X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Parens Kraków
Odpowiedz

Parens Kraków

Oceń ten wątek:
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 16 października 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi, zastrzyki przeżywałam na samym początku tylko. Pooglądałam filmiki, przetrawiłam to i już się nie boję.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 października 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Teraz mamy normę. Bóle podobne do tych,o których wspominasz, mam co miesiąc - są to w moim przypadku bóle owulacyjne ;) kolka trzymajaca kilka godzin. U mnie laparo wykazalo ednometrioze I st. A jeżeli chodzi o sam zabieg to naprawdę nie ma się czego bać w Angeliusie przychodzisz rano, wychodzisz wieczorem :)

    Mówisz o laparo? A można wiedzieć ile Cię kosztowala?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 16 października 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 19:26

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Zabieg był na NFZ, więc nie płaciłam :) lekarze tam pracujący to złotoręcy ;) terminy są obecnie na grudzień/styczeń 2019. Ja na swój czekałam od stycznia do maja. Zabieg jest ekspresowy, bez cewników, lewatyw i innych ceregieli, prawie wszystkie dziewczyny wychodzą tego samego dnia, dostaje się zwolnienie lekarskie na 2 tyg, ale prawda jest taka, że po 3-4 dniach już się śmiga :)
    Ja osobiście laparo nie mogłam się doczekać, chciałam już wiedzieć co we mnie siedzi, dr P. "posprzątała", usunęła przegrodę, która mi też wyszła, pobrano wycinek na hist-pat żeby wiedzieć, czy wszystko w porządku, bo moje endo słabo przyrasta, co też może być przyczyną dotychczasowych niepowodzeń. Ogólnie na plus, potwierdzi to każda dziewczyna ;)
    Czyli dostałaś skierowanie od jednego z lekarzy z Angeliusa i zrobili Ci go na NFZ w klinice? Wow, o czymś takim jeszcze nie słyszałam :) Myślałam, że muszą wziąć do szpitala i 3dni trzeba tam odsiedzieć.
    Z takimi ranami w brzuchu wypuszczają tego samego dnia?

  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 16 października 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 19:26

    Selina lubi tę wiadomość

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 16 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 19:26

    Selina lubi tę wiadomość

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie super sprawa :) Mam jednak nadzieję, że nie będę już musiała po Katowicach jeździć znowu ;)

    Bejzi lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 października 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Ja też oglądałam ;) ale co innego obejrzeć, a co innego wbić sobie :D ja miałam stymulację jednego cyklu gonadotropinami ze względu na to, że clo i lametta upośledzały mi wzrost endometrium.

    Ech racja, mnie sie słabo zrobiło jak sobie wbijalam, ale pewnie dlatego że pierwszy raz.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 października 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi, to faktycznie super. Myślę, że będę bankowo robić i histero i laparo w przyszlym roku, bo na razie muszę od stycznia znaleźć nową pracę hehe. Mam nadzieje, że w Krakowie to też nie jest jakiś hardcore. Zastanawiam sie tylko od kogo wydebic skierowanie na histero i laparo.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 16 października 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 19:26

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 października 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam na pewno, choć do przyszłego roku nie planuje wizyt.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Zapytam na pewno, choć do przyszłego roku nie planuje wizyt.
    Polecam Ci dr u którego byłam na histero :) Na 1szej prywatnej wizycie dał mi skierowanie i zrobił zabieg w szpitalu jak pamiętasz. Specjalizuje się tam w tym. Tylko nie wiem czy on daje tak o skierowanie, ja miałam wynik badania histopato i coś nie tak z endo, może dlatego od razu dał mi skierowanie. Aczkolwiek na skierowaniu jako powód histero miałam napisana niepłodność pierwotna i niepowodzenia IUI, więc może i u Ciebie był t skłonny wypisać :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 października 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A jeszcze w sprawie HBA, na watku meskim właśnie jedna dziewczyna napisała, że maja poprawę o 24%. Dlatego właśnie uważam, że kliniki naciagaja. Łatwo kogoś przekonać, że nie da sie poprawić tego wyniku i zostaje ivf.

    Hej, nie wiem czy sledzicie meskie watki, ale dziewczyna, o ktorej pisałam wyzej jest w ciąży. HBA z 40% podskoczylo im do 73% i bach, ciąża. Chyba jest cos na rzeczy z tym HBA. Poprawa byla po suplementach, ktore zapisal im dr. Lachowicz, androlog z Krakowa. Slyszalyscie o nim? Ja w poniedzialek dzwonię ciekawe jak z terminami.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej, nie wiem czy sledzicie meskie watki, ale dziewczyna, o ktorej pisałam wyzej jest w ciąży. HBA z 40% podskoczylo im do 73% i bach, ciąża. Chyba jest cos na rzeczy z tym HBA. Poprawa byla po suplementach, ktore zapisal im dr. Lachowicz, androlog z Krakowa. Slyszalyscie o nim? Ja w poniedzialek dzwonię ciekawe jak z terminami.
    Byłam u niego, jest mega drogi. Suple można sobie kupić samemu a 1 wizyta pary u niego to koszt UWAGA 450zl (co prawda z usg i 2 osoby, no ale...). U nas nic nowego to nie wniosło, on nie jest andrologiem stricte, tylko ginekolog naprotechnolog i stąd zajmuje się też mężczyznami. Mojemu mężowi kazał odstawic Mace, bo niby ma dużo plemników a mąż wtedy nie miał zbadaniem fragmentacji. Jak się pół roku później okazało, frg była zła i mąż Mace musiał właśnie brać i inne suple. No w każdym bądź razie ja wierzę i wiem po naszym przykładzie, że parametry nasienia można poprawić i to mocno :) i każde ;)

  • Koralik Przyjaciółka
    Postów: 64 23

    Wysłany: 28 października 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze wrócę do tematu lekarzy w tej klinice, tym razem pan Janeczko... Dużo można by o nim napisać, ale dużo też zostało już napisane na innych forach. Nawet na samym znanymlekarzu sporo jest o nim negatywnych opinii. Myślę, że w większości są prawdziwe. Zatkało mnie, kiedy z jego ust usłyszałam dokładnie taki sam tekst, jaki przeczytałam w Internecie.

    Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

    127689cf28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koralik wrote:
    Ja jeszcze wrócę do tematu lekarzy w tej klinice, tym razem pan Janeczko... Dużo można by o nim napisać, ale dużo też zostało już napisane na innych forach. Nawet na samym znanymlekarzu sporo jest o nim negatywnych opinii. Myślę, że w większości są prawdziwe. Zatkało mnie, kiedy z jego ust usłyszałam dokładnie taki sam tekst, jaki przeczytałam w Internecie.
    Echh to przykre :/ a co usłyszeliście?

  • Koralik Przyjaciółka
    Postów: 64 23

    Wysłany: 28 października 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Echh to przykre :/ a co usłyszeliście?
    Po nieudanym IVF (żaden zarodek nie przetrwał do 5 doby) p. Janeczko stwierdził, że można powtórzyć to IVF, bo nie powiedziane, że kolejne tak samo się zakończy. Albo jest jeszcze opcja IVF z KD w oddziale P. na Ukrainie, bo w Polsce KD jest nielegalne... ?! Przecież czytałam wcześniej na stronach różnych klinik, że mają to też w ofercie. Czytałam też o osobach, które podchodzily do KD. Także bylam w szoku, że pan mi takie bzdury próbował wcisnąć. Powiedziałam mu wprost, że jak to jest możliwe, jak w innych klinikach są programy IVF z KD. A on mi na to: Ja nie wiem, jak te kliniki to robią. Ja wiem, że w Polsce jest to nielegalne. Już mi się nie chciało z nim dyskutować...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 17:36

    Endometrioza 3/4 st.
    Obniżone AMH
    Oligoasthenoteratozoospermia
    07.2018 PICSI :(
    AZ 04.12.2018 :)
    02.01.2019 ♡

    127689cf28.png
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 29 października 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej, nie wiem czy sledzicie meskie watki, ale dziewczyna, o ktorej pisałam wyzej jest w ciąży. HBA z 40% podskoczylo im do 73% i bach, ciąża. Chyba jest cos na rzeczy z tym HBA. Poprawa byla po suplementach, ktore zapisal im dr. Lachowicz, androlog z Krakowa. Slyszalyscie o nim? Ja w poniedzialek dzwonię ciekawe jak z terminami.
    Mój lekarz mówi, że medycyna na chwilę obecną nie zna przyczyn problemów z HBA. Czyli te suplementy to tak trochę po omacku na zasadzie 'a może zadziała'.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • kondziomama Autorytet
    Postów: 417 170

    Wysłany: 29 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hit z cyklu ' jestem lekarzem i wiem co robię':
    - od roku dr M twierdzi że wyniki męża są ok. Wizyta u dr J- ale Panstwo z takim nasieniem nie mają co liczyć na cud - ratuje was iui ze specjalnym preparowaniem nasienia.
    To była moja ostatnia wizyta u szanownego dr M. 3 cykle stracone przez źle przeprowadzoną stymulację. Mam dość.

    Kondziomama
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 października 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o co chodzi ze specjalnym preparowaniem nasienia? Jakie macie wyniki?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ