Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • agaluka Przyjaciółka
    Postów: 98 27

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, fryzjerko :(
    Mnie dziś od rana tak brzuch kłuje, że rano myślałam że mnie rozerwie z bólu...A wczoraj na usg wszystko było takie piękne ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Indio - trzymam kciuki za fasolkę:* zeby to bylo TOOOOOO CUUUUUDO :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra mam jakis kolorowy avatar :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 19:25

    fryzjerka, agaluka, kotkapc lubią tę wiadomość

  • agaluka Przyjaciółka
    Postów: 98 27

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu byłaś moją ostoją:) przez Ciebie sama musze pomyśleć o zmianie:)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - teraz idziemy łeb w łeb ;) ja też wczoraj wzięłam ostatnią tabl. Luteiny i czekam na @.
    A tak mnie bolą jajniki jak nigdy... Pobolewają już ze dwa tyg.
    Czy torbiel daje jakieś objawy?

    Opu - cieszę się że nie masz bakterii :)

    India - życzę Ci fasolki :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaluka zmianie obrazka :)? szukaj szukaj :)

    agaluka lubi tę wiadomość

  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 wrote:
    Mała Mi - teraz idziemy łeb w łeb ;) ja też wczoraj wzięłam ostatnią tabl. Luteiny i czekam na @.
    A tak mnie bolą jajniki jak nigdy... Pobolewają już ze dwa tyg.
    Czy torbiel daje jakieś objawy?

    Opu - cieszę się że nie masz bakterii :)

    India - życzę Ci fasolki :)
    mnie przy torbielach zawsze mocno bolą jajniki :/

    201602111680.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India...nosz w mordę jeża...matko jedyna aż nie wiem co napisać.
    Więc nic nie napiszę tylko będę kciukać i zdrowaśkować na maksa żeby to było TO o czym wszystkie marzymy....
    Ale się tutaj cudownie zaczyna robić :) aż żyć się chce :)

    Nikita2, ja tam nic nie czułam a okazało się, że dwukomorowa torbiel (chwalę się tym jak mało kto...no bo która z Was miała dwukomorową hihi) :)
    Mam nadzieję, że jej nie ma już bo temp. dziwnie podskoczyła ... a ja modlę się o szybką @ bo już bym chciała na monit się umówić i żeby może Lamettę choćby od 5dc ... kiedyś tak clo brałam 5-9, więc może i z Lamettą się uda.

    Opu masz zajefajny avatarek :) no i gratuluję braku bakterii :) teraz już spokojniejsza będziesz :)

    A ja dzisiaj rano zrobiłam ths...mam nadzieję, że podskoczyło z nędznego 0,004 :( Dowiem się wieczorem.

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipano gratuluje fasoli i trzymam kciuki za spokojna ciaże:)
    India mam nadzieeje ze to fasolka a nie @:)
    Coś Asiulek wsiąkł???
    Ja na 19.08 zapisałam sie na wizytę do drugiego podejścia in vitro;) Jeszcze kupa czasu ale te letnie meisiące mijają tak szybko ze mam nadzieje ze zaraz bedzie połowa sierpnia:)

    Mała_Mi79, kotkapc lubią tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!
    Dziękuję Pszczelko za pami€ć . Czytam mozna powiedziec prawie na biezaco :) . Reszte nadrobie jutro pbiecuje :), dzis jestem w drodze na przysiege do brata. Kurdę, nie mamy klimy w aucie i już sie rozpływam, taki upał że tylko leżak, plaża i drink ;) pozdrawiam wszystkich i do potem :) albo jutra jak dziś nie będ€ w stanie ;-)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie jednak będzie @, bo beta niestety ujemna... :(
    No to czekam wait.gif

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez w tym cyklu się nie udało okres właśnie się kończy clo do piątku:( zobaczymy co z tego wyjdzie

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rownież co prawda jeszcze niedostalam ale juz od rana musiałam sie faszerować lekami od marca niemiallam boli pewnie dlatego ze tak mi sie przesunęła

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India przytulam :(
    Ale com się nacieszyła to moje :)
    Asiulek a to brata w wojsku masz, że na przysięgę jedziesz??

    Pszczelka... przecież już za rogiem stoi połowa sierpnia :)
    Minie jak z bicza strzelił :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • agaluka Przyjaciółka
    Postów: 98 27

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, oby Ci szybko zleciało:)
    Fryzjerko, czego Ty od marca nie miałaś????

    Przestał mnie boleć brzuch uffff!!! Wczoraj tak mnie kłuł, że aż mnie noga i biodro bolało... Nie wiedziałam o co cho bo przecież na usg wszystko było takie ładniutkie
    Ale dziś przestał mnie boleć i pierwszy raz w drugiej fazie cyklu mnie nic nie boli!

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulam Dziewczynki:* Kibicuję Wam bardzo. Ja Was proszę, tylko nie odpuszczajcie ale też żyjcie normalnie. Ja Wam mówię.. seksi fatałaszki zakładac i uwodzić mężów/facetów!

    agaluka, sylka0102, Asiulek lubią tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bólu nie miałam takiego od marca . I juz przyszła dzwoniłam do położnej i podjęłyśmy decyzje ,że niebiore teraz clo tylko jak wrócę z polski na następnym cyklu

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta dzis 5096!!

    agaluka, india, Mała_Mi79, fryzjerka, Asiulek lubią tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • agaluka Przyjaciółka
    Postów: 98 27

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerko, a przez ile cykli bralas clo?
    Ja brałam 3 i lekarz mi powiedział ze mam już przestymulowane jajniki:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanna piękna beta !!!

    Trzymam kciuki za serduszko :))

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ