Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 13 marca 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko moj maz juz strajkuje ;) ze nie ma czym strzelać.....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 13 marca 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, no co 2 dni, to żołnierzyki się zregenerują :P na ten strajk jakaś podwyżka się należy :p może kolacyjka przy świecach ;>

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 14 marca 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja staram się co 2 dni- nie częściej bo wiem że on też może nie być w sosie do baraszkowania- ale dłuższych przerw nie przewiduję ;)

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 14 marca 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIdzisz ładnie tempka Ci wzrasta,także owu będzie :)

    Ulala lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 14 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala Wy macie super wyniki w serduchowaniu. :) Sądzę, że żadne jajo się nie wywinie :)Trzymam kciuki.

    Ulala lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 14 marca 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byle by jajko wyszło!!! ja zauważyłam że jak jajko wychodzi to zawsze zachodzę więc wszytko zależy czy jajko wyszło!!!! boju ale sie denerwuję....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 15 marca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś 4 dzień po odstawieniu Provery i 2 nadal nie widać...to czekanie mnie dobija, czuje się fatalnie, okropny ból głowy i mega senność....( @ powinna wystąpić pomiędzy 3 a 7 dniem po odstawieniu)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 15 marca 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to czekanie jest zawsze najgorsze....potrafi człowieka wykończyć psychicznie...ja teraz tez czekam....2 tygodnie i sie okaże co i jak....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 15 marca 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, mam to samo. Czekanie jest trudne :( Ja ciągle czekam na efekty po metforminie, mam nadzieję, że @ będzie w tym miesiącu. Czuję się kiepsko, jakby na okres, ale kto go tam wie.. ból pleców, podbrzusza... grr

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 15 marca 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najgorsze jest to, że w ogóle nie czuję się tak jak na @...ulala to czekanie dobija, w moim przypadku akurat teraz na @, a Tobie życzę dużo pozytywnej energii i cierpliwości, bo może okazać się wynagrodzona:)
    Sebza a jak długo juz bierzesz metfotmine?

    Ulala lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 16 marca 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina - prawie miesiąc. Cykl wydaje się być ładny, zmieniał się dobrze śluz, szyjka, tempka, no ale zobaczymy, czy bedzie @. Przy moim PCOS miesiączki zanikły i dlatego tak bym chciała, żeby się w końcu pojawiła. Oczywiście za fasolkę też bym się nie pogniewała. :)
    Nina, głowa do góry! :)

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 16 marca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe na Fasolke to ja tez sie nie pogniewam ;) no u mnie tez sluz ładny był- pierwszy raz od kilku mcy taki miałam i chyba tabletki zadziałały. Ciekawe jaka temp bedzie jak wstane....oby szła do góry!!! No ja szynkę oststnio macalam a od wczoraj nie mogę jej dosiegnac wiec wysoko skubana musi byc...oby oby ;) no czas spać.milego dnia!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 16 marca 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie w końcu rano pojawiła się @..tzn póki co bardziej takie plamienie, ale powoli się rozkręca, mimo to czuje się dobrze oprócz okropnego bólu głowy...i nie wiem czy zwalić go na @ czy na przesilenie wiosenne:)ale najważniejsze jest to, że od jutro zaczynam brać Clo i jest nowy cykl!!!!

    Sebza ja od kilku miesięcy biorę Glucophage 750 i dzięki temu oraz stymulacji Clo plus dupek @ była idealnie o czasie, jednak cykl bez dupka okazał się długi i bezowulacyjny( trwał 50 dni) masakra....mam nadzieję, że Tobie metformina pomoże!!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 16 marca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dół...temp znowu spadła....chce mi sie tylko ryczeć ;(

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 17 marca 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala, jak dziś samopoczucie? :)

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 17 marca 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :*no dzisiaj trochę lepiej. pobawiłam sie termometrami i wyszło ze elektroniczny zaniża,więc kto wie jakie te moje temp były....no zobaczymy jutro jak będzie- niech rośnie!!!!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 18 marca 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy cykl z metforminą skończyłam książkowo jeżeli chodzi o długość, 28 dni. Jutro gin... boje sie

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 18 marca 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia - to świetnie, mam nadzieję, że u mnie też się uda. Już nie oczekuję książkowego, ale żeby w ogóle przyszła :) A u Ciebie jak wcześniej było z miesiączkami?

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20764;133/st/20260408/e/Pregnancy+Ticker/dt/5/k/9c5c/preg.png"></a>
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia kciuki trzymam :)
    Ja miałam cykle około 70 dniowe....czyli tylko jeden Jajnik chyba działał.....zobaczymy teraz jak bedzie.....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ulala, mam nadzieje,że do niej dojade, no i ona też :p bo tak nas zasypało,że masakra :/
    Z moimi cyklami bywało różnie, nieregularne ale z tego co piszecie to nie były strasznie długie 42-35 dni

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ