X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    zaświadczenie o braku uzależnień?? a kto wystawia takowe, tak z ciekawości. Rozumiem uzależnienie od alkoholu czy narkotyków, a co z papierosami? jak palisz Ty czy Twój mąż to już zostajecie skreśleni z listy?

    w każdym bądź razie trzymam kciuki, za szybki proces i komplet prawidłowych dokumentów :)
    Ha ha ha dobre prawda? W zasadzie należy udać się do pierwszego lepszego ośrodka i poprosić o takie zaświadczenie.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pęcherzyk ciążowy w macicy :)
    Następna wizyta za 2tyg.

    calineczka88, frezja, agatkaa, anadinka, józefka lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella super wiadomosc :) byle tak dalej:) u mnie transfer za tydzien. Jutro ostatnie USG, dowiem sie wiec szczegolow. Bylam u Kokoszko mam wlaczony Siofor najmniejsza dawke i zaproponowala wlew z intralipidu. Sama nie wiem czy sie na to zdecydowac. Immuno jeszcze nie ruszalam ale w sumie to ostatni nas mrozak wiec moge sie poswiecic.

    Bella93, anadinka lubią tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella , super wiadomość - bardzo się cieszę :)<3 !!!!!

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny lekka zmiana planów....nie idę na HSG...
    Może niektóre z Was pomyślą, że jestem jakaś głupia i niezrównoważona emocjonalnie, zawracam Wam głowy rożnymi głupimi pytaniami a potem robię co innego.

    Powiem Wam tak szczerze, że jakoś nie umiem do końca zaufać wszystkim tym nowym lekarzom....przeraża mnie w ogole to, ze wszytko jest nastawione na pieniądze....

    Odwiedziłam mojego, że tak powiem byłego ginekologa prywatnie - z racji tego ze bylam u niego nie na badaniu, bo mam krwawienie, tylko na rozmowie - konsulacji ktora trwała ponad 20 min , nie wziął ode mnie ani grosza!

    Powiedziałam mu o wszytskich swoich obawach i planach....

    Reasumując (żeby Was tu nie zanudzic ) zdecydowalam się, że póki co nie pojdę na to HSG...umowiłam się z lekarzem, że poczekam jeszcze 3 mce , wdrozy mi na ten czas leczenie , a jak nic z tego to weźmie mnie do szpitala na laparoskopie diagnostyczną i wtedy wszytsko sprawdzi łacznie z jajowodami oczywiście i w razie czego naprawi.
    MI to w sumie akurat odpowiada.

    Idę do niego po @ na usg i badanie.

    Tak to u mnie wygląda.

    Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i pozwolicie mi z Wami popisać jeszcze, bo nie ukrywam że się z Wami żzyłam :)

    Ale w czw zrobię sobie badania hormonów - to bedzie mój 4 dc :)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 09:55

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej. Kobieta zmienną jest ;)
    A przypomnij mi, mąż miał badanie nasienia?
    Powiem Ci tak, moja gin spoza kliniki nie chciała mnie stymulować i faszerować lekami, bez badań nasienia i mojego hsg, bo to sie mija z celem, a w klinice tymbardziej maja takie podejscie (w 100% się z nim zgadzam).
    Teraz za konsultacje nie wzial, ale przez nastepne 3miesiace bedziesz mu juz placic.
    Fajnie ze zaproponowal laparo, bo to o wiele więcej wyjasnia.

    Jesli bedziesz juz robic te badania to idz jutro, wiekszosc lekarzy zaleca je w 2/3dc i to faktycznie lepiej oddaje gospodarke hormonalna organizmu.

    Edit. Zerknelam na Twoje pierwsze wpisy, staracie sie juz 2lata? Ile kochana masz lat?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 10:10

    agatkaa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, mąż badał nasienie w sierpniu. Wszystko w porządku, tylko trochę poniżej normy ilość plemników. Byliśmy u urologa, ktory zbadał męża, zrobił usg i stwierdzil, że wszytsko jest w porządku a te parametry nie są przeszkoda w staraniach, zwłaszcza ze są bardzo ruchliwe.

    A Salve teraz dostał skierowanie na to badanie nasienia ogólne i jeszcze dodatkowo jakies chyba 3 albo 4 testy, z czego jeden aż 220zl...
    Nie wiem czy zrobi to w Salve czy gdzie inadziej ale na pewno powtórzy to badanie. Przyjmuje vit D i salfazin.

    Nie kochana, nie bede mu płacic przez 3 mce tylko raz na 3 mce ;) Zresztą zobaczę dokładnie za tydzień jak bede u niego, co to ma być, wiadomo tez że wcale nie muszę się zgodzić na to.
    Ciesze się, że zaproponowal laparo, przynajmniej wszytsko mi sprawdzą i bedzie wiadomo co i jak.
    Szczerze mówiąc to jest chyba jedyny lekarz, któremu ufam....kilka lat letmu mnie operwał, i naprawde nie raz bral mnie na monitoring do szpitala zebym nie płacila....
    Ostatnio jakoś tak chodził mi po głowie, że powinnam z nim to wszytsko skonsultować no i skonsultowałam i szczerze mówiąc czuje ulgę.
    Mam 33 lata. Teoretycznie staramy sie prawie 2 lata ale trochę mieliśmy przerwę, bo maż wyjeżdżał....tak więc kilka mcy nam umknęło...
    Jeśli mówisz ze lepiej w 3dc to jutro pójdę na badania :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:45

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz do niego zaufanie to najwazniejsze.
    Powodzenia :)

    agatkaa lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jak masz do niego zaufanie to najwazniejsze.
    Powodzenia :)

    No dokładnie :) bo jeśli sie nie ufa lekarzowi to cięzko....
    Nie dziękuję kochana :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratulacje kiedy zobaczę CIę na fioletowej stronie co?

    Fezja już transfer za tydzień, jak ten czas leci :)

    Agatkaa grunt to zaufanie do lekarza, My naszej bezgranicznie ufaliśmy nawet kiedy było nie powodzenie i się opłaciło <3

    agatkaa, Bella93 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny, coś w tym jest .... ;)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah ten fiolet, narazie najbardziej podobają mi się te procenty nad kalendarzem :)
    Jeszcze nie czuję sie na tyle pewnie, żeby się zadeklarować na wątku dla ciężarnych, może po serduchu...

    agatkaa, anadinka lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella w sumie ja tak zrobiłam, po wizycie <3 nie śmiało się przywitałam z dziewczynami

    Bella93 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 29 listopada 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella gratulacje, dobrze słyszeć takie pozytywne wiadomości!

    Agatka skoro tak zdecydowałaś i uważasz, że tak będzie lepiej to dobrze, najważniejsze to być samemu przekonanym że się podąża we właściwym kierunku. W sumie pewnie ilu lekarzy tyle opinii i tyle propozycji leczenia, a to ostatecznie my musimy wybrać to, co wydaje nam się najbardziej sensowne. Mnie tylko by było szkoda tych 10 dni z tymi przeklętymi irygacjami bo to dla mnie udręka okropna :P

    Ja to za dużego wyboru (odnośnie hsg) nie mam bo tak jak pisze Bella nie ma co podchodzić do stymulacji bez hsg - tak mi też dr Kokoszko powiedziała no i może jestem laikiem w tej dziedzinie ale wydaje mi się to zupełnie logiczne - po co wydawać kasę na leki i monitoring skoro może to nic nie dać przez taką "głupotę" jak przytkane jajowody...
    Ale skoro Ty nie musisz być stymulowana bo masz naturalną owu to oczywiście sytuacja wygląda inaczej!

    Józefka jak tam po pierwszych 10 dniach, zmęczona? Śpisz po nocach czy nie bardzo? ;)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka uczymy się z Jaśkiem nawzajem. Perwsze noce wogóle nie spałam, teraz ok 23:00-0:00 piewsze nocne karmienie, i 2:00-3:00 kolejne o 4:00 też już mu się zdarzyło. Nauczyłam się jednego, Mały śpi, śpię i Ja (szczególnie w nocy). Małemu najlepiej na cycu, nawet jak nie je, to miętoli go i nie wiem jak Go tego oduczyć bo w alternatywie jest ryk, a na to jestem stanowczo zbyt padnięta. Mój mąż zwariował na punkcie syna, chodzi, śpiewa mu wymyślone lub przerobione piosenki (nigdy nic nie śpiewał, bo to śmieszne).Jutro pierwsza wizyta u pediatry i sprawdzimy ile nasz klocuszek waży i ustalimy kartę i termin szczepień. a w sobotę pierwsze Jaśkowe oficjalne wyjscie do dziadka na imieniny (w obkrojonym składzie, ale zawsze)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za zrozumienie :) kamień z serca :)

    Jozefka, cieszę się ze w końcu możecie cieszyć się w domku swoim skarbem, wspaniałe dni przed Wami :)

    Calineczka, mi też trochę szkoda tej meczarni całej z ta irygacja....Ale przynajmniej jestem sterylna w środku ;) mąż to już w ogóle gubi się w tym co ja nowego wymyslam...wcale mu się nie dziwię,ehhh.
    Kochane napiszcie czy badania: LH, FSH, estriadol ,prolaktyna i testosteron trzeba wykonać na czczo czy można po jedzeniu w sensie po południu?

    józefka lubi tę wiadomość

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaa prolaktynę na pewno na czczo i najlepiej z samego rana - z tego co pamiętam gdzieś wyczytałam że nie później niż do 10 rano. Do tego podobno żeby wynik nie wyszedł zakłamany nie można być po wysiłku (np. nie powinno się nawet biec do autobusu przed badaniem) ani poprzedniego dnia nie należy serduszkować...
    A co do reszty to nie pamiętam przyznam szczerze, ale jak będziesz robić za jednym razem no to i tak bez znaczenia.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info :)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu zapanowała cisza. Frezja wiesz juz kiedy crio?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie jakaś cisza zapanowała ;)

    A ja badań hormonalnych nie zrobiłam bo od sr na 6 ta do pracy...;/ nie ma to jak otrzymac smsa o polnocy ze zamiast na 8.30 do pracy na 6....i tak do końća przyszlego tygodnia....

    No nic, przyszly mc zostaje...

    A co u Was dziewczyny?

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ