Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ;-)

    mar2śka, Martaja lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 31 października 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda - my nie możemy mieć innego nastawienia- tylko pozytywne :)!. Jeśli z góry bym zakładała porażkę to po co próbować w ogóle! Ale nie nastawiam się tez na sukces za pierwszym razem, mam po prostu nadzieję, że kiedyś to nastąpi :)

    Martaja lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super nastawienie!!!! Ja swoje reperuje teraz na zwolnieniu i mam nadzieje , ze jestem coraz bliżej upragnionej pozytywnej formy! :)
    Mar2śka - trzymam kciuki za stymulację , żebyś wychodowala dużo pęcherzyków z pięknymi komórkami
    Alda - kiedy zaczynasz stymulację?

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja ja zaczynam w styczniu ;-)

    W lutym będziemy testować ja , Ty , Aggga ;-) Pozostałe dziewczyny będą już w ciąży taki jest plan .......... ;-)

    Napisz mi coś więcej o zwrocie za podróż ? Co trzeba wpisać do wniosku i jakie dokumenty im dostarczyć? Pielęgniarka mówiła że teraz to się robi elektroniczne . Musze sie tym zająć :-) Do tej pory nie korzystałam z tego bo do kliniki miałam bardzo blisko ;-)





    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 31 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Martaja ja zaczynam w styczniu ;-)

    W lutym będziemy testować ja , Ty , Aggga ;-) Pozostałe dziewczyny będą już w ciąży taki jest plan .......... ;-)

    Napisz mi coś więcej o zwrocie za podróż ? Co trzeba wpisać do wniosku i jakie dokumenty im dostarczyć? Pielęgniarka mówiła że teraz to się robi elektroniczne . Musze sie tym zająć :-) Do tej pory nie korzystałam z tego bo do kliniki miałam bardzo blisko ;-)

    Hahaha jak dla mnie plan super !! ;)
    Co do zwrotów , sama też chętnie się dowiem jak to zrobić.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 31 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Dziewczyny super nastawienie!!!! Ja swoje reperuje teraz na zwolnieniu i mam nadzieje , ze jestem coraz bliżej upragnionej pozytywnej formy! :)
    Mar2śka - trzymam kciuki za stymulację , żebyś wychodowala dużo pęcherzyków z pięknymi komórkami
    Alda - kiedy zaczynasz stymulację?
    Martaja i tego Ci życzę, dużo pozytywnej energii i motywacji do działania !!
    Oby coś tam urosło u mnie...wysiadywanie czas start ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda super plan i jego się trzymamy !!!
    Jeżeli chodzi o transport to trzeba się się zalogować na minhelse (pasientreiser) i my robiliśmy tak ze zależnie od godziny na która mieliśmy wizytę , sprawdzaliśmy transport publiczny na ruterze , jeżeli nie było połączenia dogodnego , żeby dotrzeć do kliniki przed czasem wyznaczonej godziny ,to tak im pisaliśmy i dodajemy nasze kwitki za przejechane bramki i naszym przypadku statku (moss-horten) , kilometry oni sami naliczaja automatycznie bo podajemy nasze miejsce zamieszkania plus adres kliniki . Jeżeli jest transport publiczny na dojazd a wybiera się własny samochód zwracają tylko kilometrówkę chyba 2 nok/km.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 31 października 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda plan idealny :-). Teraz tylko czekamy na pozytywne testy. Trzymam kciuki za nas wszystkie.

    mar2śka lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 listopada 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mi się plan podoba

    mar2śka lubi tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 1 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka - ja brałam o 20:00 synarella i gonal f w tym samym czasie . Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje .
    Dziewczyny dobre nastawienia to podstawa , moja kolezanka ma dzidziusia z trzeciego podejścia . Jej droga nie była łatwa ale była twarda i sie nie poddawała !!' Czego i nam wszystkim życzę.:)

    mar2śka, Martaja lubią tę wiadomość

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus z naszego forum udało się :-) 3 ciąże z Porsgrunn wszystkie z pierwszego transferu :-)
    1 ciąża z Bergen pierwszy transfer i 1 ciąża z Oslo Ullevål po drugiej stymulacji trzeci transfer :-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 12:31

    kaktus85, Zoja36 lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)

    Ja od początku zaczynałam w Porsgrunn pierwszy transfer w maju 2016 ale brak ciąży, drugi transfer we wrześniu 2016 również bez ciazu , i teraz w październiku miałam miec trzeci ale zarodek przestał się dzielić i transfer odwołany ...

    Alda te wyniki to dziewczyn z nazzgo forum??

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda - Ty to jesteś skarbnicą wiedzy!! :) Ja mimo szczerych chęci ciągle mylę co u której słychać :)

    alda, Zoja36 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja tak te ciąże są z naszego forum ;-)
    Miałaś roczną przerwe między stymulacjami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 12:48

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja Mar2śka

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jest niezastąpiona ! !

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Az milo sie czyta ze macie takie pozytywne nastawienie :) moje mi gdzies ucieklo :( Dziewczyny ktore lecza sie w Porsgrunn mam pyatnie ile juz mialyscie transferow i czy ktores sie juz udalo ? :)
    Nie jestes sama. Bo moje pozytywne nastawienie tez gdzies ucieklo :-(. A najgorsze dla mnie to to czekanie. :-)

    k1iygdz.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 1 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Martaja tak te ciąże są z naszego forum ;-)
    Miałaś roczną przerwe między stymulacjami?
    Mialam 4 miesiace przerwy miedzy 2 pierwszymi stymulacjami a miedzy 2 i 3 rok czasu przerwy - bo wydawalo mi sie, ze tak bedzie dobrze , ze po lecie , wakacjach i odpoczynku... a wlascieiwe trzecie podejscie najgorsze bo bez transferu :/

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 1 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie mazać mi się tutaj !! Przecież Alda wymyśliła świetny plan!! Macie brać witaminki, zdrowo się odżywiać i zero stresu. Prędzej czy później musi nam się udać :)

    pati1980, kaktus85, Martaja lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ