X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ;-)

    mar2śka, Martaja lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda - my nie możemy mieć innego nastawienia- tylko pozytywne :)!. Jeśli z góry bym zakładała porażkę to po co próbować w ogóle! Ale nie nastawiam się tez na sukces za pierwszym razem, mam po prostu nadzieję, że kiedyś to nastąpi :)

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super nastawienie!!!! Ja swoje reperuje teraz na zwolnieniu i mam nadzieje , ze jestem coraz bliżej upragnionej pozytywnej formy! :)
    Mar2śka - trzymam kciuki za stymulację , żebyś wychodowala dużo pęcherzyków z pięknymi komórkami
    Alda - kiedy zaczynasz stymulację?

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja ja zaczynam w styczniu ;-)

    W lutym będziemy testować ja , Ty , Aggga ;-) Pozostałe dziewczyny będą już w ciąży taki jest plan .......... ;-)

    Napisz mi coś więcej o zwrocie za podróż ? Co trzeba wpisać do wniosku i jakie dokumenty im dostarczyć? Pielęgniarka mówiła że teraz to się robi elektroniczne . Musze sie tym zająć :-) Do tej pory nie korzystałam z tego bo do kliniki miałam bardzo blisko ;-)





    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Martaja ja zaczynam w styczniu ;-)

    W lutym będziemy testować ja , Ty , Aggga ;-) Pozostałe dziewczyny będą już w ciąży taki jest plan .......... ;-)

    Napisz mi coś więcej o zwrocie za podróż ? Co trzeba wpisać do wniosku i jakie dokumenty im dostarczyć? Pielęgniarka mówiła że teraz to się robi elektroniczne . Musze sie tym zająć :-) Do tej pory nie korzystałam z tego bo do kliniki miałam bardzo blisko ;-)

    Hahaha jak dla mnie plan super !! ;)
    Co do zwrotów , sama też chętnie się dowiem jak to zrobić.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Dziewczyny super nastawienie!!!! Ja swoje reperuje teraz na zwolnieniu i mam nadzieje , ze jestem coraz bliżej upragnionej pozytywnej formy! :)
    Mar2śka - trzymam kciuki za stymulację , żebyś wychodowala dużo pęcherzyków z pięknymi komórkami
    Alda - kiedy zaczynasz stymulację?
    Martaja i tego Ci życzę, dużo pozytywnej energii i motywacji do działania !!
    Oby coś tam urosło u mnie...wysiadywanie czas start ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda super plan i jego się trzymamy !!!
    Jeżeli chodzi o transport to trzeba się się zalogować na minhelse (pasientreiser) i my robiliśmy tak ze zależnie od godziny na która mieliśmy wizytę , sprawdzaliśmy transport publiczny na ruterze , jeżeli nie było połączenia dogodnego , żeby dotrzeć do kliniki przed czasem wyznaczonej godziny ,to tak im pisaliśmy i dodajemy nasze kwitki za przejechane bramki i naszym przypadku statku (moss-horten) , kilometry oni sami naliczaja automatycznie bo podajemy nasze miejsce zamieszkania plus adres kliniki . Jeżeli jest transport publiczny na dojazd a wybiera się własny samochód zwracają tylko kilometrówkę chyba 2 nok/km.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 31 października 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda plan idealny :-). Teraz tylko czekamy na pozytywne testy. Trzymam kciuki za nas wszystkie.

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 listopada 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mi się plan podoba

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 1 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka - ja brałam o 20:00 synarella i gonal f w tym samym czasie . Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje .
    Dziewczyny dobre nastawienia to podstawa , moja kolezanka ma dzidziusia z trzeciego podejścia . Jej droga nie była łatwa ale była twarda i sie nie poddawała !!' Czego i nam wszystkim życzę.:)

    mar2śka, Martaja lubią tę wiadomość

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus z naszego forum udało się :-) 3 ciąże z Porsgrunn wszystkie z pierwszego transferu :-)
    1 ciąża z Bergen pierwszy transfer i 1 ciąża z Oslo Ullevål po drugiej stymulacji trzeci transfer :-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 12:31

    kaktus85, Zoja36 lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)

    Ja od początku zaczynałam w Porsgrunn pierwszy transfer w maju 2016 ale brak ciąży, drugi transfer we wrześniu 2016 również bez ciazu , i teraz w październiku miałam miec trzeci ale zarodek przestał się dzielić i transfer odwołany ...

    Alda te wyniki to dziewczyn z nazzgo forum??

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda - Ty to jesteś skarbnicą wiedzy!! :) Ja mimo szczerych chęci ciągle mylę co u której słychać :)

    alda, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja tak te ciąże są z naszego forum ;-)
    Miałaś roczną przerwe między stymulacjami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 12:48

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja Mar2śka

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jest niezastąpiona ! !

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)
    Nie jestes sama. Bo moje pozytywne nastawienie tez gdzies ucieklo :-(. A najgorsze dla mnie to to czekanie. :-)

    k1iygdz.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Martaja tak te ciąże są z naszego forum ;-)
    Miałaś roczną przerwe między stymulacjami?
    Mialam 4 miesiace przerwy miedzy 2 pierwszymi stymulacjami a miedzy 2 i 3 rok czasu przerwy - bo wydawalo mi sie, ze tak bedzie dobrze , ze po lecie , wakacjach i odpoczynku... a wlascieiwe trzecie podejscie najgorsze bo bez transferu :/

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 1 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie mazać mi się tutaj !! Przecież Alda wymyśliła świetny plan!! Macie brać witaminki, zdrowo się odżywiać i zero stresu. Prędzej czy później musi nam się udać :)

    pati1980, kaktus85, Martaja lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ