X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Madzia ze beta poszla w gore :-) Tak trzymac :-) Niech maluszek teraz zdrowo rosnie :-) Ja za Was trzymam kciuki caly czas :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 17:01

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!U mnie tez dobre wiesci: dzidzia ma 1cm i pieknie bijace serduszko:) Niezapomniane chwile dzis przezylismy! Wszystko jest ok:)

    Madzia, ciesze sie, ze beta rosnie! Masz usg na Ullevål? Jak to zalatwilas? Mi dzis powiedziano, ze pierwsze panstwowe usg jest dopiero usg polowkowym... A wczesniej to tylko prywatnie, ewentualnie w klinice tak jak ja dzis mialam. Oby Wam czas do 1/2 szybko zlecial! Bedzie dobrze!

    alda lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi super! Gratulacje :-) Ciesze sie razem w Wami :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 19:53

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super wiadomość Justi <3 Niech się pięknie rozwija.
    W Ullevål każda dziewczyna ma umówioną wizytę z USG, jeśli ma pozytywny test ciążowy. Myślałam, że tak jest we wszystkich szpitalach. Justi robiłaś prywatnie? Musze czekać jeszcze ponad 3 tygodnie. Nie mieli wolnych terminów wcześniej. To czekanie nie mnie dobija hehe


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam in vitro w szpitalu w Porsgrunn, i mialam wybor jechac tam na usg lub isc prywatnie. Bylismy wiec w Porsgrunn:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie czy podczas punkcji i transferu byłyście w swoim ubraniu czy dostałyście coś na przebranie? ;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:25

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zarowno na punkcji jak i na transferze dostalam recznik do owiniecia sie w pasie:)
    Alda, ale czaa szybko leci, niedlugo Twoja kolej na zostanie mamusia:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Justi a Ty już niedługo będziesz mieć karte ciąży :-) Jaki szpital wybieracie na poród?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:25

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieramy Ullevål, duzo znajomych, ktore tam rodzily, poleca. Odradzaja natomiast Ahus.

  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda,to super wiadomość <3 szybko zleci!
    w Ullevål dostałam zielony materiał do okrycia się. Przy punkcji jak i przy każdej wizycie z USG. Ale w Rikshospitalet niestety nic nie dostałam. Wtedy mój mąż pierwszy raz uczestniczył w wizycie hihi i doznał lekkiego szoku przy dopochwowym USG ;)


  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Madzia ile razy miałaś USG podczas stymulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:25

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda,miałam tylko dwa razy w przeciągu 4 wizyt. Na polskich stronach czytałam,że one mają bardzo często. Ale przyjęłam, że nie ma co panikować i zdałam się na specjalistów. W pracy mam 3 dziewczyny, które miały in vitro w Ullevål. Każdej udało się już za pierwszym razem :)
    Wciąż mam plamienia. Wiem, że to nie to samo kiedy w wieku 21 lat byłam w ciąży z moją córką. Wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Żadnych zmartwień i plamień. Wiem, że to też normalne ale nie sposób nie myśleć. To czekanie wkurza mnie najbardziej...


  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Ja mam nadzieje ze beda mnie kontrolowac podczas stymulacji bo nie chce miec jeszcze wiekszego balaganu w brzuchu niz teraz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:26

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi wybraliscie juz imiona ;-) ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, to już nie są plamienia ;( wygląda mi to na okres. Zaczęło się 1.01 plamieniami, a od 8.01 zaczęłam normalnie krwawić. Luteiny nie biorę od końca grudnia. To nie może być krwawienie implantacyjne. Jestem już 25 dzień po transferze. Zadzwonię dzisiaj do szpitala, zapytam.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, oby wszystko sie dobrze skonczylo. Moze zrob sobie test, ktory pokazuje tydzien ciazy, i sprawdz, czy hormon rosnie?

    My debatujemy nad imionami:) Na szczescie jestesmy w miare zgodni. Chlopiec bedzie Filip, Leon lub Jan. A dziewczynka Gabrysia lub Julia. Co myslicie? Staramy sie wybrac imiona, ktore istnieja w obu jezykach:)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia co powiedzieli w szpitalu? Trzymaj sie!!! Myslami jestem z Wami..


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 17:26

    Justi86 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety straciłam mojego Bączka;( jestem na zwolnieniu. Dostałam okres tak na całego i może to dziwne, ale zauważyłam kiedy to się stało. To nie był żaden skrzep, tylko kawałek tkanki... wypłakałam juz swoje i trzeba żyć dalej. Pożegnałam się na swój sposób ;( ale postanowiliśmy, że teraz zrobimy sobie przerwę. Ta terapia wymeczyla mnie emocjonalnie. Mój mąż się jakoś trzyma. Ale wiem, że jemu smutno. Ściskam Was mocno. Nie uciekam stąd. Ciekawi mnie Justi jakę imię wybierzecie i Alda trzymam mocno za Was kciuki. My poczekamy do września i zaczniemy na nowo. To znaczy pojedziemy po naszego mrozaczków, który czeka tam na nas <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, bardzo mi przykro:( Mam nadzieje, ze nie zrezygnujecie z realizacji marzenia, i ze znajdziecie w sobie szybciutko nowe poklady sily do kolejnego podejscia. Mysle o Tobie i wspieram na odleglosc❤️

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia bardzo mi przykro :-( Tule Cie mocno. Zycze szybkiego naladowania baterii do dalszej walki o maluszka.

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ