Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farzi to świetnie !! Teraz wypoczywaj :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam sie zapytac ktora metoda ale zapomnialam. Jak jutro zadzwonia to o ile nie zapomne to zapytam. Zdecydowalan ze jutro ide do pracy na kilka godzin. Czuje sie bardzo dobrze a jak pomysle o calodniowym siedzeniu w domu to az cos mi sie robi. Dam znac jak jutro zadzwonia. Oby ktoras mala kamoreczka byla cudna i z drowa

    Farzi
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska ja mam menopur1600 i bemfola 300 a Ty?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam menopur 600 w dziennej dawce 140 i na koniec ovitrelle

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na usg...mam nadzieję, że będzie ok...zaczynają mnie nachodzi dziwne myśli...masakra:/

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee daj na luz będzie dobrze

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam usg wszystko w porzasiu

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak się czulas na zastrzykach? Pobolewaly Cie jajniki?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super:) jutro zaczynasz zastrzyki:)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taj jajniki bolały i czułam takie jakby pikanie no a brzuch to był jak balonik
    Jutro zastrzyki ale wszystko dam rade przetrzymać żeby tylko się udało i były ładne jajeczka i później żeby zamieszkał MALUTKI LOKATOR

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska będzie dobrze, trzeba być tej myśli będzie ok
    Ciekawe ile wychodowalas jajeczek trzymam kciuki za nas wszystkie

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama mnie ciekawi...jajniki mnie nie bolą tylko czasami czuje jakby były większe...brzuch podpuchnietego troszke...boję się że przerwa mi stymulacje albo że się nie zagniezdza albo że stracę....ehhhh tamte ciaze zrobiły ze mnie kłębek nerwow

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy jutro powiedzą mi już kiedy punkcja...

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku bolał mnie jajnik z tymi torbielkami a teraz już nawet to nie boli:P

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra ale ze mnie panikara;) a w głębi serca czuje ze będzie ok...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem panikara ehh juz tez straciłam ciążę i tak się boje ze szok.
    No musi być dobrze pytałam dziś o te klexane ale lekarz STWIERDZIŁ se nie widzi potrzeby

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że pewnie powiedzą ja tak miałam ostatnio na drugim badaniu powiedzieli u Ciebie tez pewnie podobnie może być

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej straciłas ciążę?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka straciłam 4 ciaze:(

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatnim usg gin mi powiedział że te zastrzyki mogą pójść tylko w te torbiele ale może być też ok...no i już się myśli...ehhhh...dobrze ze usg mam rano więc już nie długo;)

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ