X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 8 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Cały czas czytam ten wątek i chciałabym prosić o opinię bo już sama nie wiem. Mam AMH 7.30 obok jest że norma od 1.88 do 7.29 ng/ml a na dole jest opis i jest tak:
    >1.2 ng/ml-prawidlowa płodność
    0.3 - 1.2 obniżona plodnosc
    <0.3 - niska płodność
    Więc moje pytanie jest takie czy ten wynik jest dobry?

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, praktycznie mieścisz się w normie, więc nie przejmowałabym się. Lepiej mieć wyższe amh niż za niskie. A inne wyniki hormonów? Nie masz podejrzenia pcos?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem co ja mam i nikt mi nie potrafi pomoc wszystkie wyniki dobre poza prolaktyna na która biorę bromergon.w obecnej sytuacji cały czas boli mnie jajnik. Właśnie czekam na wizytę u lekarza i aż się boję co tam się znowu dzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Cię boli jajnik, to może to znak, że pracuje :D Ja tak miałam po clo- bolało, ale to dlatego, że pęcherzyk się pojawił. Także nie załamuj się! Idź do lekarza.

  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak jak mówisz. Dwa miesiące temu przez leczenie w klinice miałam hiperstymulacje bo miałam podchodzić do 4 IUI ale nie podeszłym i wróciłam do swojego lekarza u którego się wcześniej leczylam, na ostatnich badaniach jajniki były bardzo powiększone a dzisiaj powiedział że są idealne i że już dawno nie widział u mnie takiego ładnego obrazu usg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz! :):):)

  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No to tak jak u mnie. A jaką będziesz miała suknię? :)

    Linia A bez ramiączek. Kolor taki Nude/Sand. Trochę aplikacji 3D i kryształków ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska fajnie :)

    A ja dziś idę na monitoring po clo, trzymajcie za mnie kciuki, żeby rosło ładne jajko ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Adaska fajnie :)

    A ja dziś idę na monitoring po clo, trzymajcie za mnie kciuki, żeby rosło ładne jajko ;)
    Trzymam mocno!!!!

  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 9 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 - jak monitoring??

    Ja też dziś byłam na monitoringu. Endo 9,5 mm, w prawym jajniku pęcherzyki 21mm i 18mm, zrobiłam dziś zastrzyk ovitrelle i mamy działać dziś i w niedziele. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka to super! Ja dopiero ok.20 idę na monitoring więc mam trochę stresa.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Karolina_Karola Ekspertka
    Postów: 246 55

    Wysłany: 9 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 super!
    Aneczka zazdroszczę i życzę powodzenia :)
    Frida czekam na wiadomości :)
    U mnie też całkiem pozytywnie - chyba owulację miałam ok 4 dni temu - wszystkie objawy (skok temp, a wcześniej mocny spadek, otwarta szyjka, śluz i bolące piersi jak nigdy wcześniej) i temperatura wysoka utrzymuje się powyżej linii :)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    31lat
    1. poronienie - 8 tc
    2. poronienie - 9 tc

    # zespół antyfosfolipidowy, toczeń układowy:
    - ANA 1:1280 - przeciwciała przeciwmitochondrialne
    - dsDNA 1:160
    - antykoagulant toczniowy ++
    # PCOS

    Leki na:
    -toczeń/zespół antyfosfolipidowy:
    Encorton 25 mg, Plaquenil 200 mg, Acard 75 mg
    w ew. ciąży Clexane 40 mg
    -PCOS:
    Duphaston 2*1
    -dodatkowe:
    wit. D3, Omega 3-6, magnez + B6, Femibion 0(1)
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się pochwalę prawie 10 kg na minusie, bardzo ładne temp w 2 fazie, okres bez wywoływania i teraz czekam na wizytę. Mam urodziny kurcze chciałbym się napić ciut wink. Dziewczyny jak radzicie sobie z imprezami przy IO. Czy myślicie że 2 lampki wina mnie zabiją

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Ja też się pochwalę prawie 10 kg na minusie, bardzo ładne temp w 2 fazie, okres bez wywoływania i teraz czekam na wizytę. Mam urodziny kurcze chciałbym się napić ciut wink. Dziewczyny jak radzicie sobie z imprezami przy IO. Czy myślicie że 2 lampki wina mnie zabiją

    Jak podejrzewałam u siebie IO (mam pcos), to byłam u diabetologa po skierowania na badania i potem z wynikami. Generalnie powiedział mi, że mam się od czasu do czasu napić winka, zrelaksować się, bo widzi, że jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów, co prawda nie mam IO, ale myślę, że ta rada jest dobra dla każdej z nas ;) z umiarem- czemu nie! Brawo za te minus 10 kg!!!! Też by mi się przydało.. Dieta powiedzmy jest bardziej zdrowa, tylko jeszcze do tego ćwiczenia by się przydały, tylko motywacji brak...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 20:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Anka to super! Ja dopiero ok.20 idę na monitoring więc mam trochę stresa.


    Daj znać po! Ja też mam swój monitoring tak późno, ale i tak się cieszę, że lekarz tak przyjmuje i że uda mi się wstrzelić z wizytą w 15 dc. tak jak zalecił :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_Karola wrote:
    anka1987 super!
    Aneczka zazdroszczę i życzę powodzenia :)
    Frida czekam na wiadomości :)
    U mnie też całkiem pozytywnie - chyba owulację miałam ok 4 dni temu - wszystkie objawy (skok temp, a wcześniej mocny spadek, otwarta szyjka, śluz i bolące piersi jak nigdy wcześniej) i temperatura wysoka utrzymuje się powyżej linii :)

    To może teraz się uda! Trzymam kciuki!!!

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny
    Karola trzymam kciuki za owocny cykl
    Smutnamiss gratulacje zrzucenia wagi,mysle ze z umiarem alkohol nie zaszkodzi

    Ja po monitoringu. Mam 4 pęcherzyki! 17,14,14,12mm. Wątpię ze wszystkie urosną i pękną więc próbujemy ;) Bardzo sie cieszę, ze wreszcie cos u mnie ruszyło i że zareagowalam na leki! Trzymajcie kciuki za mnie, żeby w końcu się udało ;)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Super dziewczyny
    Karola trzymam kciuki za owocny cykl
    Smutnamiss gratulacje zrzucenia wagi,mysle ze z umiarem alkohol nie zaszkodzi

    Ja po monitoringu. Mam 4 pęcherzyki! 17,14,14,12mm. Wątpię ze wszystkie urosną i pękną więc próbujemy ;) Bardzo sie cieszę, ze wreszcie cos u mnie ruszyło i że zareagowalam na leki! Trzymajcie kciuki za mnie, żeby w końcu się udało ;)

    Niech zaskoczy na rocznicę starań akurat ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Aneczka2014 Przyjaciółka
    Postów: 258 44

    Wysłany: 10 listopada 2018, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_Karola wrote:
    anka1987 super!
    Aneczka zazdroszczę i życzę powodzenia :)
    Frida czekam na wiadomości :)
    U mnie też całkiem pozytywnie - chyba owulację miałam ok 4 dni temu - wszystkie objawy (skok temp, a wcześniej mocny spadek, otwarta szyjka, śluz i bolące piersi jak nigdy wcześniej) i temperatura wysoka utrzymuje się powyżej linii :)
    Nie ma niestety czego zazdrościć bo jak zawsze zamiast owulacji będzie pewnie torbiel ale powodzenie się przyda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 04:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka2014 wrote:
    Nie ma niestety czego zazdrościć bo jak zawsze zamiast owulacji będzie pewnie torbiel ale powodzenie się przyda

    A może jednak! powodzenia!!!

‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ