X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS

Oceń ten wątek:
  • jooo Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że po Clo szybciej się udaje zajśc może nie odrazu w pierwszym cyklu brania ale dużo pomaga.Ja mam troche nauczke bo już rok starań straconych bez badań i konsultacji. Teraz dopiero ucze sie własnego cyklu i słuchąc organizmu.


    28whhqvk14uvxuty.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam straszny bój lewego jajnika i brak @. jestem 3 dzień od odstawienia dupka zero objawów na okres tylko ten kłujący ból nie wiem czy to nie torbiel.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • jooo Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka mi niedawno torbiel pękła i z okresem zeszła, oj bolało straszliwie ciepły hot-pac troche pomógł i 2 tabletki przeciwbólowe. Naszczeście nie trwało to długo.


    28whhqvk14uvxuty.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, że juz w następnym cyklu (jezeli się okaże,że pęcherzyki mi nie pękają ) gin. zapisze mi ten zastrzyk na pęknięcie. jooo pisałaś, że masz cykle bezowulacyjne, a w ostatnim poście piszesz, że miałaś torbiel czyli pęcherzyk urósl, a nie pęknął tak jak może w moim przypadku. masz zapisane clo , jeżeli się nie myle to ten lek jest na wzrost pęcherzyków, jeżeli nie rosną, może też by w twoim przypadku wystarczyłby zastrzyk.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już nie moge sie doczekac poniedxisłku bo ide na pierwsze podgladanie moich pecherzyków po clo :)

    event.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann oby ci urosły piękne pęcherzki. życzę ci tego:)

    ann2224 lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że tak będzie to wkońcu po to clo :)

    event.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz, mi znowu rosną pięknie , ale najprawdopodobniej nie pękają około 20 lutego na następnej wizycie się dowiem. teraz trzeba cierpliwie czekać na @ i dalej do wizyty, a to tyle jeszcze czasu....

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naszczescie juz po @ i mam nadzieje że tym razem sie uda i juz @ nie bedzie :)ostatnio po cyclo rosły pecherzyki ale słabo i pekały zamałe tak wiec tym razem nowy lek i zobaczymy

    event.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam i coś czuje, że sobie tym razem trochę jeszcze poczekam.na pewno bedzie dobrze, musi być!!!

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • jooo Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dostałam clo, narazie tylko bromergon na obniżenie prolaktyny-to może byc powód nie pekania pęcherzyków i braku owulacji.Hiperprolaktynemia podobno idzie w parze POCS. Też czekam na okres i pewnie bedzie nastepne podejście w lutym ;)


    28whhqvk14uvxuty.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a u mnie hormony w normie , a tu torbiel- nie jestem pewna czy jest, tak mi się wydaje bo mam taki sam ból jak zawsze kiedy miałam potwierdzonego torbiela i zawsze lewy jajnik widocznie jest słabszy tymbardziej, że 11 dni temu pęcherzyk 23,7 i tak coś mi się wydaje, że nie pękł tylko urósł i teraz kłuje.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to za paskudztwo to PCOS!!! jakbyśmy nie mogły wszystkie normalnie zajść w ciąże i urodzić dzieciątko jak inne.

    ann2224 lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    co to za paskudztwo to PCOS!!! jakbyśmy nie mogły wszystkie normalnie zajść w ciąże i urodzić dzieciątko jak inne.

    nie ty jedna tak sądzisz jakie było moje zaskoczenie jak sie okazało ze mam to swiństwo a miało byc tak pieknie i łatwo a tu niespodzianka:(

    event.png
  • jooo Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Hej dziewczyny ja już nie moge sie doczekac poniedxisłku bo ide na pierwsze podgladanie moich pecherzyków po clo :)

    Witam Ann2224
    A orjentujesz się, jak często się chodzi na monitoring po clo?


    28whhqvk14uvxuty.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi znajoma połozna kazała przychodzic co dwa dni od 10 dnia cyklu ide jutro zobaczymy co tam sie kroi

    event.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 2 lutego 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie było mnie troszkę na forum, bo postanowiłam sobie lekko odpuścić wykres itd...czy którejś się udało??? życzę powodzenia w dalszych staraniach:) ja zaczęłam 7 cykl

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 2 lutego 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nina mi niestety nie. obecnie mam 4 dzień cyklu i zaczęłam 5 cykl starań i piję ziółka ojca sroki no i zobaczymy jak będzie , w tym miesiącu mam monitoring żeby sprawdzić czy pęka pęcherzyk - to do swojego obecnego lekarza i jadę jeszcze do innego gin. i postaram sobie zrobić w tym miesiącu jezeli się uda drożność. pozdrawiam

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 2 lutego 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Darijka, nie łam się, musimy wierzyć, że juz lada dzień nam się uda:) u mnie 9dc i wtym mies nie idę na monitoring i nie biorę żadnych leków, lekarz zalecił zero ingerencji i zobaczymy co z tego wyjdzie?( mam nadzieję, że dzidziuś)Tobie również życzę pięknych pękających pęcherzyków i zielonej kropeczki na koniec wykresu!!!!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 3 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa jestem jakby zareagował mój organizm gdybym odstawiła dupka, czy dostałabym normalnie okres czy np. po 50 dniach. przed tab. anty miałam w miare regularne cykle oprócz dwóch które trwały około 55 dni przez torbielkę. nina, życzę Tobie w tym miesiącu owocnych starań i nie ukrywam, że tez mam cichą nadzieję, że może dla mnie ten miesiąc będzie szczęśliwy - wierzę w moc tych ziólek. odzywaj się czasami co tam u ciebie, bo trochę Ciebie nie było:)pozdrawiam Cię serdecznie

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ