X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porąbane to strasznie. A co gorsze, brzuch boli jak normalnie.
    No nic, trzeba przeżyć. ;)

  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja nie mogę się opamiętać i z uporem maniaka przeczesuję strony o PCO i szanse na ciąże są takie że na dwoje babka wrózyła.
    Pocieszam się plusami że mam 27 lat nie jestem otyła nie mam żadnej innej choroby ładne endometrium i tsh więc może Clo wystarczy oby........

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik, ja też zaczęłam przeczesywac internet w poszukiwaniu wszelkich informacji i obsesyjnie wręcz myślę o ciąży :) to chyba taki urok staraczek z PCO

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem po wizycie u nowego lekarza. Jestem bardzo zadowolona. Facet ma super podejście. Pooglądał moje wyniki, powiedział że bez sensu że już mi tyle badań ktoś zlecił. Powiedział zupełnie inne rzeczy niż mój poprzedni. Tamten kazał mi się odchudzać, a ten powiedział że przecież mam wagę w normie, mam normalną budowę i nie widzi potrzeby żeby coś kombinować.
    Przepisał mi luteinę i powiedział że nie mam brać do końca opakowania jak wcześniej tylko max 7 dni. No chyba że dostanę okres bo coś zaczyna się dziać a dzisiaj jest 31 dc. No i w zależności czy okres będzie wywołany czy przyjdzie sam to będzie monit owulacji i ewentualnie zażyję clostilbegyt.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik- w sumie to ze wszystkim można powiedzieć ,że na dwoje babka wróżyła. Czasem zdrowe babeczki też wcale nie mają z górki i starania trwają miesiącami. Ważne, że wiele kobiet z pcos rodzi zdrowe piękne Cudaczki i tego trzeba się trzymać. :)

    Smarta- nie chcę się mądrzyć ale obsesyjne myślenie o ciąży wcale do niej nie przybliża... Dużo leży w naszej psychice. Owszem, ja też myślę o ciąży ale nie w taki sposób że muszę, że już albo że nigdy się nie uda. Bardziej w takim sensie, że kiedyś będę się toczyła okrągła po ulicy i czekała na mój cud. Tak po prostu, pozytywnie z uśmiechem na ustach. :)


    Chanela- widzisz, chyba dobra passa z dobrymi lekarzami nas dopadła. Oby tak dalej ! :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris- wzywam Cię, melduj czy wyczuwasz @ nadal ? :)

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyczuwam @ ...piersi pobolewają. lewy jajnik też.
    Mam mega apetyt i jakiś przypływ energii :-)
    Tempka stoi w miejscu.

    Next week po świętach zatestuję ponownie.

    U mnie dzisiaj piękna pogoda!

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze wam napiszę że rozmawiałam z moją kuzynka bo spytała o nasze sprawy. Opowiedziałam jej troszkę mojej historii, a ona odpowiedziała że również starała się rok, ma PCOS a lekarz jej powiedział że z takimi pęcherzykami nigdy nie będzie mieć dzieci. Ale starali się z clostilbegytem i udało się i teraz mają świetnie bliźniaczki. A druga koleżanka stara się z jakieś 5-6 lat, nie ma przeciwskazań i nadal nie mogą zaskoczyć.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz nie ma reguły! :-)
    Mam nadzieję,że Wszystkie starające się zaciążą :-)

    aja lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby. Ten wczorajszy dzień przyniósł mi dużo siły, bo mój poprzedni lekarz tak mnie nastroił że przypuszczałam że jest tak beznadziejnie że skończy się zapewne jakąś adopcją albo in vitro. Mój obecny daje mi bardzo duże szanse że będzie dobrze, a nastawienie i rozmowa to ogromnie ważne rzeczy.

    kapturnica, Doris-83 lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :-)Ehhh ja mam podły nastój i tyle.
    Spadam popracować :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosko Doris, boskoooo! :)


    Chanela wiem o czy mówisz, też w końcu czuję ,że ktoś się mną zajął jak należy i od razu nastawienie lepsze.




    @ się rozkręciła w końcu. Nie mogę prosto stać bo tak brzuch ciągnie, proszki nie pomagają a tu trzeba jeszcze osiem godzin pańszczyzny odklepać. Ojjj to będzie długi dzień.

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Dokładnie :-)Ehhh ja mam podły nastój i tyle.
    Spadam popracować :-)
    ja miałam wczoraj. to chyba depresja wiosenna ;)
    u mnie się zanosi na cykl bezowulacyjny :( niska tempka, śluzu dużo, ale gęsty. poza tym jestem taka przemęczona i ciągle senna, że nawet nie mam ochoty na <3

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się zmuś:-) Już tu taka jedna była co po monitoringu i niby bezovu zaciążyła:-)
    Wiosna pora radosna!
    Ja już mam tak wszystkiego dość,że żre neopersen forte i mam wyje....ne na wszystko.
    Wezmę se drugiego psa ze schroniska. Koty i na starość one mnie zeżrą jak umrę. Taki kurwa mam dziś wspaniały dzień....

    Ale ja, właśnie ja zawsze powtarzam,że życie nie jest sprawiedliwe....:-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiem że to pytanie tendencyjne ale proszę o odpowiedź
    już chyba 10 dzień test owulacyjny jest pozytywny krecha testowa bardzo mocna a kontrolna blada to przez PCO tak?

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt, wiem o tym, ale podejście na luzie juz było teraz jest mobilizacja ;) po prostu jestem na etapie poszukiwania możliwości, na przypadek przestałam liczyć

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik dokładnie. Tak działa PCO, dlatego nie ma sensu robić testów bo i tak nic nie wyjdzie.

    aja, a robiłaś jakieś badania żeby stwierdzić skąd u Ciebie taki nastrój i przemęczenie?

    natt gratuluję :) bardzo ważne jest również nastawienie lekarza. Mój powiedział mi bardzo wiele na temat tych badań które mu przyniosłam a tamten nie miał ochoty powiedzieć a ja bałam się spytać bo ciągle słyszałam że jest bardzo źle.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś 23 dc cyklu robiłam różne badania najbardziej martwi mnie progesteron 0,44 przy normie 4-24 a biore duphaston dramat

    dzieki za odp odnośnie testów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 21:34

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    aja, a robiłaś jakieś badania żeby stwierdzić skąd u Ciebie taki nastrój i przemęczenie?
    nic nie robiłam od dwóch tygodni, tylko sprzątałam. pierwsze robiłam porządki w miejscu pracy, choć jestem zatrudniona na innym stanowisku, to jeszcze mam etat sprzątaczki... zaraz po tym jak skończyłam wzięłam urlop, żeby dom rodzinny ogarnąć, bo po śmierci mamy brat sam ze wszystkim nie daje sobie rady, a teraz robiłam porządki u siebie. do tego codziennie pracuje po 9h i sporo stresu ostatnio mam. no i w końcu prawie zemdlałam jak w poniedziałek rano wstałam. cały czas jestem śpiąca i nic mi się nie chce. czuje po sobie, że mój organizm wysiadł. może w święta coś odpocznę.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj współczuję Ci, życzę Ci abyś odpoczęła i zregenerowała siły.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ