X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Co jak co ale hsg w Gamecie mogę polecić z czystym sumieniem:)

    A pamiętasz jakie badania musiałaś wykonac przed HSG?

  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza hop hop

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny postanowilam jednak tym razem testowac wczesniej. Mniej mnie boli brzuch niz poprzednim razem wiec albo to znak ze sie udalo albo ze nici z tego;) to rozwazanir sprawilo ze nie czekam z beta do soboty, zrobie badane w czwartek, to bedzie 10dpt. Jak cos jest to pewnie wyjdzie. No i mam 2 testy sikane, jeden super czuly , drugi zwykly( wykrywa od 10 a zwykly od 25 jednostek). Kusi mnie by siknac juz teraz ale wytrzymam do rana ( 8dpt). Niech sie dzieje ;)

    józefka, anadinka lubią tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza, martwimy sie? Odezwij sie ...

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    A pamiętasz jakie badania musiałaś wykonac przed HSG?
    Już nie pamiętam dokładnie ale nie było ich dużo. Najlepiej zadzwonić do Gamety i zapytać jakich badań wymagają.

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 listopada 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirosowka jest w gamecie przed, ale chyba tylko 4-5badan i wizyta kwalifikacyjna.

    M&M
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja kciuki !!! ja jutro ostatnia wizyta przed cc.

    dziś spakowałam torbę do szpitala i poukładałam wszystko w szafkach tak aby małżonek mógł się odnaleźć (choć w panice pewnie i tak nic nie zajarzy)


    lubiearbuza kurcze martwimy się...

    agatkaa najlepiej zadzwoń na infolinie kliniki powinni Cię poinformować jakie badania będą potrzebować

    Bella93, frezja lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka to kiedy masz termin cc?
    Ja dzis dowiedziałam sie ze drugi zarodek przestał sie dzielić, zaczynam sie martwić i gdzies tracić nadzieje. Zostałam z tym jednym, jedynym. Jutro 3dpt, czas sie wlecze okrutnie. Stwierdziłam ze 11dpt zrobię rano test 10 i pojadę na betę. To jest czas w ktorym juz cos powinno być wiadomo. Objawów na razie brak, bo raczej nie mam prawa ich mieć. Tzn oczywiście ze ja tysiąc zmian dostrzegłam, ale one sa chyba wynikiem siły perswazji ;)

    Frezja dasz jutro znac jak wyniki testu? Trzymam kciuki.

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam i wlasnie zrobilam test. Negatywny. Wierze ze to jeszcze za wczesnie. Maz mi kategorycznie zabronil robic sikanych do bety. Ehhh. Oby to nie byla prawda to co dzis widzialam

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz Ty! O tej godzinie? Nie, nie i nie.
    Nawet jakbyś robiła teraz test o lepszej czułości to nie masz szans. Znajoma z Gamety zrobiła test z porannego moczu i wyszedł cień cienia a betę na tamtym etapie szacowała ze miała koło 50 lub więcej!

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja dostaniesz po dupsku !!!

    anadinka termin cc mam na 18 listopada, czyli przyszły piątek. no chyba, ze jutro coś przyśpieszy pani doktor :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem;) czlowiek glupi jest czasamii! Ale juz nie moge wytrzymac , tak mi trudno! Jozefka Ty pamietasz jaka cierpliwa bylam poprzednio, zero sikancow ;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja ratuje Cię spokój, choć z perspektywy czasu łatwo mi mówić :)

    stara prawda co mówi??? SIKANIEC-OSZUKANIEC jeszcze wieczorem robiony w 7dpt eeeeh, ja 7 dpt robiłam bete i bałam się czy wyjdzie coś czy nie, a Ty siuskami wróżysz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaa jak tylko będę coś więcej wiedzieć na temat HSG w Salve to dam Ci znać.
    Tak, planuję je zrobić w przyszłym cyklu czyli wypadnie to jakoś na początku grudnia pewnie, ale za tydzień będę znów na usg u mojej pani dr żeby zobaczyć czy duphaston zadziałał i wchłonęły się niepęknięte pęcherzyki z poprzedniego cyklu... to może coś ją podpytam o to HSG.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja, na test faktycznie za wcześnie :)

    Józefka, super ze już sie szykujesz do porodu :D

    Calineczka, to daj znać jak bedziesz coś wiedziała o tym HSG.
    Ja dziś idę do gina , zobaczymy czy jajka są na usg ;)W ogole co pojde do ginki to mam coraz szybciej owulacje, nie wiem o co chodzi ;)

    Ja też kochana na początku grudnia muszę zrobić HSG :) Może spotkamy się gdzies w klinice :P

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff po wizycie Kroposław ma się bardzo dobrze 3380g <3 szyjka ok, więc o ile mi wcześniej wody nie odejdą rodzimy w przyszły piątek <3

    Bella93, anadinka, frezja lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka gratulacje :) chyba wszystkie chciałybyśmy być na Twoim miejscu więc sobie i wszystkim Dziewczynom tego życzę :) A Tobie spokojnych ostatnich dni ciąży, chociaż teraz pewnie zaczyna się stres przed wielkim dniem ;)

    Agatkaa a Ty się leczysz u kogoś w Salve?

    józefka lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczka88, ja chodzę do Pani Ginekolog do Salve ale przy ul.Rzgowskiej.
    Dziś właśnie byłam u niej na wizycie. 10dc a pecherzyk 25mm....a do tego wyszłam z kolejnym skierowaniem do szpitala na HSG....Pani doktor powiedziała ze lepiej zrobić z kontrastem i w szpitalu a nie solą fizjologiczna. Sama już dziś nic nie wiem....ehhh.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa kurcze miałam HSG w CZMP i tak jak pisałam do przeżycia (choć pobyt 3 dni w szpitalu też by mnie odstraszył)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    agatkaa kurcze miałam HSG w CZMP i tak jak pisałam do przeżycia (choć pobyt 3 dni w szpitalu też by mnie odstraszył)

    No własnie....ale kurcze chyba nie będę miała innego wyjścia....choć te 3 dni to wyglądaja, że w pierwszy dzień głwonie się czeka na przyjęcie na odzdział i na swoje łóżko, potem badania krwi i usg a następnego dnia HSG, potem reszta dni nic nie robisz a trzeci dzień z rana najcześciej trzeba juz "zwolnić" łóżko i czekac do południa na wypis....generalnie strata czasu....ehhh

    A pamiętasz kto CI robił HSG?

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ