X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mialam u mnie to sine usta daly mi do myslenia. Czas niestety po transferze strasznie sie ciagnie i kazda z nas odlicza dni do badania bhcg

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 18 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Tez tak mialam u mnie to sine usta daly mi do myslenia. Czas niestety po transferze strasznie sie ciagnie i kazda z nas odlicza dni do badania bhcg

    Dla mnie to dopiero 2 dzień po transferze a już czuję jakby minął conajmniej tydzień. Ale przecież warto

    emka29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto warto pierwszy tydzien jakos zleci ale drugi jest ciezki. To ile dni po transferze masz zrobic bhcg?

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Warto warto pierwszy tydzien jakos zleci ale drugi jest ciezki. To ile dni po transferze masz zrobic bhcg?
    Pani dr powiedziała żebym zrobiła bhcg 11 dpt, ale ja nie wiem czy aż tak długo czekać. Co wy na to? Myślę że około 9 dpt może już coś tam powinno być

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię 11 dpt pierwszą betę już się nauczyłam cierpliwości i wiem że wcześniej nie ma sensu bo za dużo stresu i nadziei a tak będzie wszystko jasne

    dorota1, ana167 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz Inka85 racje, ja jednak nie dotrwalam to kiedy Inka robisz bhcg?

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłą sobotę wypada mi 11 dpt więc albo w sobotę albo max w pon, mi się nie spieszy

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    W przyszłą sobotę wypada mi 11 dpt więc albo w sobotę albo max w pon, mi się nie spieszy
    Ja także mam w planach zrobić betę tak jak Ty ale jeszcze mam w domu sikańca o czułości 25 i nie wiem czy mnie nie podkusi siknąć.
    A tak w ogóle to chyba dzisiaj mam kryzys, że się nie udało bo czuję tylko kłucie w prawym jajniku a tak to żadnych innych objawów.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikaniec o tej czulosci moze nie wyjsc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ktore braly encorton estrofem jak wygladalo u Was odstawienie w przypadku pozytywnej bhcg. Ja jutro 14 dni po transferze i na karcie z kliniki mam napisane zeby powoli odstawiac. Z gory dziekuje za odp.

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za pierwszym razem odstawiłam tak jak było napisane na karcie wypisowej. Ja mam cykl szcztuczny i jak mi się uda to muszę przyjmować do 70 dnia po transferze.
    Nie wiem czy to jakiś znak ale już mnie zaczynają ciągnąć cycki. Nawet biustonosz mi przeszkadza, nawet mój mąż się śmieje, że mam takie " balony " że niemieszcza mu się w dłoniach. Wiem nie ma co się ekscytowac bo to pewnie po luteinie.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nadal sie boje dopoki nie zobacze ze ciaza jest umiejscowiona prawidlowo i bije serduszko to moze dopiero do mnie dotrze ze sie udalo.

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak miałam mieć pierwsze usg to obudziłam się z takim bólem po prawej stronie że nie mogłam usiąść ale po nospie mi przeszło i jak czekałam już przed gabinetem to czułam że coś jest nie tak. I okazało się że ciąża pozamaciczna w prawym jajowodzie. W maju usuneli mi prawy a w grudniu lewy bo był wodniak. Tak więc IVF to moja jedyna nadzieja aby mieć dziecko.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze tego nie doswiadcze do srody juz nie daleko ☺

  • Evita Autorytet
    Postów: 823 807

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny - nie dam rady przebić się przez cały wątek od początku, utknęłam gdzieś na 50 stronie. Chciałam Was zapytać o Wasze doświadczenia z dr Lewandowskim. Wybieram się do niego na konsultację i zastanawiam się, czy robić sobie jakieś nadzieje. Jestem przypadkiem totalnie beznadziejnym i szukam lekarza, który znajdzie na mnie jakiś pomysł. O Lewandowskim słyszałam dużo dobrego więc pomyślałam, że warto się skonsultować. Czy któraś z Was miała z nim styczność, komuś coś pomógł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 11:51

    Evita

    4 straty
    immunologia+ nieprawidłowy kariotyp
  • GOSIEK90 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Wizytę startowa będziemy mieli koło 20kwietnia. Moje pytanie, co się dzieje po takiej wizycie. Mamy wykupione noclegi w Zakopanem na majówkę . Zastanawiam się czy nie zrezygnować z wyjazdu. Od kiedy bierze się zastrzyki? Dziękuję za odpowiedź :-) miłej niedzieli!

    Niedoczynność tarczycy. Hiperprolaktynemia. Czynnik męski.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOSIEK90 wrote:
    Cześć kobietki. Wizytę startowa będziemy mieli koło 20kwietnia. Moje pytanie, co się dzieje po takiej wizycie. Mamy wykupione noclegi w Zakopanem na majówkę . Zastanawiam się czy nie zrezygnować z wyjazdu. Od kiedy bierze się zastrzyki? Dziękuję za odpowiedź :-) miłej niedzieli!
    Ja zastrzyki bralam od 2 dnia cyklu po wizycie startowej czekasz na miesiaczke a potem stymulacja

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GOSIEK90 wrote:
    Cześć kobietki. Wizytę startowa będziemy mieli koło 20kwietnia. Moje pytanie, co się dzieje po takiej wizycie. Mamy wykupione noclegi w Zakopanem na majówkę . Zastanawiam się czy nie zrezygnować z wyjazdu. Od kiedy bierze się zastrzyki? Dziękuję za odpowiedź :-) miłej niedzieli!
    Zależy jaki protokół zostanie Ci zalecony...i czy z antykoncepcją przed czy nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 12:34

  • GOSIEK90 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 a od czego to zależy?. Jeżeli chodzi o owulacje to mam zawsze pęcherzyki około 17mm czasem większe.

    Niedoczynność tarczycy. Hiperprolaktynemia. Czynnik męski.
  • GOSIEK90 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się również tego, że w majówkę spora część lekarzy będzie na urlopie.

    Niedoczynność tarczycy. Hiperprolaktynemia. Czynnik męski.
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ