchnięty. Mam nadzieję, że jestem już bliżej końca stymulacji bo jeszcze kilka dni i pęknę :) Oby przełożyło się to na wyniki bo mam wrażenie, że od samych zastrzyków brzuch puchnie.

    Baczka, Pelaska widziałam, że zaczęłyście używać spray. Jak długo musicie go stosować??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 14:41

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 lutego 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka powodzenia jutro :-)


    mar2śka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 22 lutego 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2ska ja zaczęłam wczoraj i mam go brać do 15 marca o ile planowo będą zastrzyki jeśli nie to dluzej...
    Alda ile miałaś przypisanych opakowań Synareli i na ile Ci to wystarczyło?

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ