X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Parens Kraków
Odpowiedz

Parens Kraków

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Dziękuję :) jak teraz znowu się nie uda będziemy szukać dalej :)
    Mam znajomą, która zaszła u niego bodajże przy 2 ivf :) Miała jednak ciężką postać endometriozy. Będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amalia widzę że udało się naturalnie!! :D a widzisz jednak mąż nie miał takich złych żołnierzyków :P Gratulacje ogromne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka zostałaś u dr Mirockiego?

  • Koralik Przyjaciółka
    Postów: 64 23

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam dr Chrostowskiego, ja się na nim nie zawiodłam. Dr Mirocki, hmm, nie jest najgorszy, ale myślę, że są lepsi. Natomiast pana Janeczko serdecznie odradzam. Pan potrafi kłamać w żywe oczy. Dla mnie taki lekarz jest absolutnie nie godny zaufania.

    Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

    127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koralik, gratuluję ciąży! A z czym Ci naklamal Janeczko? Ja przez jakiś czas do niego chodziłam i jak już pisałam wyżej, nie polecam. Tasmociag i bufonowatosc.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Koralik Przyjaciółka
    Postów: 64 23

    Wysłany: 2 lutego 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej Koralik, gratuluję ciąży! A z czym Ci naklamal Janeczko? Ja przez jakiś czas do niego chodziłam i jak już pisałam wyżej, nie polecam. Tasmociag i bufonowatosc.
    Hej Anuśla, dziękuję:) Jego najbardziej bezczelne kłamstwo to to, że w Polsce IVF z KD jest nielegalne, ale że mogę skorzystać z jego oferty na Ukrainie (w cenie znacznie wyższej niż w Polsce). Stymulację u mnie przeprowadził chyba tylko na podstawie FSH, bo mojego aktualnego AMH w ogóle nie znał. Twierdził, że mój prawy jajnik jest zniszczony, a tak nie było. I jeszcze można wiele negatywnych opinii o nim w Internecie poczytać.

    Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

    127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za perfidia! Czyli jednak w Polsce zostaliście? Też w Krk? Widze, że zdecydowaliście sie na AZ?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Koralik Przyjaciółka
    Postów: 64 23

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Co za perfidia! Czyli jednak w Polsce zostaliście? Też w Krk? Widze, że zdecydowaliście sie na AZ?
    Tak, poszliśmy do innej kliniki w Krk. Zdecydowałam się na AZ ze względu na obniżone AMH i najwyraźniej kiepską jakość moich komórek, chociaż KD też braliśmy pod uwagę.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

    127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koralik wrote:
    Tak, poszliśmy do innej kliniki w Krk. Zdecydowałam się na AZ ze względu na obniżone AMH i najwyraźniej kiepską jakość moich komórek, chociaż KD też braliśmy pod uwagę.
    A można wiedzieć do jakiej? Super, że się od razu udało w tej innej.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kondziomama wrote:
    Hit z cyklu ' jestem lekarzem i wiem co robię':
    - od roku dr M twierdzi że wyniki męża są ok. Wizyta u dr J- ale Panstwo z takim nasieniem nie mają co liczyć na cud - ratuje was iui ze specjalnym preparowaniem nasienia.
    To była moja ostatnia wizyta u szanownego dr M. 3 cykle stracone przez źle przeprowadzoną stymulację. Mam dość.
    Kondziomama zdecydowaliście jednak o zmianie lekarza? Chodzicie do dr J.? Mieliście inseminacje?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A można wiedzieć do jakiej? Super, że się od razu udało w tej innej.
    Chyba Artvimed skoro poleca dr Chrostowskiego :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Chyba Artvimed skoro poleca dr Chrostowskiego :)
    Aa to nie zauważyłam. Jej, cały Kraków wali do Chrostowskiego:D

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up up czy któraś leczy się w Parens ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Up up czy któraś leczy się w Parens ??
    My leczymy się w Parensie, ale nie w Krakowie. Chociaż nasz androlog chyba tam przyjmuje.

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielę się naszą historią i opinią o klinice.
    Leczyliśmy się w Parens u doktora Maduzi. Podchodziliśmy do invitro, bez zarodków, ciąża naturalna w następnym cyklu. Sama punkcja była zupełnie bezproblemowa, lekarz zawsze dbał o mój komfort psychiczny. Na każdym etapie. Dla mnie ta klinika to złoto. Położne pogadają, doradzą i uspokoją ze wszystkim! Do lekarza mogłam zawsze zadzwonić. Pomógł, gdy po 21 szpital nie chciał mi zrobić zastrzyku niezbędnego przed punkcją. Wykonał kilka telefonów i pokierował dokąd jechać. W nocy! Cierpliwie odpisywał na smsy gdy panikowałam po każdym mailu, z coraz gorszymi informacjami o zarodkach. Po ich utracie, robił burzę mózgów z andrologiem partnera, układał plan na kolejną procedurę, przez co czułam, że działamy i nie jesteśmy bezczynni. Prowadził moją ciążę, pomógł gdy potrzebowałam echa serca płodu, a nie było terminów. W trakcie porodu magicznie pojawił się podczas partych i został już do końca. Syn miał małe problemy zdrowotne, dr Maduzia codziennie podczas obchodu dopytywał się, które badania już wykonano, jak się dziecko czuje. Byliśmy zaopiekowani w pełni. Szczerze polecam klinikę i tego lekarza!

    Figunia lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amalia, gratulacje dzidziusia. Pamiętam Cie, dyskutowalysmy dawno temu na wątku Parens. Widzę, że dr Maduzia bardzo wam pomógł. Ja również uważam go za cudownego lekarza. Mieliśmy u niego do ivf podchodzić, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Artvimed ze względu na lepsze opinie i lepsze statystyki. Natomiast nadal uważam, że to najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy na naszej drodze leczenia nieplodnosci, a trochę się ich przewinęło.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Amalia, gratulacje dzidziusia. Pamiętam Cie, dyskutowalysmy dawno temu na wątku Parens. Widzę, że dr Maduzia bardzo wam pomógł. Ja również uważam go za cudownego lekarza. Mieliśmy u niego do ivf podchodzić, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Artvimed ze względu na lepsze opinie i lepsze statystyki. Natomiast nadal uważam, że to najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy na naszej drodze leczenia nieplodnosci, a trochę się ich przewinęło.
    To jest jakiś robot - nie człowiek! Codziennie jest na Kopernika. Przewinęłam się przez 3 różne oddziały i zawsze mnie znalazł, przychodził zapytać o samopoczucie. Jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko to tylko Parens. Ta ciąża była naturalna ale ja byłam po stymulacji a chłop na sterydach. Nie sądzę, by bez tej pomocy się udało.

    Gratuluję ciąży :)

    Anuśla lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 15 października 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym wątku. Wpadłam do Was, żeby zapytać się o waszą opinie, wrażenia, polecenia.

    Z mężem staramy się bezskutecznie o dziecko już prawie półotrej roku. Od roku jestem uboższa o jeden jajowód, który został usunięty po ciąży pozamacicznej. Z tego względu szanse na naturalną ciąże maleją z miesiąca na miesiąc. Obecnie jestem na stymulacji zastrzykami z Gonalu i daję sobie jeszcze ok 3 cykle. Ale nieuchronnie zbliżamy się do kliniki ivf bo nie moge sie stymulowac w nieskonczonosc. Ewentualnie myslimy nad IUI przed podejsciem do ivf.

    I tu właśnie chciałabym zapytać o waszą opinię dot. Parens w Krk. Ewentualnie innych krakowskich klinik jeśli macie w temacie doświadczenie. Jakiego lekarza polecacie, jak wygląda podejscie do pacjenta, jak klaruja sie koszty leczenia, ogolne wrazenia. Kazda pomoc będzie dla mnie nieoceniona i bede wam ogromnie wdzieczna. Widze, ze watke troszke podupadl, ale moze znajdzie sie ktoras z was, ktora by chciala mi odpowiedziec.

    Pozdrawiam was serdecznie

    Gosia24 lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 25 października 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym wątku. Wpadłam do Was, żeby zapytać się o waszą opinie, wrażenia, polecenia.

    Z mężem staramy się bezskutecznie o dziecko już prawie półotrej roku. Od roku jestem uboższa o jeden jajowód, który został usunięty po ciąży pozamacicznej. Z tego względu szanse na naturalną ciąże maleją z miesiąca na miesiąc. Obecnie jestem na stymulacji zastrzykami z Gonalu i daję sobie jeszcze ok 3 cykle. Ale nieuchronnie zbliżamy się do kliniki ivf bo nie moge sie stymulowac w nieskonczonosc. Ewentualnie myslimy nad IUI przed podejsciem do ivf.

    I tu właśnie chciałabym zapytać o waszą opinię dot. Parens w Krk. Ewentualnie innych krakowskich klinik jeśli macie w temacie doświadczenie. Jakiego lekarza polecacie, jak wygląda podejscie do pacjenta, jak klaruja sie koszty leczenia, ogolne wrazenia. Kazda pomoc będzie dla mnie nieoceniona i bede wam ogromnie wdzieczna. Widze, ze watke troszke podupadl, ale moze znajdzie sie ktoras z was, ktora by chciala mi odpowiedziec.

    Pozdrawiam was serdecznie
    Musisz wejść sobie na strony każdej z klinik i porównać cenniki. Pewnie się dużo nie różnią. Opinii o klinikach i lekarzach też jest na forum sporo. Szukaj, czytaj i ruszajcie.

    Mlodamezatka lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • SzyprowaSowka Autorytet
    Postów: 279 258

    Wysłany: 25 października 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na tym wątku. Wpadłam do Was, żeby zapytać się o waszą opinie, wrażenia, polecenia.

    Z mężem staramy się bezskutecznie o dziecko już prawie półotrej roku. Od roku jestem uboższa o jeden jajowód, który został usunięty po ciąży pozamacicznej. Z tego względu szanse na naturalną ciąże maleją z miesiąca na miesiąc. Obecnie jestem na stymulacji zastrzykami z Gonalu i daję sobie jeszcze ok 3 cykle. Ale nieuchronnie zbliżamy się do kliniki ivf bo nie moge sie stymulowac w nieskonczonosc. Ewentualnie myslimy nad IUI przed podejsciem do ivf.

    I tu właśnie chciałabym zapytać o waszą opinię dot. Parens w Krk. Ewentualnie innych krakowskich klinik jeśli macie w temacie doświadczenie. Jakiego lekarza polecacie, jak wygląda podejscie do pacjenta, jak klaruja sie koszty leczenia, ogolne wrazenia. Kazda pomoc będzie dla mnie nieoceniona i bede wam ogromnie wdzieczna. Widze, ze watke troszke podupadl, ale moze znajdzie sie ktoras z was, ktora by chciala mi odpowiedziec.

    Pozdrawiam was serdecznie

    My teraz leczyliśmy się u dr W. To było nasze 4ivf. Wizyty były w krakovi , punkcja w parens. Powiem Ci,że narkoza w tym miejscu to było coś pieknego! Czujesz się dyskretnie przed, masz dopilnowane dokumenty, badania , anestezjolog dobrał mi świetnie dawkę do znieczulenia, po punkcji 1 kroplówką na moje życzenie i wstałam,jak nowa . Po punkcji leżysz w dużym pokoiku, masz łóżeczko, kocyk , muzykę , obok pokoik z szafką na rzeczy :) anestezjolog podchodzi pyta, jak się czujesz itd . Po punkcji 3 maile odnośnie hodowli ...ewentualnie 4,jak hodują do 6 doby. Ja byłam b. Zadowolona. 7.200 z fertil chip(600zl) picsi (punkcja,transfer i zapłodnienie, w tym embrioskop) do tego 450 kosztuje anestezjolog. No ,a reszta to już były leki,ale u nas bez refundacji itd ,po 3 nieudanych ivf było trochę do zrobienia. Badania powtórka,komplet bez semino i amh 1200 zł on i ona. No i wizyty USG . Wyszły nam z tego 2 blastke, zwykle była 1 lub 0

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ