Forum Starając się z pomocą medyczną Parens Kraków
Odpowiedz

Parens Kraków

Oceń ten wątek:
  • Selina Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2018, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Dr Mirocki :) narazie jesteśmy z niego zadowoleni. Przeprowadza szczegółowe wywiady, nie bagatelizuje niczego. Zobaczymy czy będą efekty :)
    Znam gościa ;) ja to chyba wszystkich lepszych w Krk obskoczylam :D heh w sumie nima się czym chwalić, to przykre.
    Trzymam kciuki aby Wam pomógł :)

Koniec starań
  • izabel_ka Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) jak teraz znowu się nie uda będziemy szukać dalej :)

f2w3flw1ja095v3w.png
    Starania od sierpnia 2016 r./ Asthenozoospermia >żpn /Hsg OK/ Mutacje hetero MTHFR + homo PAI
    NK 15%/ AlloMlr 9% /Rozjechane cytokiny /Leczenie immunologiczne
    3 IUI ;(, 3 ICSI , 3 transfery , 1 - 2 zarodki beta 0, drugi jeden zarodek- ciąża biochemiczna, trzeci 12.02.19 r. 4.1.1 mamy <3 !!!
  • Selina Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2018, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Dziękuję :) jak teraz znowu się nie uda będziemy szukać dalej :)
    Mam znajomą, która zaszła u niego bodajże przy 2 ivf :) Miała jednak ciężką postać endometriozy. Będzie dobrze

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 1 lutego, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amalia widzę że udało się naturalnie!! :D a widzisz jednak mąż nie miał takich złych żołnierzyków :P Gratulacje ogromne :)

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 1 lutego, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka zostałaś u dr Mirockiego?

Koniec starań
  • Koralik Koleżanka

Wysłany: 2 lutego, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam dr Chrostowskiego, ja się na nim nie zawiodłam. Dr Mirocki, hmm, nie jest najgorszy, ale myślę, że są lepsi. Natomiast pana Janeczko serdecznie odradzam. Pan potrafi kłamać w żywe oczy. Dla mnie taki lekarz jest absolutnie nie godny zaufania.

Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 2 lutego, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koralik, gratuluję ciąży! A z czym Ci naklamal Janeczko? Ja przez jakiś czas do niego chodziłam i jak już pisałam wyżej, nie polecam. Tasmociag i bufonowatosc.

Staramy się od sierpnia 2016
    3 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Polipowate endometrium. Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Antybiotykoterapia: Mąż: Zinnat, ja: Metronidazol.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10.2019 - wizyta w Artvimed w sprawie ivf

"Just because I'm losing doesn't mean I'm lost."
  • Koralik Koleżanka

Wysłany: 2 lutego, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej Koralik, gratuluję ciąży! A z czym Ci naklamal Janeczko? Ja przez jakiś czas do niego chodziłam i jak już pisałam wyżej, nie polecam. Tasmociag i bufonowatosc.
    Hej Anuśla, dziękuję:) Jego najbardziej bezczelne kłamstwo to to, że w Polsce IVF z KD jest nielegalne, ale że mogę skorzystać z jego oferty na Ukrainie (w cenie znacznie wyższej niż w Polsce). Stymulację u mnie przeprowadził chyba tylko na podstawie FSH, bo mojego aktualnego AMH w ogóle nie znał. Twierdził, że mój prawy jajnik jest zniszczony, a tak nie było. I jeszcze można wiele negatywnych opinii o nim w Internecie poczytać.

Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    02.01.2019 ♡

127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 3 lutego, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za perfidia! Czyli jednak w Polsce zostaliście? Też w Krk? Widze, że zdecydowaliście sie na AZ?

Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Polipowate endometrium. Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Antybiotykoterapia: Mąż: Zinnat, ja: Metronidazol.

• Koralik Koleżanka

Wysłany: 5 lutego, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Co za perfidia! Czyli jednak w Polsce zostaliście? Też w Krk? Widze, że zdecydowaliście sie na AZ?
    Tak, poszliśmy do innej kliniki w Krk. Zdecydowałam się na AZ ze względu na obniżone AMH i najwyraźniej kiepską jakość moich komórek, chociaż KD też braliśmy pod uwagę.

Anuśla lubi tę wiadomość

Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    02.01.2019 ♡

127689cf28.png
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koralik wrote:
    Tak, poszliśmy do innej kliniki w Krk. Zdecydowałam się na AZ ze względu na obniżone AMH i najwyraźniej kiepską jakość moich komórek, chociaż KD też braliśmy pod uwagę.
    A można wiedzieć do jakiej? Super, że się od razu udało w tej innej.

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kondziomama wrote:
    Hit z cyklu ' jestem lekarzem i wiem co robię':
    - od roku dr M twierdzi że wyniki męża są ok. Wizyta u dr J- ale Panstwo z takim nasieniem nie mają co liczyć na cud - ratuje was iui ze specjalnym preparowaniem nasienia.
    To była moja ostatnia wizyta u szanownego dr M. 3 cykle stracone przez źle przeprowadzoną stymulację. Mam dość.
    Kondziomama zdecydowaliście jednak o zmianie lekarza? Chodzicie do dr J.? Mieliście inseminacje?

• Selina Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A można wiedzieć do jakiej? Super, że się od razu udało w tej innej.
    Chyba Artvimed skoro poleca dr Chrostowskiego :)

Koniec starań
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Chyba Artvimed skoro poleca dr Chrostowskiego :)
    Aa to nie zauważyłam. Jej, cały Kraków wali do Chrostowskiego:D

‹‹ 5 6 7 8 9

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)