X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    U mnie ostatecznie zamrożone 2 blastocysty, obie dobrej jakości :-) Także teraz pozostaje mi tylko czekać na @ i po nie jadę <3. Planuję transfer 1 zarodka. Olcia u Ciebie też będzie jeden czy planujecie więcej?
    Ja też będę miała transfer jednego zarodka. Z tego co kojarzę, to będąc w programie można transferowac tylko jeden. Jesli to podejście się nie uda, to w kolejnym poprosimy o transfer dwóch zarodkow (juz nie będziemy korzystać z programu z uwagi na dobry wynik punkcji)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    To chyba zależy od wieku pacjentki, jej wcześniejszej historii oraz jakości zarodków. Mi tylko powiedział dr K. ze w moim przypadku będzie transfer 1 zarodka. Ale jak czytam na innych forach to często dziewczyny mają podane 2 zarodki (np 3 dniowe i jest ciąża).
    Nie. Decyzja o tym ile zarodkow transferowac nalezy tylko i wylacznie od pary (zgodnie z prawem), lekarz moze tylko sugerować ile transferowac.

    Edit: dofinansowanie od urzedu miasta takze nie gra roli, nadal decyzje podejmuje para.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 19:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bella, dobrze wiedzieć, że to do nas należy ostateczna decyzja. Chociaż ja już sama nie wiem jak zrobić żeby było najlepiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taką info wyczytałam w ksiązece/ulotce/informatorze, który wzięłam z Salve w dniu punkcji (był to jeden z argumentów wyboru in vitro komercyjnego nad in vitro dofinsnsowanym z programu miejskiego). W takim razie koniecznie poruszę ten temat na sobotniej wizycie u dr Kokoszko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia jak możesz to zapytaj :-) Ja jak na razie nie wybieram się do salve bo nadal nie dostałam okresu. Ale w czwartek wyjeżdżamy na weekend więc znając moje szczęście pewnie i @ się pojawi ;-)

    Annna jak tam po pierwszym zastrzyku ? ;-)

    Miłego leniuchowania dzisiaj ;-)

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego majowkowania Dziewczyny!!
    Odpocznijcie troche, odetchnijcie od tematu, zbierzcie sily:)

    Zastrzyki jakos poszly, chociaz tyle czytania przed cala operacja ze mi zeszla chyba z godzina.
    W pierwszej chwili wydawalo sie dosc skomplikowane ale wkrotce okazalo sie ze obsluga Gonalu jest identyczna jak insuliny mojego kota :) No a Mensinorm nieco mnie szczypie ale do przezycia. Po pierwszym zastrzyku rece mi sie troche trzesly wiec latwo nie bylo. Mysle ze to kwestia wprawy.
    Mialam tez wrazenie strasznie duzo tego "wlewam", 15 razy sie upewnialam czy prawidlowa dawke mam:)

    Ogolnie naprawde sie staram podchodzic do tego wszystkiego lekko. Nie wiem co lepsze, wypierac i nie myslec czy wlasnie przerabiac to w sobie na okraglo.
    Ogolnie jestem introwertyczka z natury ale musze sie jakos "wentylowac". Troche sie ostatnio wkrecilam w joge. Dobrze mi robia tez wszelkie aktywnosci wizualne wiec nawet rozpoczelam taki maly projekt zdjeciowy z tej podrozy ivf.
    Jak doczytalam, z winkiem nalezy sie pozegnac na czas stymulacji wiec trzeba sobie jakos radzic:)
    Macie jakies dobre sposoby zeby nie zwariowac? :) :)


    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:38

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na razie zupelnie prywatny projekt ale kiedy go zakoncze, mam zamiar go upublicznic, przynajmniej w jakims stopniu :) mysle ze wiele takich jak my bedzie sie moglo z tym jakos identyfikowac. Nie zamierzam tam wylewac jakiegos zalu czy cos. Po prostu obserwacje. 1 zdjecie dziennie.

    Trafilam na fajna stronke, jesli jeszcze jej nie znacie: https://www.verywellfamily.com/ivf-4157419 Dla mnie cale to IVF to temat dosc swiezy wiec nie zdazylam jeszcez wszytskiego wyczytac w internetach ;) Dlatego tez ujecie "jak krowie na rowie" jest dla mnie ok :)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Ja taką info wyczytałam w ksiązece/ulotce/informatorze, który wzięłam z Salve w dniu punkcji (był to jeden z argumentów wyboru in vitro komercyjnego nad in vitro dofinsnsowanym z programu miejskiego). W takim razie koniecznie poruszę ten temat na sobotniej wizycie u dr Kokoszko.
    Olcia, to jest tylko i wyłącznie dofinansowanie. Urzad Miasta nie ma wplywu na wybor zaplodnienia, na dodatki do et, na nic. Daja tylko pieniądze.
    Zwroc prosze uwagę ile blizniat urodziło sie w programie miejskim, ciaze blizniacze, jednojajowe nie zdarzaja sie tak czesto.
    Poza tym klinika nie jest dobrym miejscem do czerpania takich informacji.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Dzarusia Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 2 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko.
    Które z Was korzystały z programu KOC w Salve? Czy wiecie jacy lekarze są w programie?

    IVF 14.04.2018r.
    Gabriel w drodze- termin 31.12.2018r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzarusia wrote:
    Mam pytanko.
    Które z Was korzystały z programu KOC w Salve? Czy wiecie jacy lekarze są w programie?
    cześć Dzarusia, niestety nie mam pojęcia o tym programie. Na tym forum w większości są dziewczyny które starają się dopiero o ciążę i przede wszystkim poruszamy tematy inseminacji, in vitro i różnych badań. Niestety nam jeszcze daleko do porodu, może lepiej zobacz na forum bellybestfriend.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz co planujesz? Kolejny transfer? Ja wierzę, że wszystkim nam się uda, prędzej czy później ale każda osiągnie swój cel :-)

  • Agataa29 Koleżanka
    Postów: 159 20

    Wysłany: 4 maja 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    mam na zbyciu 8 opakowań mensinorm 150jm dr Sobkiewicz chętnie go przepisuje. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt. Jeśli dodawanie takich komentarzy jest sprzeczne z regulaminem proszę go usunąć.

    Adzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny, u mnie wczoraj pojawił się okres więc w następnym tygodniu uderzam do salve żeby wyznaczyli mi termin transferu, teraz zaczęłam faszerować się encortonemm acardem i progrynovą.

    olcia.de, Bella93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa, to super! Ja jutro 10dc, zatem jadę z rana do kliniki :-) ciekawa jestem jutrzejszej wizyty :-)

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Olciaaa, to super! Ja jutro 10dc, zatem jadę z rana do kliniki :-) ciekawa jestem jutrzejszej wizyty :-)
    Olcia daj koniecznie jutro znać. Jestem ciekawa w którym dniu cyklu będą planować transfer. Czy Ty też masz brać Progynova 3 razy dziennie po 1 tabl?

    Dziewczyny które jesteście już po kriotransferach - w których dniach cyklu je miałyście?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, biorę Progynova 3 x dziennie od 2 dc. Też się chętnie dowiem, kiedy miałyście crio, choć to zapewne sprawa indywidulana :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie bardzo indywidualna bo jak teraz czytam to jedne kobiety maja np 15 -17 dnia cyklu a inne ok 20. Ale to się okaże ;-) Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 20:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa a ty cały czas robisz sobie zastrzyki z heparyną?

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ