X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek wrote:
    Hej wszystkim!

    Monik???? Jak wizyta??? Napisz coś szybko.. myślę o Tobie od rana..



    Dziekuje kochana :-)
    Na początek okazało sie że mój stary pęcherzyk na początku cyklu miał 13mm na 9mm i miał sie oczyścić razem z @ a okazało sie że nadal jest i ma 20mm :-( już sie zmartwiłam że kolejny miesiąc stracony będzie ale lekarz zdecydował już stymulacje :-)
    Ide długim protokołem bo w mojej klinice tylko na takim bazują i twierdza że jest on bardziej skuteczny.
    Wiec od dzisiaj co drugi dzień zastrzyki gonapeptylu i 08.05 kolejna wizyta zapewne kolejne leki potem 15.05 a pick up zaplanowane jest około18-19.05

    Dziewczyny bardzo ale to bardzo wierze że wszystkim nam się uda zobaczyc wymarzone II codziennie was czytam i trzymam kciuki ;-)

    Asiulku zgadzam sie z Tulipanna , clo bez monitu jest nie dopuszczalne a przede wszystkim powinno być zawsze podany specyfik na pęknięcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 10:41

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jednak jestem antytalencie komputerowe :)
    Czekam od wczorajszego wieczoru na fb na wieści od Monik i echo...
    Teraz się nie dziwię ... pisałam z telefonu i oczywiście poszło się paść w przestrzeń nuklearną chyba ;)

    Na szczęście Asiulek jest większym specem niż ja i zapytała tutaj :)

    Monik szalenie się cieszę z tej wczorajszej wizyty :)
    Rozumiem, że od razu jesteś stymulowana do pobrania jajeczka?? Jestem w tym temacie totalny lajkonik, więc proszę się na mnie nie gniewać za banalne (dla wtajemniczonych w IVF) pytania :)
    Pick up = pobranie jajeczka/jajeczek?? bo jeśli tak to już za miesiąc możemy kciukać za Twój transfer?? :)

    No to teraz czekamy żeby Pszczelce też tak super i szybko poszło...kciukam na maxa :)

    Fryzjerka już pewno w błogich ramionach męża ... :) Ech ta miłość i tęsknota :) Piękne to :) Przy takich tęsknotach serduszkowanie musi być owocne :)

    Asiulek, fakt faktem...no zaufać komuś trzeba, nawet jeśli coś nam się nie bardzo podoba lub nie bardzo rozumiemy. Wierzę, że gin wie co robi i będzie zielono u Was na wiosnę :)

    A ja sobie siedzę w domu z synkiem - leczę mu zatoki...tzn wyleczyłam ale mi tu kaszle tak sucho buuuu.
    Jutro moje kochanie ma urodzinki więc już upichciłam 42 krokiety i padam na ryjek...Miałam się oszczędzać dlatego do wieczora muszę odpocząć bo jeszcze będę piec serniczek :)
    Jutro wizyta w celu sprawdzenia czy mój pęcherzyk pękł i żeby zacząć brać luteinę. Niestety jutro mojej ginki nie ma i badanie będzie u innego gina. Zobaczymy co powie.... Oczywiście dam znać...pewno z telefonu więc z góry przepraszam za ew. literówki bądź błędy :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi bardzo dobrze myślisz :-) i na pewno nie jesteś zadnym lajkonikiem :-)

    no tak teraz zastrzyki potem 05.05 ma być @ a 08.05 pewnie dodatkowe albo inne zastrzyki :-) jeszcze nie wiem :-)
    Pick-up to pobranie jajeczek i 5dni po transfer :-)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek - Ty jedyna się o mnie upominasz :D Nie miałam takich długich :/ Ostatnie cykle z Clo miały 30 dni (najkrócej 28dni, max. 31), a teraz mam już 40dc i ani ciąży ani @. Od 33dc brałam Luteine dopochwowo przez 5 dni 2 razy dziennie. We wtorek wieczorem ostatnia tabl. a @ jak nie było tak nie ma... Daje czas do środy, jak nie to jadę do gina! Ale jestem zła na siebie!!! Chciałam odpuścić sobie ten cykl, bez tabl. itd. a sobie tylko pogorszyłam ;(

    Czytam Was codziennie i powiem, że nawet jestem zawiedziona jak się nic nie dzieje... ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja!

    Monik, wspaniałe wieści :D :D :D raportuj Kochana na bieżąco :) ja kciukam z całych sił :D

    Mała Mi, Ty to miałaś odpoczywać a nie padać na ryjek , nu nu nu! Adasiowi dawaj dużo pić żeby miał nawilżone gardziołko :)

    Nikita, jeśli owulacja była tak jak zaznaczył of 20 kwietnia to na testowanie zdecydowanie za wcześnie! Luteina to ja zawsze mam na 10 dni, nie wiedziałąm z ena 5 też można.. Aj no, a może się udało :D . Trzymam kciuki żeby to był powód braku @ :)

    ....no ja wiem że monit to obowiązkowo... no i byłam, w 5dc, było czysto i pięknie, żadnych torbieli, wiec dostałam 5-9dc clo ale po tak długiej przerwie od ostatniej stymulacji gin powiedział ze na razie bez pregnylu. Przepisał mi leki na dwa cykle, nie kazał w tym przychodzić, chyba ze się uda :) a jak nie to replay, z tym że z monitoringiem w 11-12 dc.
    No ja już się z nim tak długo "spotykam" , ufam mu i wierzę że wie co robi...
    Powiem Wam, że przy pierwszej ciąży miałam clo bez pregnylu ( w ogóle o pregnylu wtedy nie słyszałam nawet) i się udało :) w 2 cyklu . No ale fakt, miałam monitoring czy pęcherzyk pękł...
    Zobaczymy jak się ułoży, nie czuję nic, żadnych bóli, nic kompletnie, nawet śluzu nie miałam w tym cyklu rozciągliwego, i w ogóle jakoś tak niewiele.

    Czekoladko!!! Dzisiaj Twoje święto!!!! jeszcze raz buziaczek ode mnie :*

    ...ale głupia jestem.... jeszcze mam nadzieję że temp odbije...ale to chyba nierealne...

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku, of już mi 3 razy zmieniał termin owulki. Także ja wiem na 100% że to nie ciąża. Zresztą jak ze stymulacją nic nie wyszło to co dopiero bez... Mój poprzedni gin twierdził, że mam pco i tylko pytał czy planuje już macierzyństwo, jak mówiłam że nie to mi pisał recepte na Yasmin... I to trwało chyba z 8 lat... Potem na własną ręke przestałam brać tabl. antykonc. Obecny gin jak mu powiedzialam o pco to się mocno zdziwił i pow. że na pewno nie mam. A co do lutki to już zwątpiłam czy to miało być 5 czy 10 dni... ;)
    Trzymam kciuki! Może znów się uda bez pregnylu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 22:02

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita ja tez nigdy sie nie spotkałam z 5 :-/ no w każdym razie ja mam zawsze na 10 dni lutke

    Asiulku bedzie dobrze w sumie czas pokarze ale musimy być dobrej myśli
    A jak Ty wierzysz w swojego gina to ja też :-)
    W końcu musi być dobrze :-)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita ja też sie nie spotkałam z braniem 5 dni ja zawsze brałam dopóki @ nie przyszła .
    Asiulek ja mimo że ufam gin to w tej kwestii CLo bez monitu bym nie poszła .
    Monik no to już tuż tuż my czekamy teraz na wyniki ma 30 maja mamy wizytę wiec sporo czasu jeszcze zostało ale też po 4 tyg czeka sie za wynikami .
    Pszczelka monik czy wy posiwy na HPV ureo myco i chlamydię robiłyście już będąc w programie na NFZ czy przed bo u mnie to koszt prawie 700zł nosz chyba ich porypało . A tak to tylko wcześniej badania z krwi na hormony i morfo zrobimy i jesteśmy gotowi no chyba ze coś w badaniach wyjdzie a kysz oby nie .
    Miłego weekendu

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DO BIEGU GOTOWI START!!!!!!!!!!!dostałam okresu.od pn zastrzyki w czwartek na 11 mam byc w klinice pobranie krwi, czekanie 2h na wyniki i wizyta.
    Anakondo ja przez programem robiłam Posiew z pochwy i z kanalu szyjki i posiew nsienia- łaczny koszt 160zł
    Dostalam karte by pojsc odac krew i tam wiem ze było HIV, weneryczne zółtaczka i jeszcze kilka innych ale jakos sie nie wczytałam ale za to juz nie płaciłam

    Mała_Mi79, Asiulek, monik, fryzjerka, tulipanna, kotkapc lubią tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko...super wieści ... no to zaczynamy ruch w interesie :)
    Super :)

    Nikita...ja to już dawno wrzuciłam Cię do worka z Karolcią i Chihuahua no i czekałam m.in. na Twoje wiruski ;) ...eh...
    Niech to będzie dobrą wróżbą, żebyś jak najszybciej do tego zacnego grona dołączyła :)
    Tego także i sobie i reszcie życzę :)

    Asiulek... weź no zrób jakieś gruntowne porządki dzisiaj i poszukaj Twojej owulki...Kurde bez Clo miałaś książkowy wykres a teraz widzę bunt na horyzoncie.
    Musisz to okiełznać .... jak potrzeba pomocy to przybywam :)

    A ja... na razie w skowronkach... :)
    Nie wiem czemu kurcze ale czuję, że będzie zielono... :)
    Pęcherzyk pięknie pękł i jest ciałko żółte. Od dzisiaj Duphaston 2x1 przez yyyy zapomniałam ile ale będę brać do niespodziewanej @ hihi :)
    Gin potwierdził, że ten ból w podbrzuszu po IUI to było pęknięcie :)
    Nawet ovufriend zaznaczył mi piękną owulację :)
    No i jak tutaj się nie cieszyć....i jeszcze ta cudna pogoda za oknem ... i urodzinki męża :)
    Zarażam Was tą radością ... radosnego weekendu.
    Ja zmykam ogarniać dom i szykować jedzonko na popołudniową imprezkę :)
    PS. Jak znajdę Asiulkową owulkę to ją podeślę :)

    czekolada, Asiulek, fryzjerka lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie Mała MI ciesze sie przeogromnie:D Twój mąż ma urodziny a mój imieniny i dziś grilla robimy:)
    Haha dziś moja pralka powiedziała NIE ale powiem Wam ze radośc e w końcu dostalam okresu całkowicie przyćmil ze sprzęt domowy odmówil posłuszęństwa:D

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Kochane, dziekuję! Mała Mi, jesteś w takim razie moją ostatnią nadzieją w tym moim cyklu ;)
    Wspaniale, wiedziałam że będzie pomyślnie!!! Nie mogło być inaczej :) :) :) sama buzia mi sie cieszy do monitora :D A teraz to już tylko zielonej kropeczki wyglądam :D

    Pszczelko, super :) :) :)

    Anakondo, czas szybko płynie, zanim się obejrzysz bedzie 30 maja :)

    Nikita, ale trzymasz w napięciu :)


    ganns65gxgno0ohk.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)

    Aaaa jak tu sie miło i radośnie zrobiło :-)

    Anakondo no to korzystaj z tego ostatniego miesiąca bo potem będą tylko dlugie 9m-cy wyczekiwań:-)
    Co do badań to ja miałam jeszcze ważne z IUI ale i tak lekarz ich nie chciał a poza tym teraz jak byłam dostałam je od lekarza aby zrobić w klinice wiec sie nie martw dostaniesz skierowanie na nie zapewne :-)

    Mała mi też mam dobre przeczucia zresztą nie może być inaczej :-)

    Pszczelko u Ciebie też sie zaczeło - SUPER :-)

    Asiulku tylko ty musisz odnalezc swoją owulke i będziemy oczekiwać kolejnych II :-)

    Czekoladko <3

    NO i wspaniałego weekendu życze :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 12:24

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - kciukam i czuję już zieloność!!! Cieszę się, że chociaż Tobie się uda, będziesz nam wysyłać wiruski :)
    Cholera, już 5 raz mi zniknęła wiadomość do Was, szlag by to trafił, więcej nie piszę z tel. :/

    Miłej niedzieli i zielonych fasolek! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:51

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj co tu tak cichutko?

    No tak, niedziela :)
    Mnie dzisiaj mąż rano wyrwał z łóżka przed 6 rano, oświeciło go żeby jechać na giełdę... Wróciłam zakurzona, zmęczona i lekko zmoczona bo padało...

    A tak w innym temacie , temperatura zmierzona godzinę wcześniej niż zwykle, obłędnie niska. Aż niemożliwe, chyba mam "psiuty" (jak mówi moja mała) termometr.
    A nawet się nie złoszczę, nie dziwię, nie nakręcam, zaczęłam jakoś tak lekko to wszystko traktować..bez napinki... ciekawe jak długo hehe...

    Zastanawiam się tylko jak to możliwe że po 6 miesięcznej przerwie od clo i stymulacji, od razu z dawką 1,5 tabletki owulacji brak ...mhm... mój M mówi ze po co mi to jak bez tabletek miałam owulkę a po tabletkach nie ma...a no po to że bez tabletek może i miałam owulkę ale ciąży nie miałam... a on na to ze teraz to ani owulki ani ciąży , no i masz babo placek ;)

    Jutro poniedziałek, mój 22 dc, zaczynam lutkę na wywołanie @, oby szybko przyszła i kolejny cykl był bardziej udany... :)

    Mała , jak tam świętowanie? mam nadzieję że toasty za mężusia wznosiłaś co najwyżej szampanem piccolo :)

    Nikita, no kurczę, ale masz wykres... jak się czujesz? Widzę że temp spadła pod wykres.. m

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurraaa! Przyszła @! Chyba nigdy się tak nie cieszyłam na @.

    A propos Lutki - bierze się ją 5 dni na wywołanie @, a 10 po owulce. Tak mi się wydaje...

    Cieszę się, że wróciłam do gry

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny teraz patrze na moje wyniki czy cos z tego kumacie?
    w 3 dc :

    FSH 7.1 iu/L
    LH 10.1 iu/L
    prolactyna 256 mu/L

    i estradiol <100

    to dobrze ?

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz napisanych norm na tej kartce z wynikami...? Najlepiej zinterpretowałby to gin. Ja nic nie kumam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 22:42

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby pokazuje ze w normie ale jak parze w necie to jest trochę inaczej ale tez mi si ewydaje ze inne jednostki sa ja mam iu/L a wnecie miu/ml



    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to musisz porównywać w tych samych jednostkach.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ