X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak czulas się będąc na zastrzykach? Ja jakbym mogła to spałabym cały dzień...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez śpiąca byłam momentalnie mogłabym usnac, i byłam taka troszkę jakby napuchnieta ale to chyba każda tak ma

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero drugi zastrzyk za mną, nie czuje się opuchnieta jeszcze, ale myślę, że to kwestia czasu;)

    A jak Ty się miewasz? Też już zaraz zaczynasz:) jaka masz dawkę? Też masz menopur?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jak się czujesz? Jestesmy z Tobą...

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelaska wrote:
    Dzięki Zoja:) to jesteśmy dwie hashimotki;) jakie masz anty-Tpo?

    Niewiele ponad 300

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 9 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 1300 :/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za każde miłe słowo :-)

    Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem i niestety moja rozległa endometrioza może wpływać na jakość komórek jajowych stąd te niepowodzenia :-(




    Farzi jak wczorajsza wizyta ? Kiedy punkcja ?

    Za Was wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki :-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 20:19

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jesteś niesamowita i bardzo silna. Wierzę że będziesz miała upragnione dziecko. Przytulam Cię i przesyłam pozytywną energię :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 9 marca 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc !!! U mnie wizyta ok. Mam 6 jajeczek wiec tak po srodku ani rewelacja ani tragedia najwazniejsze aby to jedno bylo najlepsiejsze z najlepszych!!! W poniedzialek mam punkcje i w srode transfer malutkich silnych zarodkow :))!!! Narazie jestem w miare spokoja. Staram sie pracowac zeby miec zajecie. Mam takie pytanie troszke sekretne!!! Jak to wyglada od strony meskiej.Kiedy jakosc nasienia jest najlepsza?? Czy ktoras z was ma jakies informacje na ten temat?? Mam nadzieje ze jestem tak samo silna jak Alda.

    Farzi
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 marca 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farzi nie wiem czy o to Ci chodziło ;-) nam powiedzieli żeby przed oddaniem nasienia przed punkcją była 3 dniowa abstynencja seksualna.


    e5skzzc.png


    [**]




  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 10 marca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jam tez tak mniej wiecej mowili. Dziewczyny a jak sie czulyscie na nastepny dzien po pobraniu??

    Farzi
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 11 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farzi ja po pierwszej punkcji dochodziłam do siebie tydzień a przez trzy pierwsze dni nie mogłam się wyprostować bo tak bolało. Przy drugiej funkcjonowałam normalnie nic mnie nie bolało :-) Nie wiem od czego to zależy ;-)
    Jaki dostałaś zestaw leków przeciwbólowych przed punkcją ?





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2017, 07:50

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka dni dochodziłam do siebie. Niby miałam te same leki co Alda za 2 razem ale miałam wrażenie, że słabo na mnie działały, kobiety w poczekalni pokładały się na kanapach a ja nie czułam różnicy. Nie wspominam tej punkcji zbyt dobrze ale jest to do przeżycia :) Leki przeciwbólowe musiałam brać jeszcze kilka dni po punkcji. Trzymam za Ciebie kciuki Farzi!!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam narazie nic. Zadnych przeciwbolowych nie dostalam oprocz tego ze mam wziac paracet przed punkcja!!! Moze mnie zaopatrza w cos w klinice ale mam nadzieje ze nie bede potrzebowala. Nie wiem jak to jest ale chyba oczekuje zbyt duzo: ze nie bedzie bolalo ze wyjdzie za pierwszym razie ze zarodki beda silne !!! Chyba tylko cud moze sprawic ze sie wszystko uda. Dziekuje za kciuki na pewno sie przydadza !!!

    Farzi
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam pytanie o akupunkturę. Dziewczyny które korzystały bądź korzystają nadal napiszcie proszę: czy wykonujecie to na całe ciało, kto to robi położna czy fizjoterapeuta, jak często. I jak mogę znaleźć taką usługę w Internecie.
    Pozdrawiam i spokojnego wieczoru oraz niedzieli. :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 13 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu tak cicho????
    Hallo Hallo
    Frazi powodzenia dziś i oby nic nie bolało

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 13 marca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak u Ciebie? Jakie masz zastrzyki teraz i jaka dawkę dziennie?

    Ja jestem bardzo zmęczona i troszkę spuchnieta ale żadnych boli jajników...mam nadzieję że wszystko idzie zgodnie z planem i że niedługo będzie po wszystkim;)

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam!!! Ja punckje znioslam dobrze. Nie bolalo za bardzo. Teraz tez czuje sie ok tylko spiaca jestem. Okazalo sie ze mam 9 jajeczek !!!! a nie 6 jak bylo w srode. Zobaczymy co bedzie jutro. Dziekuje Wam bardzo!!!

    Farzi
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładny wynik, trzymam kciuki Farzi :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW Farzi super wynik :-) Wiesz może jaką metodą będą zapładniane komórki jajowe ? Zwykle IVF czy ICSI ? Trzymam kciuki :-)

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ