X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 29 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka to jesteś już trzecia co w Haugesund podchodzi. Witamy i trzymamy kciuki :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 30 października 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie jak skladalyscie dokumenty do helfo o zwtor kosztow to dostalyscie pismo z klinki i musialyscie jeszcze jakies inne papiery im odstarczyc? np rachunki za zakup lekow itp itd

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 października 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus wysyłasz dokument który dostałaś z kliniki razem z wszystkimi oryginalnymi rachunkami za leki jakie miałaś przepisane do In Vitro :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 30 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kaktus wysyłasz dokument który dostałaś z kliniki razem z wszystkimi oryginalnymi rachunkami za leki jakie miałaś przepisane do In Vitro :-)



    Ok dziekuje a za wizyty tez?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 października 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko za leki.

    Rachunki za wizyty są rejestrowane automatycznie możesz to sprawdzić tutaj po zalogowaniu się ;-) https://minhelse.helsenorge.no/ "wchodzisz" w zakładkę "Frikort og Egenandeler" tutaj powinny być zarejestrowane wszystkie Twoje rachunki za wizyty ;-)

    Przy transferze płaciłaś 1500kr tego nikt nie zwraca to jest Twój wkład własny i to nie jest zarejestrowane.





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 19:28

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 30 października 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Powiedzcie czy zastrzyki o konkretnej godzinie trzeba robić? Wydaje mi się , że ostatnim razem musiałam o 22 robić ale nie mam tego nigdzie zapisanego. W nowym protokole też zero informacji. Ostatnią próbę miałam w lutym i nie do końca pamiętam jak to wyglądało .

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 października 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka co klinika to inne godziny. W Riks miałam robić między 15 a 20 , teraz mam robić o 18-stej. Najlepiej do nich zadzwoń albo napisz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 20:14

    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 30 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hej dziewczyny ! Powiedzcie czy zastrzyki o konkretnej godzinie trzeba robić? Wydaje mi się , że ostatnim razem musiałam o 22 robić ale nie mam tego nigdzie zapisanego. W nowym protokole też zero informacji. Ostatnią próbę miałam w lutym i nie do końca pamiętam jak to wyglądało .



    Ja mialam miedzy 16-18 :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 30 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Nie tylko za leki.

    Rachunki za wizyty są rejestrowane automatycznie możesz to sprawdzić tutaj po zalogowaniu się ;-) https://minhelse.helsenorge.no/ "wchodzisz" w zakładkę "Frikort og Egenandeler" tutaj powinny być zarejestrowane wszystkie Twoje rachunki za wizyty ;-)

    Przy transferze płaciłaś 1500kr tego nikt nie zwraca to jest Twój wkład własny i to nie jest zarejestrowane.



    Jeszcze jedno pytanie , czy jak teraz zaplacilam te 1500 te kolejne transfery mam za darmo czy tez musze placic, jak to jest dokladnie?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus 1500kr płaci się zawsze za transfer "świeżego" zarodka.

    Za transfer "mrożaczka" zapłacisz tylko za wizytę 345kr chyba że masz Frikort - wtedy nie płacisz nic ;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 07:07

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus85 - My jeszcze zwrot za dojazdy, mieszkamy w Sarpsborgu to zawsze to jest dodatkowy koszt
    Mart2śka - ja tez miałam przedział czasowy między między 16-18 zawsze robiłam o tej samej godzinie,wybrałam o 17 bo najlepiej pasowało, ale musisz to mieć napisane na swoim protokole , przynajmniej u mnie zawsze tak jest, ze mam cała rozpiskę co i jak
    Alda- boje się tej zmiany kliniki , bardzo się nad tym zastanawiam ale się boje , ze nowe lek ze jak zareaguje na to mój organizm , ze może warto uwierzyć w powtarzalność i za którymś razem się uda , chociaż ja obecnie teraz jestem w złej formie i nie wiem w co wierzyć i gdzie szukać nadzieje na powodzenie...
    Hannanna- wczoraj jak rozmawiałam ze swoją fastlege to ona mi powiedziała , ze endometrioza ma również podłoże emocjonalne , ze dobrze jest zadbać o swoje samopoczucie i komfort, a to nie jest łatwe w naszej sytuacji.., nas dziewczyn z nadzieja ze akurat kazdego następnego miesiąca się uda, to wyczerpuje i zmienia myślenie o sobie wartościach , to wszystko nie jest łatwe , ja osobiście bardzo się boje tego ze faktycznie któregoś dnia uwierzę ze już się nie da nic zrobić ...
    Alugka- cześć i powodzenia

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka a nie Alugka -przepraszam

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 października 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Martaja:)

    Alutka
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka o której godzinie robiłaś zastrzyki? Mamy te same leki i protokół więc może godziny będą takie same. Oczywiście nie mogę się do nich dodzwonić :/

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka - czy Wasza klinika ma możliwość wysyłania wiadomości przez Crypho? U nas nawet sprawnie odpisują.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ...udało się, już wszystko wiem :) Dziękuję Wam za pomoc!! Wiem , że godzina powinna być napisana ... dopiero wczoraj wieczorem zwróciłam uwagę na to, że nie mam podanej godziny w dokumentach . Tak jak pisałam trochę dawno była ta moja ostatnia stymulacja i niektóre rzeczy mi uleciały. Najważniejsze , że udało się dodzwonić. Już zaczęłam się denerwować, że zaraz zamkną klinikę a ja nie wiem o której powinnam zacząć .

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja - nie mam pojęcia, mam tylko maila do nich ale piszę tylko jeśli sprawa nie jest pilna. Raz mi odpisali po 3 dniach :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka to o której godzinie? ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 października 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzieli, że mogę sobie wybrać :) Byle wieczorem i ciągle o tej samej porze więc chyba stawiam na 20 :). Ostatnio jak musiałam o 22 robić to chodziłam nieprzytomna bo po 4 do pracy wstawałam :/
    Przy ostatniej stymulacji strasznie się denerwowałam wszystkim a teraz jestem szczęśliwa. Pewnie dlatego, że już trochę wiem jak to wygląda :) Mam nadzieję, że tym razem dotrwam do transferu chociaż.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 31 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2ska - dobrze ze już wiesz

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ