X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 października 2015, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za spam głupi fon :-\

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 października 2015, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzkk93 wrote:
    Edka zamecze Cię pytaniami :) a długo ogólnie już się leczysz? Jeśli dobrze doczytalam to zastrzyk miała we środę?
    Zastrzyk miałam w czwartek

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 24 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka wrote:
    Ja się nie leczę, bo nie mam na co. Ginekologicznie jestem okazem zdrowia mamy problem drobny po stronie męskiej, z budowa i ruchem. Jestesmy w stanie zajsc samodzielnie ale troche dluzej to trwa. Staramy się od 2 lat, po roku sie udalo ale ciąża byla bezzarodkowa. Teraz to mój chyba 10 cykl po poronieniu.
    Ahaa to przepraszam że nie doczytalam.. Ją się boje tych wszystkich badań bo dopiero będą mnie pewnie czekały
    Jak się teraz nie uda. Trzymam za Ciebie kciuki Edka!! Jak i za inne dziewczyny :) a kiedy będziesz testować?

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, przecież nie masz za co przepraszać, ale badania miałam liczne, więc diagnostykę przeszłam kompletną. Nie będę testować, testu użyję dopiero jak @ nie przyjdzie. :)

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 24 października 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze czekałam na @, ale teraz stwierdzilam,że zatestuje chociaż i tak wiem że nic z tego, te bóle i w ogóle... Edka życzę Ci żeby @ nie przyszła :)

    Edka lubi tę wiadomość

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 24 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Moja beta:
    20/10/15 - 12,2
    22/10/15 - 18,6

    Przyrost na poziomie 65%

    Najdziwniejsze jest to że dziś na badaniu moja ginekolog widziała pęcherzyk ciążowy z zaczątkiem czegoś. Wydawało mi się że przy tak niskiej becie jeszcze nic nie powinno być widać.
    Powiedziała że najbliższe 2 tygodnie wyjaśnią sytuację, ale na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku pod względem ginekologicznym.
    Następna wizyta za tydzień i już wiem że to będzie najdłuższy tydzień pod słońcem.
    Pozdrawiam! :D

    ruda85, Madzkk93, Mała_Mi79, Asiulek, Edka, Dea28 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Moja beta:
    20/10/15 - 12,2
    22/10/15 - 18,6

    Przyrost na poziomie 65%

    Najdziwniejsze jest to że dziś na badaniu moja ginekolog widziała pęcherzyk ciążowy z zaczątkiem czegoś. Wydawało mi się że przy tak niskiej becie jeszcze nic nie powinno być widać.
    Powiedziała że najbliższe 2 tygodnie wyjaśnią sytuację, ale na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku pod względem ginekologicznym.
    Następna wizyta za tydzień i już wiem że to będzie najdłuższy tydzień pod słońcem.
    Pozdrawiam! :D
    Trzymam kciuki!
    Faktycznie, dziwne, że coś na usg już było widać, bo wydawało mi się, że dopiero gdy beta wynosi około 1000 to USG ma sens, ale pani doktor myślę, że się nie pomyliła:)

    Kasiek23 lubi tę wiadomość

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 24 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Moja beta:
    20/10/15 - 12,2
    22/10/15 - 18,6

    Przyrost na poziomie 65%

    Najdziwniejsze jest to że dziś na badaniu moja ginekolog widziała pęcherzyk ciążowy z zaczątkiem czegoś. Wydawało mi się że przy tak niskiej becie jeszcze nic nie powinno być widać.
    Powiedziała że najbliższe 2 tygodnie wyjaśnią sytuację, ale na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku pod względem ginekologicznym.
    Następna wizyta za tydzień i już wiem że to będzie najdłuższy tydzień pod słońcem.
    Pozdrawiam! :D
    Fantastycznie!! Dzień dłużej czekania za wynikami, tyle stresu a tu proszę:) trzymam kciuki bardzo mocno!!

    Kasiek23 lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 25 października 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek będzie dobrze :):):)

    Madzkk93, Kasiek23 lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek - trzymam kciuki! Ja bym chyba przez ten tydzień nie wytrzymała i zrobiła kilka testów ciążowych ;) Dłuuugi tydzień cię czeka...

    Madzkk93, Kasiek23 lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 25 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek tzrymam kciuki i wierze z calych sil, ze jednak bedzie dobrze

    Kasiek23, Madzkk93 lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 25 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Jesteście niezastąpione!!!
    Dziękuję za wsparcie.
    Nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć że będzie dobrze.

    A tak z innej beczki, słyszałyście kiedyś o testach na zgodność genetyczną partnerów?
    Moja pani doktor powiedziała, że jeśli by nam nie wyszło tym razem, to dlatego że możemy być za bardzo podobni do siebie pod względem genetycznym i wtedy będą mi musieli przygotować jakąś szczepionkę z krwi brata mojego TŻ.
    Wolałabym tego uniknąć.

    Pozdrawiam!!!

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 25 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ja o czymś takim nie slyszalam, ale na Twoim miejscu narazie bym sobie tym głowy nie zaprzątała, Twoim zadaniem jest teraz myśleć pozytywnie i nie matwić się!! :)
    I mam do Was dziewczynki pytanie, jestem już 6 dni po zastrzyku i naprawde dość mocne bóle w obydwu jajnikach tzn. Raz z jednej strony raz z drugiej, są one chwilowe , a wczoraj tak jakby ciaglo mi podbrzusze do gory, czy to możliwe że pregnylu tak działa? Pierwszy raz tak mam.

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 25 października 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jawlasnie wlazlam by napisać to samo jestem 3 dobę po pregnylu i czuje sie jak w ciazy. Ciagnie mnie pidbrzusze co cgwilw cos zakluje,bulgocze i sutki mnie bola

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 25 października 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za błędy z fona na szybko pisałam

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 25 października 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że sama nie jestem :) piersi mnie okropnie bola ale to pewnie po duphastonie , a szczególnie jedna.. Edka ją w niedzielę testuje bo mi gin kazał i mam dzwonić do niego w razie czego.. Ale teraz to mi glupio dzwonić i mówić że mam takie dolegliwości bo uzna mnie za panikare jakąś :D

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 25 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj cierpliwie do niedzieli

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 25 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl może dawać takie odczucia, chociaż u Ciebie to 6 dni juz po

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 18:26

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 25 października 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam i jestem nawet cierpliwa , nie nastawia się nawet na pozytywny efekt, tym bardziej że nie przylozylismy się zbytnio do staranek, a jedno przytulanie po to chyba zbyt mało(w zależności też kiedy była owu) ..

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 25 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam że ok 24 h po zastrzyku tak kilka razy mnie zabolal jajnik, ale żeby jakoś specjalnie to nie. Później dzień przerwy i zaczęły się te bóle..

‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ