X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Parens Kraków
Odpowiedz

Parens Kraków

Oceń ten wątek:
  • paisley Koleżanka
    Postów: 51 77

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis_ko wrote:
    Dziewczyny mam pytanie, od 5 miesięcy chodzimy do Parens w Krakowie. Jesteśmy po pierwszej nieudanej inseminacji, teraz mamy podchodzić do drugiej. Nie zapytałam swojego lekarza - a wychodzi mi, że powinnam udać się do kliniki w niedzielę. Czy miałyście tak że w niedzielę zrobili inseminację?

    Myślę, że w niedzielę w Parens można spotkać tylko embriologów. Pewnie telefon do rejestracji będzie najlepszym wyjściem.

  • paisley Koleżanka
    Postów: 51 77

    Wysłany: 3 sierpnia, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Podbijam temat. Jest tu ktoś, kto leczy się w Parens Kraków?

    Jestem po pierwszym transferze z programu.

  • MartaMuszka Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszczeniemama wrote:
    Na jakim etapie w procedurze już jesteście?
    Czekam na miesiączka która powinna przyjść 14 sierpnia bo nie udało się zrobić transferu w tym cyklu bo pojawiła się torbiel na jajniku po stymulacji.
    Mam nadzieję że przyszły cykl będzie ten szczęśliwy ☺️ mamy tylko jedną blastke która przeżyła po punkcji 🤷🏻‍♀️

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ