X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS

Oceń ten wątek:
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 marca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NINA beta 3451,11 mlU/ml progesteron 28,5 kończę dzisiaj 5 tydzień jeszcze dzisiaj do gin. :)

    sebza, Nina, Ulala, Kami lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 5 marca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))) Takie wiadomości czyta się z radością i wiarą, że i innym też sie uda :) Jeszcze raz gratuluję! :) Niech fasolina rośnie zdrowo!

    darijka lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 5 marca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijko bardzo bardzo się cieszę, podbudowała mnie Twoja wiadomość o ciąży! i z nadzieją patrzę w przyszłość! mam nadzieję, że mi też już niedługo się uda:) wynik bety cudny, oby rosła i rosła, fasoleczka również!
    Trzymaj się ciepło i dbajcie o siebie:) mam nadzieję, że nie znikniesz z tego forum i będziesz się z nami dzieliła swoimi obserwacjami?

    darijka lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was bierze Glucophage? Przy PCOS przepisują albo Metforminę albo Glucophage...

  • ewela84 Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 5 marca 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    Czy któraś z Was bierze Glucophage? Przy PCOS przepisują albo Metforminę albo Glucophage...

    ja biore Glucophage XR 500 drugi miesiac...

    darijka lubi tę wiadomość

    ijpb20mmh57zc0cf.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 6 marca 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    NINA beta 3451,11 mlU/ml progesteron 28,5 kończę dzisiaj 5 tydzień jeszcze dzisiaj do gin. :)

    No pięknie! Byle do przodu teraz :)
    Ja skończyłam moje clo i teraz czekam....dobrze ze mezus na wolny weekend bo to akurat bedzie 4 dni po oststniej tabletce wiec liczę na cud!! Boju ale mną targaja emocje- raz ze sie uda! A raz zalamka a co jak sie nie uda....

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 6 marca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super darijka :)
    ja biore metformine

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    Czy któraś z Was bierze Glucophage? Przy PCOS przepisują albo Metforminę albo Glucophage...

    Ja biore Glucophage, to samo co metformina (substancja czynna))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dołączam do Was, jeśli mogę oczywiście. Dziś byłam na długo wyczekiwanej wizycie u ginekologa-enokrynologa. Diagnoza jest jednoznaczna - mam PCOS. Jeszcze przed świętami mam się zgłosić na oddział do szpitala w celu wykonania kompleksowych badań. Pani doktor poinformowała mnie, że bez stymulacji hormonalnej szanse na dzidziusia mam znikome.

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziękuję wam za tak miłe odpowiedzi,
    nina na pewno nie zniknę z forum będę cały czas Tobie dopingować jak i Wam wszystkim kobitki :)nina kochana na pewno Ci się uda, wiesz sama jak ja nie raz pisałam, że ja to jeszcze długo będe sie starała a tu widzisz jeszcze wczoraj rano nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że zobacze pozytywny test, TY też niedługo zobaczysz - Ja darijka Ci to mówię.
    ULALA trzymam kciuki za , żeby Twoje serduszkowania były bardzo, ale to bardzo owocne !!!!
    ja byłam wczoraj u ginka , powiedział, że beta piękna, pęcherzyk ciążowy 4,5 mm następna wizyta 26 marzec wtedy juz powinnam usłyszeć bijące serduszko :), a no i na te moje bóle niby na @ gin kazał zażywać dupka 2 razy dziennie po tabletce, powiedział, ze nie zaszkodzi, a może dużo pomóc, jestem dobrej myśli i teraz pozostaje mi czekać 3 długie tygodnie do kolejnej wizyty.
    JESZCZE RAZ DZIEWCZYNY -ŻYCZĘ WAM ABY WASZE MARZENIE SPEŁNIŁO SIĘ TAK SZYBKO JAK MOJE.

    Nina, Ulala, Kami lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, kochana jesteś:) a Tobie po raz pierwszy udało się zajść w ciążę? jeśli mogę spytać? i ile masz lat? bo mnie sie udało naturalnie ponad rok temu, tylko poroniłam w 6 tyg....potem musiałam podkurować się i teraz mija nam już 6 cykl starań...niby niezbyt długo, ale martwię się i bardzo bardzo już bym chciała, no, ale trzeba być cierpliwym, bo jak mówisz nikt nie zna czasu i godziny, kiedy jego marzenia się spełnią:)więc absolutnie się nie poddaję, jutro mam wizytę u ginka, bo nadal @ nie ma, ostatni test robiłam w sobotę, zobaczymy co on mi powie???


    Darijka trzymaj się ciepło razem z dzidziulkiem:) i dzięki za wsparcie!!! Pisz co i jak u Ciebie:) czekam na same dobre wieści!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe witaj:) zapraszamy na pogawędki:) nie martw się i nam niedługo na pewno się uda, tylko pewnie trzeba naturze troszkę pomóć!

    liloe lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Dziewczynki dołączam do Was, jeśli mogę oczywiście. Dziś byłam na długo wyczekiwanej wizycie u ginekologa-enokrynologa. Diagnoza jest jednoznaczna - mam PCOS. Jeszcze przed świętami mam się zgłosić na oddział do szpitala w celu wykonania kompleksowych badań. Pani doktor poinformowała mnie, że bez stymulacji hormonalnej szanse na dzidziusia mam znikome.

    Mnie też tak straszono i jak przestałam się tym stresować po paru latach: mam dwie samoistne ciąże bez stymulacji :)

    liloe, Kami lubią tę wiadomość

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w4sqgywly1l0nrdl.png

    Nina, liloe, Ulala lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    Dzieki, kochana jesteś:) a Tobie po raz pierwszy udało się zajść w ciążę? jeśli mogę spytać? i ile masz lat? bo mnie sie udało naturalnie ponad rok temu, tylko poroniłam w 6 tyg....potem musiałam podkurować się i teraz mija nam już 6 cykl starań...niby niezbyt długo, ale martwię się i bardzo bardzo już bym chciała, no, ale trzeba być cierpliwym, bo jak mówisz nikt nie zna czasu i godziny, kiedy jego marzenia się spełnią:)więc absolutnie się nie poddaję, jutro mam wizytę u ginka, bo nadal @ nie ma, ostatni test robiłam w sobotę, zobaczymy co on mi powie???


    Darijka trzymaj się ciepło razem z dzidziulkiem:) i dzięki za wsparcie!!! Pisz co i jak u Ciebie:) czekam na same dobre wieści!

    nina czytałam już gdzieś wcześniej, że straciłaś swoją dzidzie jest to bardzo przykre i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak ja bym sie czuła jakby mi się coś takiego przytrafiło. ja starałam się 5 cykli i mam 27 lat.wiem, że się martwisz bo mi też dziwne myśli po głowie chodziły, że mi się nie uda, że będę się starała miesiącami itd. idziesz do nowego ginka i zobaczysz, że to jest zaczątek nowego etapu nowych starań i lada się obejrzysz i będzie w Tobie rósł mały cud, ja tak miałam zmieniłam ginka i od razu w tym miesiącu zaciążyłam :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 6 marca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    Nina wrote:
    Dzieki, kochana jesteś:) a Tobie po raz pierwszy udało się zajść w ciążę? jeśli mogę spytać? i ile masz lat? bo mnie sie udało naturalnie ponad rok temu, tylko poroniłam w 6 tyg....potem musiałam podkurować się i teraz mija nam już 6 cykl starań...niby niezbyt długo, ale martwię się i bardzo bardzo już bym chciała, no, ale trzeba być cierpliwym, bo jak mówisz nikt nie zna czasu i godziny, kiedy jego marzenia się spełnią:)więc absolutnie się nie poddaję, jutro mam wizytę u ginka, bo nadal @ nie ma, ostatni test robiłam w sobotę, zobaczymy co on mi powie???


    Darijka trzymaj się ciepło razem z dzidziulkiem:) i dzięki za wsparcie!!! Pisz co i jak u Ciebie:) czekam na same dobre wieści!

    nina czytałam już gdzieś wcześniej, że straciłaś swoją dzidzie jest to bardzo przykre i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak ja bym sie czuła jakby mi się coś takiego przytrafiło. ja starałam się 5 cykli i mam 27 lat.wiem, że się martwisz bo mi też dziwne myśli po głowie chodziły, że mi się nie uda, że będę się starała miesiącami itd. idziesz do nowego ginka i zobaczysz, że to jest zaczątek nowego etapu nowych starań i lada się obejrzysz i będzie w Tobie rósł mały cud, ja tak miałam zmieniłam ginka i od razu w tym miesiącu zaciążyłam :)

    Jeszcze raz dziekuję Ci za miłe słowa:) ja jestem od Ciebie rok starsza:) mam nadzieję, że faktycznie ta zmiana lekarza i może świeże spojrzenie na sprawę pomoże:)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 6 marca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Darijka suwaczek przepiękny :)
    Nina ja o1 ciążę starałam sie 2 lata i ja tez straciłam w 6 tyg...w sumie w 6 juz przestało rosnąć ale poronienie miałam dopiero w 13.., masakra. A drugie to juz pozamaciczna wiec w ogóle porażka....zalamalam sie bo ilez mozna ale duzo dalo mi pisanie bloga....a w ty mcu liczę ze sie uda!
    I wam tez marcowym staraczkom tego życzę!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 6 marca 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala to smutne, co przeszłaś...nikt nie wie tego lepiej niż my kobiety...mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się wszystko i to z happy endem:)

    Ulala lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 7 marca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nikt inny nie zrozumie przez co przechodzę poza kobietami które przeszły przez to samo. Moja teściowa- kobieta kolo 60tki mowi mi ciagle zeby wyluzowac....a ja jej ciagle powtarzam ze jak raz poronisz tu juz wyluzowac sie nie da....
    Jak juz bym chciała zeby owu była....bezczynność odbija..

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 7 marca 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    No nikt inny nie zrozumie przez co przechodzę poza kobietami które przeszły przez to samo. Moja teściowa- kobieta kolo 60tki mowi mi ciagle zeby wyluzowac....a ja jej ciagle powtarzam ze jak raz poronisz tu juz wyluzowac sie nie da....
    Jak juz bym chciała zeby owu była....bezczynność odbija..

    choc nie miałam nigdy takiej sytuacji jak Ty to domyślam się jak się czujesz i wiem, że wyluzować się nie da. mnie to od 3 dni czasami pobolewa raczej jakby delikatnie ciągnie macica i czasami gdzieś zakłuje i się zastanawiam czy coś jest nie tak, a dzisiaj jak przez pół dnia nic nie zakuło to sie też zastanawiałam czy może teraz jest coś nie tak, bo nie chciałabym stacic mojej kruszynki, tyle się naczytałam wcześniej, że teraz przez te 9 miesięcy to cała w strachu będę.
    ulala czas tak zapierdziela, że lada dzień będziesz miała owu :)

    Ulala lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ