Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że żyję ;)
    Wczoraj o 8 miałam laparo, cały dzień spałam, 2 razy wymiotowałam. Dziś dochodzę do siebie, rano ściągnęli mi cewnik i suchary już jadłam. Mogę dziś iść do domu.
    Jajowody drożne - na szczęście, ponakłuwali mi jajniki. I zobaczymy co dalej będzie.

    Dokładnie to nazywa się tak: laparoskopia diagnostyczna z hydrotubacją i elektrokauteryzacją jajników. :)

    migot_ka, tulipanna lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłyście, że nie ma już widocznych "nie lubień"?? :)
    Ja co prawda widzę swoje 1 niepolubienie przez kogoś :) ale jest to widać tylko wiadomość dla mnie a nie dla ogółu...
    Ech nie lubię takich kombinatorskich "udziwnień/ulepszeń" ...

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już mogę pochwalić się dobrymi wiadomościami :-)

    Beta z poniedziałku 15 dni po pregnylu 338,5

    beta z środy 1024 :-D

    Przesyłam wiruski kochane i kibicuję cały czas :-)

    Nikita2, Mała_Mi79, nick nieaktualny, migot_ka, Asiulek, JusWik, fryzjerka, tulipanna, kotkapc lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Będzie mała czekoladka :) Gratulacje!!!

    Mała Mi, ja kiedyś zauważyłam że przy przesuwaniu strony w tel. niechcaco kliknełam w "juz tego nie lubisz", ale zapewniam Cię że jeśli to ja, to nie zrobiłam tego specjalnie...

    czekolada, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko gratuluję :)
    Mała Mi i najadasz sie tymi 1200 kaloriami ja jem na oko tak 1600-1700 waga spada pomału ale najważniejsze ze spada . Ja z tych co wola zjeść a później spalić . Staram sie ćwiczyć 5 x w tygodniu . Ja właśnie szukam nowych przepisów i dlatego pytam wiem że ja nie ujechałabym na takim jadłospisie mało kalorycznym mój metabolizm zbuntował by sie . Ja mam teraz 60 a chce dojść do 57 nie mniej bo jak ważyłam 54-55 to strasznie kości mi odstawały .

    czekolada lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda - przy 60 kg to bym się raczej 1200 kcal nie najadła :)
    Spokojnie 1600 kcal wydaje mi się że powinno coś ruszyć :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko gratulacje:))))) Cudowna wiadomość:)

    czekolada lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi a można tam regulować sobie ilość kalorii tzn dietetyk ustali ze mna np 1600 kal i pod to ułoży mi dietę czy to oni sami dobieraja kaloryczność

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze po wykresie ze estrofem mi owulacje zahamowal :((((... ile trwaja cykle bezowulacyjne ? dluzsze są ?

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a dlaczego mówisz, że estrofem? Ja go używałam kilka razy i ładnie mi podbudował endo, nie wiedziałam, ze ma wpływ na hamowanie owulacji?? Może inna jest przyczyna?
    U mnie bezowulacyjne różnie 27-31 dni

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakich dniach go bierzesz ? Ja bralam pred owulacja w konskiej dawce - dlatego podejrzewam ze to z jego powodu. Nigdy wczesniej nie mialam bezowulacyjnego cyklu.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, mnie gin zawsze przy clo przepisywał estrofem na endo, nigdy nie zahamował mi owulacji - brałam 5-15dc 2xdziennie po 1 tabl.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz nie wiem co sie stalo :( co prawda jak bylam w 9dc. To mialam pecherzyki 14mm i 10mm i wlasnie dostalam estrofem 3x1. W 13 dc bylam na kontroli - pecherzykow nie bylo lekarz dopytywal ktory to moj dc ... Powiedzialam ze moge byc po owulce bo w 12 dc czulam charakterystyczne klocie dosc mocne ... Ale jak patrze na swoja temperature to juz sama nie wiem co sie stalo ... Czy pecherzyki mogly zniknac ? Nie wiem wchlonac sie albo cos ?

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 931 751

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella jak u Ciebie? Robiłaś test? U mnie im bliżej @ tym więcej stresu...ale boję się zrobić test, wolę żyć nadzieją:) To czekanie jest najgorsze...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, ja Ciebie chyba zakwalifikuję do eksperymentalnego przypadku ... faktycznie Twój wykres szaleje :( dziwne... Tylko uważaj, bo jak któryś lekarz będzie chciał na Twoim przypadku habilitację napisać to sobie zażycz tantiemy czy coś w tym stylu ;) oczywiście ciąża to będzie pierwszy warunek do prowadzenia i kontynuowania badań ;)

    Anakonda, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek i na szczegółowe pytania odpisze Ci na privie żeby wątku nie zaśmiecać no i żeby mnie nie zablokowali za szerzenie jakiejś reklamy :) Ale tak na szybko to tempo chudnięcia sama sobie ustalasz - w zeszłym tyg. wprowadzili zmianę i możesz nawet sobie wyznaczyć 0,3 kg/tydzień...ale kto by tam chciał ;)
    Mnie np. zaproponowali 0,4 kg i wtedy miałabym 1400 kcal, ale już się przyzwyczaiłam do moich 1200 kcal. Teraz jednak będę chudnąć wolniej tzn. 0,7 na tydzień bo przy moim wieku, wadze i podaży kcal nie mogę szybciej żeby nie zejść do 1000 kcal bo uważają to za niezdrowe chudnięcie... :)
    To tyle odnośnie diety - sorki resztę za zaśmiecanie wątku :) już się z anakondą przenosimy na priv :)

    A ja wczoraj odebrałam wyniki TSH - 2 tygodnie bez tabletek i co... dooopa 0,005 - spało o 0,001 :( zamiast podskoczyć.
    Dzwoniłam do ginki, mam się pokazać w poniedziałek i dostanę metizol :(
    No i teraz pytanie z innej bajki do tych, co brały antyki na wyciszenie ... czy antyki podwyższają temperaturę?? Ja nie mierzyłam jak brałam gynalgin ale wczoraj i dzisiaj... szok 36,90; 36,88 nigdy takiej wysokiej nie miałam bez tabletek i stymulacji? !

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanie jakie badanie krwi się robie na sprawdzenie czy była owulka ? estradiol???
    bo zrobiłabym sobie na sprawdzenie tak pirazy oko bo dokładnie nie wiem kiedy była owulka.

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, Ty się tak temperaturą nie sugeruj. Ja zadzwoniłąm w 15 dc do pabelki i żaliłam się że myslałam ze juz po owu (to był cykl bez monitu i leków) a tu w 15 dc był taki ból owulacyjny ze myslałam ze mi jajnik eksploduje. I nawet Pabelka powiedziała: Misiu..ale nie miałąś skoku temperatury (na tym nigdy się nie znałam) i bach. Jest ciąża. WIęc ja bym się tak temperaturą nie sugerowała jednak. I zawze tro powtarzam.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie po laparo. Dużo odpoczywaj, nie dźwigaj i nie wiem jak Tobie ale mnie odradzali starania w cyklu z laparo z uwagi na narkozę

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka- korci mnie test, kupiłam 2 bo były na promocji :) i tak leżą i czekaja a ja się boję je ruszyć. Dziś 9 dzień po pregnylu. Chyba zatestuję w poniedziałek, bo w weekend jest mąż i jak będzie porażka to raczej wolę ją sama przetrawić...
    A jak u CIebie? Jak się czujesz? Widzę, że wykres masz ładny :)
    Mnie brzuch boli raz na okres, raz inaczej, piersi mam wielkie, jędrne, mogę takie mieć zawsze ;)
    Ja już tak długo się staram, że jakoś nie wierzę w to, że w końcu mogłoby mi się udać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjerka- 7 dni po owulacji bada się progesteron i on w dużej mierze pokazuje, czy była owulka :)
    Estradiol to chyba się bada, żeby sprawdzić czy jajko dobrze dojrzewa przed owulką- ale mogę się mylić, jeśli tak to poprawcie mnie :)

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ