X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris no chyba bym Cię w cztery litery kopnęła jakbyś teraz takie coś brała!
    Dbaj o siebie i swoją kijankę. :)


    Chyba strzelę sobie dziś drina wieczorem. A jak na razie to popijam miętę.
    Próbowałaś może kiedyś castagnus brać?

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie brałam castangusa :-)Ale pewnie bym spróbowała :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe!
    chyba mi wali ale wizytę u endo mam dopiero w sierpniu więc mam 4 miesiące na eksperymenty. :) Jak ziółkami coś popsuje to powiem mu żeby naprawiał, no chyba, że się przekręcę! :D :D :D

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam 17 dc i od wczoraj biorę luteinę. Mam zalecenie od lekarza zrobić badania: testosteron, androstendion (?), DHEA, DHEA SO4, progesteron i SHBG. Czy luteina nie zaburzy wyniku? Lekarz nic nie wspominał o tym żeby na czas badań przerwać zażywanie leku.

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Kochane mam 17 dc i od wczoraj biorę luteinę. Mam zalecenie od lekarza zrobić badania: testosteron, androstendion (?), DHEA, DHEA SO4, progesteron i SHBG. Czy luteina nie zaburzy wyniku? Lekarz nic nie wspominał o tym żeby na czas badań przerwać zażywanie leku.
    nie wiem jak inne hormony ale jesli bierzesz luteine czyli naturalny progesteron to na bank nie bedzie to badanie wiarygodne....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lasencje dupencje. O 20.00 mam wizytę i boję się...ale wiem,że co ma być to będzie.

    Odezwę się późno :-)

    natt, kapturnica lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris beta rośnie pięknie, więc nie ma powodu do zmartwień :)

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris my tu wszystkie trzymamy kciuki, zaglądnę późno wieczorem i czekam na wiadomości co powie lekarz :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie pisałam bo u mnie bez zmian- leżę. Ale coś dziś zauważyłam, a wiem że tu są specjalistki od tematu.

    Ja ogólnie wiem że przy PCOS nadmierne owłosienie to norma, ale teraz w ciąży to jakaś masakra.
    Ja mam mega dużo ciemnych włosów na twarzy. Takie bokobrody. I do tego jeszcze wąs mi się zrobił. A włosy łonowe to prawie do kolan. Koszmar.

    Co się dzieje. Zauważyłam to jakoś miesiąc temu, ale potem to plamienie, leżenie itp. Nie zwracałam uwagi bo do lustra nie patrzyłam. Dziś myję lustro, patrzę a ja mam brodę jak nastolatek.

    A jestem bardzo ciemną brunetką :(

    To hormony? Jeśli tak to jakie. Kurcze co ja mam zrobić?

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Doris, kopniaczek na powodzenie i lecisz! :)

    Idia, ja też mam ten problem. Mam wrażenie, że jak byłam na anty to było jako tako a teraz mam włoski na policzkach.

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello:-)
    Jest pęcherzyk, jest tam gdzie ma być, endo grube i nic więcej pani nie powiem bo więcej nie widzę - uwielbiam mojego gina.
    Mam odpoczywać,nie denerwować się i tyle.

    Idia ja mam mega wąsa i muszę go woskiem rwać bo teraz nie będę stosować kremu do depilacji. Ale wczoraj pęsetą rwałam czarne kłaczory z brody:-) Jak ty sie czujesz w ogóle. Ja dzisiaj drzemka poobiednia ale tak to nawet mam sporo energi.

    Aha i ja mam kilka czarnych kłaczorów między cycorami i na sutkach:-) I nie wyrywam ich:-)

    Izik, gosia81, Idia, kapturnica lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris no to świetnie :)
    Ja na szczęście mam jasne włoski więc tylko pęsetą wyrywam jak coś tam urośnie. Ja dzisiaj wzięłam drugą tabletkę clo. Na razie czuję tylko taki ból miesiączkowy i nic więcej. Jeszcze 3 tabletki - jednym słowem hoduję jajo :) mam nadzieję że się uda.

    kapturnica, Izik, Idia, Doris-83 lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w ciąży mam intensywniejszy atak tych niechcianych włosków (grubych i czarnych!!!). Codziennie pęseta idzie w ruch i nie ruszam się bez niej i lusterka z domu, choć normalnie (dawniej) wystarczało usunąć je dwa-trzy razy w tygodniu. Taki "urok" niestety nad górną wargą, pod brodą, wokół sutków, pod pępkiem... Ale przynajmniej włosy na głowie mi już nie wypadają.

    Pozdrawiam was i gratuluję Doris!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 07:44

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ja mam za dużo włosów na twarzy na pęsetę. Widziałyście kiedyś brodatego mężczyznę? Pomyślcie że wyrywacie mu włosy brody pęsetą... Się nie da.

    Jak się czuję. Ok. Znudzona ciągłym leżeniem. Dziś od rana mdli. Ale nie jest źle :)

    Mi akurat włosy z piersi wypadły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 08:54

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia jak trzeba leżeć to leż i tyle!

    Pozdrawiam Was ! U mnie za oknem pięknie się robi :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, pieprzone kłaki ! Przynajmniej rzęsy mam gęste. :D
    U mnie też pięknie... a ja do roboty won. Jak miałam wolne to kupa była straszna za oknem. Typowo.

    Idia lubi tę wiadomość

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam problemy z włosami ;/ sutki, broda, pod nosem, całe szczęście, że są jasne. tylko te pojedyncze na brodzie ciemniejsze i po wewnętrznej stronie uda. na głowie burza włosów, za to rzęsy liche i żadne cudowne odżywki nie działają.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też włosów za dużo.. wąsik, pojedyncze grube i ciemne na brodzie.. dookoła sutków i na wewnętrznej stronie ud :/

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie okresle jednym slowem SZCZESCIARA bo mnie syndrom nadmiaru wloskow kompletnie nie dotyczy....Przynajmniej tyle mi PCOS zaoszczedzil ehhehe

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to bądź szczęśliwa :-)Ja mam wąsik jak podrostek w okresie dojrzewania :-)
    Kapturnica kupujesz borowinę na swoją niedrożność?
    Czy może już stosujesz?

    Idia lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ