X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 26 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz nic nie trace czekajac do piatku, a noz widelec cos drgnie??? Moze jeszcze bedzie pieknie, chociaz moje podejscie jest jakos bez entuzjazmu... poczekamy, zobaczymy, trzymsjcie kciuki poki co :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 października 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuki zaciśnięte

    anadinka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 27 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podczytywalam Was ale nie mialam okazji odpisac. Na komorce troche dluzej mi schodzi a w pracy niemoge wejsc na ovufriend, cos blokuje te stronke. Anadinka, faktycznie dziwna sytuacja z ta Twoja stymulacja. Wiem ze moze bez sensu poddawac sie punkcji ale moze jednak warto. Widac pecherzyki, cos wiec musi byc. Wierze ze lekarze wiedza co robia. Badzie dobrze zobaczysz :):) trzymam mocno kciukasy :) jozefka super ze z Wami ok. Juz niebaeem rozwiazanie . Tak to minelo szybciutko .i jak z porodem w salve ? Nadal ok? Pisalas cos ze badanie wzroku ci wyszlo nie za dobre i balas sie ze Cie nie przyjma tam. Dobrze pamietam ? Lubiearbuza jestem taka podekscytowana Twoim testowaniem. Czekasz jednak do bety czy robisz sikanca? Ja sie na sikanego nir odwazylam :P jest ciaza ja Ci mowie :) trzymam kciuki bys dotwrala z Kropkiem do wiosny :) a tak w ogole w haloween mam transfer !:) boje sie strasznie o mojego Kropka ..

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 października 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja nastąpiła zmiana kwalifikacji i 18.11 mam mieć cesarkę, łóżko w Salve zarezerwowane dla mnie :) jakby coś się wcześniej zaczęło dziać mam dzwonić i jak coś jechać będzie wtedy cięcie szybciej. KTG robimy raz w tygodniu i 8.11 mamy jeszcze jedną kontrolną wizytę przed CC czy nie trzeba przyśpieszyć. obecnie z Małym wszystko OK rozrabia, pięknie Nam zapozował do nowej fotki do albumu :)

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 28 października 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje Waszej porady. Przy poprzednim crio zbilam TSH do 0,8. W sumie zaciazylam, abstrachujac od pozniejszycj efektow. Teraz TSH mi wyszlo 2,6. Klosinski powiedzial zeby nie ruszac nic. Moja endokrynolog preferuje to zbic troszeczke zwiekszajac euthyrox z 50 do 75 mg. Taraz nie wiem kogo mam sie sluchac i co faktycznie jest najlepsze. Jak sadzicie ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja ja po stymulacji miałam mega skok TSH i zwiększaliśmy eutyrox z obawy o Kropka. niestety tarczyca działa u Nas czasami jak taka nasza osobista antykoncepcja i ja z własnego doświadczenia to bym jednak zwiększyła dawkę tym bardziej że endokrynolog to zaleca. ja przed stymulacją miałam dawkę 75 potem mi 3 razy zwiększali i zmniejszali dawkę. efekt... właśnie mnie kopie.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 28 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie u mnie z 0,8 w ciazy skoczylo do 2,2 wiec teraz moze faktycznie lepiej zbic, tymbardziej ze wszedzie pisza ze poziom lepszy ponizej 2. Jutro z rana wezme wieksza dawke. Za 4 tyg mam kontrole. Oby z Kropkiem w srodku :) jozefka powiem Ci ze zawsze mi lecial ten czas a teraz nawet Twoj czas przedporodowy mi sie dluzy :P

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie u mnie lekami w ciąży endokrynolog wprowadziła mnie w farmakologiczną nadczynność tarczycy, miałam w pewnym momencie TSH poniżej norm. Obecnie dzięki lekom jest w normie. po porodzie mam zminiejszyć dawkę i po miesiącu kontrola.

    a czas hmmmmmmmmm z jednej strony świadomość kiedy to ma się stać jest błogosławieństwem ale i przekleństwem. zależy w którą stronę spojrzę. za 21 dni Kropek będzie już przy mnie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 28 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś byłam na KTG, i akurat były transfery, kto je dziś robił? p. doktor Kokoszko aż mi się gęba uśmiechneła, chwilkę porozmawiałyśmy w końcu jest również współautorką mojego cudu <3 jak nic ktoś dziś ma Wielkie szczęście :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 28 października 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam ze fajna babka z niej. Czyli grono lekarzyy robiacych transfery sie powieksza. Ja jutro dzwonie do pani Malgosi ustalic szczegoly na poniedzialek. Ciekawe kto mi bedzie robil crio.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 października 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 2dc biore encorton i zauwazylam tym razem ze co noc wstaje do lazienki na siusiu. czytalam ze to jeden ze skutkow ubocznych leczenia sterydami. Mam sie martwic? mialyscie tak? kurde nie chce by mi nerki siadly przez to wszytsko.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 października 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza jak testowanko?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 184,03 12dpt :-)

    frezja, natty85, józefka, Bella93, anadinka lubią tę wiadomość

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow!!!!gratulacje :)oby tak dalej ! super wiedomosc:)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 29 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję:)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza siedze i ryczę <3 GRATULACJE MAMUSIU !!!

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-* staram się trzymać emocje na wodzy Ale mam ochotę krzyczeć i dziękować każdemu kto się do tego przyczynił ze coś drgelo i kształtuje się nowe życie :-) Wiara w ta metodę się umacnia co raz bardziej... I wielki ukłon dla tych którzy tym się zajmują pomimo tak wielkiego zamieszkania wokół całego ivf.

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 października 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ciesz się, dzwoniłaś do p. Gosi, kazała Ci się umówić na wizytę z USG. Dbajcie o siebie i cholera ryczę dalej, tak się cieszę. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale my z moim mężem też pokładaliśmy ogromną wiarę i wdzięczność za Nasz CUD, teraz już w zaawansowanej ciąży widzimy, że Oni nie przestają się starać tylko cały czas dbają o mnie i o Kropka. Nawet spotkanie z endokrynologiem (dr Kokoszko) na korytarzu, przystaneła i sama zagadneła do mnie. Pani Gosia ile razy Nas widzi w Salve czy raz na mieście szeroki uśmiech na twarzy.

    Dziewczyny warto walczyć !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dzwoniłam jeszcze myślę że w poniedziałek zadzwonię bo nie wiem o której mogę zadzwonić bo rano jak byłam to sporo mieli zabiegow na dzisiaj. Zmiany w lekach pewnie nie mialysicie żadnych?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka nie płacz bo Jasiu będzie beksa :-)

    józefka lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ