X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś do mnie pielęgniarka dzwoniła od mojego gina przekazać mi, że mam dużo leżeć i się nie wysilać. Nogi wyżej głowy dla lepszego ukrwienia.

    No to dzielę się z pozostałymi marzącymi, że to w tym cyklu się uda:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Dziewczyny, dziś do mnie pielęgniarka dzwoniła od mojego gina przekazać mi, że mam dużo leżeć i się nie wysilać. Nogi wyżej głowy dla lepszego ukrwienia.

    No to dzielę się z pozostałymi marzącymi, że to w tym cyklu się uda:)
    ja ci powiem ze nawet nie znajac twoich wskazan duzo leze od2dni i spie , nic mi sie nie chce Ale mysle ze to wplyw pregnylu ze jestem senna
    Kazali Ci tak zeby w razie zaplodnienia wspomoc zarodek?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia kiedy idziesz podpatrzyc co sie dzieje..???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 marca mam wizytę, on nie chce robić teraz USG. Żeby nie przeszkadzać. Mam dużo leżeć by zarodek łatwiej zagnieździł się w macicy.

    Tak myślę ze w zeszłym miesiącu ja sporo w tym czasie robiłam- dźwigałam, raz głupia zrobiłam nawet gorącą kąpiel bo nie wiedziałam, że to zabronione. No i potem ta biochem. Cóż teraz zero noszenia, same prysznice i będę leżeć ile się da!

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z goraca woda nalezy uwazac zeby nie przesadzic ja tez biore szybki cieply a nie jak zawsze goracy prysznic...Ja ide jutro podejrzec co tam sie dzieje..no i moze uda sie zobaczyc czy tylko 1peklo czy wiecej skoro wczorajszy dzien tak strasznie bolala mnie macica...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś ciągnie macica. Nie wiem co to jest. Pika jajnik prawy i ciągnie mnie macica. Ogólnie jestem słaba. Nie wiem czy to efekt tego co robi mój organizm, czy może coś mnie bierze. Leżenie pomaga na jedno i drugie:)

    Teraz czas mógłby zdecydowanie przyspieszyć :)

    A może staranek za dużo i dlatego ta macica taka pobolewająca?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 16:52

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Mnie dziś ciągnie macica. Nie wiem co to jest. Pika jajnik prawy i ciągnie mnie macica. Ogólnie jestem słaba. Nie wiem czy to efekt tego co robi mój organizm, czy może coś mnie bierze. Leżenie pomaga na jedno i drugie:)

    Teraz czas mógłby zdecydowanie przyspieszyć :)

    A może staranek za dużo i dlatego ta macica taka pobolewająca?
    A ja dzis jak nowo narodzona tylko lekkie pikawki czasrm w macicy ale to pikus w porownaniu z tym jak sie wczoraj czulam , jak potracona przez autobus ehh....
    Masz racje chcialoby sie juz najlepiej 14dzien i tempke powyzej 37....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 16:55

    Idia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy teścik jest sens robić? W środę progesteron bo to będzie 7 dzień po owu. Może do kompletu tę betę zrobię? Między 7 a 10 dniem się zagnieżdża niby.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • asia099 Autorytet
    Postów: 267 298

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia81

    Trzymam kciuki, ja to przeżywałam w zeszły poniedziałek :)
    Dziś byłam na usg, niestety nie było jeszcze widać pęcherzyka, i mam przyjechać na kontrolę na tydzień.
    Lekarz powiedział "żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną", ale nie chcę nawet myśleć...
    Beta z 14 dpo (wczoraj) to 255, przyrost według mnie w porządku (w 11 dpo - 28)
    Gdybym dziś zobaczyła pęcherzyk byłabym szczęśliwsza, ale lekarz mnie uspokoił - ciałko żółte jest, edometrium 16 mm.

    gosia81, kapturnica lubią tę wiadomość

    relgh371qq47owdh.png
    wwgzvfxmrhda6ta8.png
  • asia099 Autorytet
    Postów: 267 298

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Kiedy teścik jest sens robić? W środę progesteron bo to będzie 7 dzień po owu. Może do kompletu tę betę zrobię? Między 7 a 10 dniem się zagnieżdża niby.

    Idia,
    Nawet jeśli się zagnieździ to po 48h wzrasta hcg i w 10 dpo chyba najszybciej warto zrobić.
    Myślę, żebyś lepiej poczekała, po co się rozczarować... Powodzenia, życzę wysokiej bety :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    relgh371qq47owdh.png
    wwgzvfxmrhda6ta8.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Kiedy teścik jest sens robić? W środę progesteron bo to będzie 7 dzień po owu. Może do kompletu tę betę zrobię? Między 7 a 10 dniem się zagnieżdża niby.
    na bete moze byc tez za wczesnie....test tez kolo11najwczesniej tak sadze...po co sie zdolowac jak wyjdzie negatywna?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowilam do 14dnia nie robic nic.....zreszta temperatura nam prawde tez powie....

    Idia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To beta HCG w poniedziałek 10 marca. Jeśli test wyjdzie pozytywnie:)

    Tak będzie najlepiej. No i będę miała czad by w środę 12 marca zrobi powtórnie badanie :)

    Co do temperatury i analizy dalszego jej przebiegu po cichu na Was liczę. Nie umiem rozpoznawać tych trójfazowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2014, 18:22

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia ile inseminacji masz za sobą?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    To beta HCG w poniedziałek 10 marca. Jeśli test wyjdzie pozytywnie:)

    Tak będzie najlepiej. No i będę miała czad by w środę 12 marca zrobi powtórnie badanie :)

    Co do temperatury i analizy dalszego jej przebiegu po cichu na Was liczę. Nie umiem rozpoznawać tych trójfazowych.
    nie musza byc3fazy tylko 2ga na wysokim poziomie a najczesciej juz spada tak od10tego mniejwiecej jak ciazy nie ma
    J planuje 12tego najwczesniej jesli sie odwaze

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje. Czekam na wieści i będę podczytywać....duzo spokoju i jeszcze więcej spokoju :-D

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 lutego 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a mnie jajnik dalej rwie...może rośnie to moje małe jajo :-)
    Pomimo wszystko po ciężkim tygodniu znieczuliłam się czerwonym winkiem i idę "napastować" męża :-)

    Zawsze mam nadzieję :-)
    Gosia81 najlepszym teraz dla mnie przykładem :-)

    Idia, aja, gosia81, kapturnica lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to Kapturnica swego czasu napisała (sparafrazuję nieco) : jajnik rwie- WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!

    Czyli życzę miłej zabawy z Mężkiem!

    My dziś delektujemy się brakiem sexu:) Nareszcie!

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale wam zazdroszczę że możecie coś działać, planować, obserwować. Ja jeszcze miesiąc przerwy a potem zobaczymy :(

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 1 marca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela ale za miesiac zaczniessz dzialania.., a ja znow 2 miesiace posuchy az do swiat bede sama :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ