X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika to sie dzis zasłodzicie! Kurde, a ja mam tylko wafle z masa z mleka w proszku :D
    No dawac kobietki imionka !!!

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam Amelkę :) W zanadrzu dla dziewczynki jest Ania. Dla chłopca Marcel, Antoś, Ignaś :)

    HANA lubi tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to tak: dla córeczki - Pola, Hania, Kornelia (kiedyś byłam pewna Poli, ale od tamtego czasu się wokół mnie urodziło tyle dziewczynek o takim imieniu, że szok…)
    A dla chłopca to Franciszek,ale raczej mówiłabym do niego Franiu a nie Franek. :)

    Ach… rozmarzyłam się :)

    HANA lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracaja stare polskie imiona widze...bardzo mi sie podobaja Hania, Zosia czy Antos...ale Antosia juz mamy w domu( tesciu) acamy i moj synek Stasiu ma na imie...zostajemy na stale w Anglii, nie wracamy juz na pewno...myslalam ze ze stasiem bedzie problem, ale dzieci i nauczycielki mowi do niego Stan ( Stanley)...to tutaj tez stare imie. Maz bardzo chce, zeby nastepne dziecko mialo imie zydowskie, Sarah dla dziewczynki wlasnie i jest tez mnostwo kobitek ang ktore maja tak na imie wiec bedzie latwiej. Moj nie ma typowego nazwiska polskiego, wiec nie bedzie glupio brzmiec. Chlopiec David od biblijnego Davida i rowniez popularne w Anglii, wiec znow mamy 2 w 1 :)

    HANA lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy Stasiu to maz w 4 miesiacu ciazy dal mi takie wybor : ALBO STAS ALBO PROTAZY!!!!!!!! boze jak ja bym do niego wolala? protek? Protex? haha...wystraszyl mnie wtedy jak nic powiem wam...mial tak powazna mine, ze uwierzylam ze nie zartuje :) mielismy nie wiedziec do konca jaka plec...ale przy USG babka powiedziala ze widac jajca :) takze dowiedzielismy w 4 miesiacu o plci :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż upiera się przy Rysiu ;) Jak będzie chłopiec, to chyba nic nie poradzę na Ryszarda ;)

    HANA, weronika86 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie Ryski to fajne chlopaki:)

    Ładne te Wasze imiona, wszystkie w moim typie!!! Weroniki mąż z imieniem Protazy jest z the best of the best ;)

    Sebza u mnie jak nie Ignacy to tez bedzie Franciszek! :D I dla dziewczynki mialam Danusia jeszcze, i Helenka (ale pierwsza bedzie Anielka). Fajnie byłoby juz wymawiac te imiona.

    Anielcie kocham juz, chociaz jej nie mam jeszcze, i czasem do niej mowie :D

    weronika86, kasjja, sebza lubią tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Miłosza. Nie znaliśmy płci aż do momentu porodu,bo chcieliśmy mieć niespodziankę. Gdyby udało się raz jeszcze, to tez nie będziemy sprawdzać. W planach jest Mieszko lub Maryla :)

    FAJNIE TAK POMARZYĆ!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 15:39

    weronika86, HANA lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HANA wrote:
    Wszystkie Ryski to fajne chlopaki:)

    Ładne te Wasze imiona, wszystkie w moim typie!!! Weroniki mąż z imieniem Protazy jest z the best of the best ;)

    Sebza u mnie jak nie Ignacy to tez bedzie Franciszek! :D I dla dziewczynki mialam Danusia jeszcze, i Helenka (ale pierwsza bedzie Anielka). Fajnie byłoby juz wymawiac te imiona.

    Anielcie kocham juz, chociaz jej nie mam jeszcze, i czasem do niej mowie :D
    Moja mama Danusia a babcie Helena :) Hana z checia zamienilabym sie na wafle :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba Maja i Alicja. A męskie...hmmm może Mateusz albo Damian, ale mi to się pewnie zmieni ze 100 razy ;)

    HANA lubi tę wiadomość

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w planach dziewczynkę o imieniu Natasza i chłopca Borysa, ale pewnie jak mi się w końcu uda to mi się zmieni. Z imionami mam trochę pod górkę, bo na co dzień pracuję z małymi dziećmi, więc prawie każde dziecięce imię kojarzy mi się z jakimś małym podopiecznym :)

    weronika86, Chanela lubią tę wiadomość

  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sie marzy dla chłopca Gabriel a dla dziewczynki Jagoda, Liliana... Kiedyś była Maja:), ale tyle ich dookoła juz, ze chyba zrezygnuje.

    HANA lubi tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam stronę http://bankimion.pl/# , na której nie tylko można sprawdzić znaczenie, ale także częstotliwość występowania i popularność na przestrzeni wielu lat. Ja np. dowiedziałam się, że dostałam imię, szalenie popularne w czasie kiedy się urodziłam. To właśnie jakby dziś dać imię Julia albo Maja. Ciekawa sprawa :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, po co ja pokazałam tę dyskusję mężowi ;) Najpierw się śmiał, ale po chwili zaczął mówić : Protazy, to brzmi naprawdę nieźle ;) Co ja narobiłam ;)
    To mam teraz wybór: Rychu albo Protazy :D
    Może dziecko będzie mieć szczęście i będzie dziewczynką, której to ja wymyślę imię. Jakieś normalne ;)

    gosia81, liloe, Mlenka, HANA, weronika86 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjjowy Protek :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasjja wrote:
    Weronika, po co ja pokazałam tę dyskusję mężowi ;) Najpierw się śmiał, ale po chwili zaczął mówić : Protazy, to brzmi naprawdę nieźle ;) Co ja narobiłam ;)
    To mam teraz wybór: Rychu albo Protazy :D
    Może dziecko będzie mieć szczęście i będzie dziewczynką, której to ja wymyślę imię. Jakieś normalne ;)

    hahahah Bedziesz miala Protka :) hahahahah

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerknijcie na moj wykres, cholera temperatra rosnie mi od 3 dni zamiast spadac a nie jestem chora...raczej po ciazy biochemicznej nic tam nie zostalo co?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta poradźcie proszę, nie chcę się nakręcać, ale wolę dmuchać na zimne. Otóż jestem 10po dzisiaj i planowałam iść jak w każdy wtorek na aerobic, moje pytanie, czy takie ćwiczenia fizyczne moga mieć negatywny wpływ na zagnieżdżający się zarodek? Czy lepiej powstrzymać się od ćwiczeń?

  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroniko jak moge napisac w tym temacie ze po biochemicznej moj cykl byl na bardzo wysokich tempkach normalnie (36,2-3) przed owu, a po biochemicznej to startowalam z 36,72 przed owu. W tym cyklu normalnie juz mam, cos tam sie poprzestawiało.

    Mlenko Ja nie pomoge, bo nie wiem sama co pomaga przy zagniezdzeniu, a co nie ;) Zastanawiałam przez ostatni rok i stwierdziłam ze unikalam wszystkiego, a i tak w ciaze nie zaszłam. Wiec dopiero doszło do mnie w tym cyklu ze jedyne czego bede unikac, to rzeczy ktore powoduja u mnie zły nastrój, a wszystkie dzieki którym jestem szczesliwa zostaja. Tylko wszystko z głowa oczywiscie :)

    Ingebjorg lubi tę wiadomość

  • Mlenka Autorytet
    Postów: 255 140

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz i rację Hana :), w sumie co ma być to będzie. Jak jest silny zarodek to sobie poradzi nawet jak mamusia będzie fikała na aerobiku!

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ