X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam na jakiś czas. Niestety ciąża się skończyła.
    Powodzenia dziewczyny!

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie!!!!! Boże, jakie to niesprawiedliwe....brak mi słów kochana żeby wyrazić jak bardzo jest mi przykro ;(

    Mam nadzieje, że zajrzysz za jakiś czas do nas....Trzymaj się <3 <3 <3

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella... nieee !!! kurcze, nie spodziewalam sie:( czemu tak trudno utrzymac ciaze?mialam to samo we wrzesniu.. ehhh tak bardzo to przezylam. bylam w szoku. ale musisz byc dzielna. Masz jeszcze mrozaki wiec trzeba dzialac. teraz daj sobie chwile.. sciskam mocno

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie transfer doslownie na Mikolaja, bo 6.12. Z dodatkowych rzeczy, bede miala podana kroplowke z intralipidem. Martwi mnie moje endo, troche male. Na ostatnim USG tylko 8,8 mm. Doktor powiedzial, ze za to jest ladne w strukturze. Mam nadzieje:\ Moze teraz sie uda. niby do 3x sztuka ;) zobaczymy..

    jozefka jak tam u Ciebie? dobrze sie czujesz w roli mamy? malo piszesz, rozumiem ze masa roboty przy malym czlowieku :) <3

    co tam u reszty? jakos cicho tu ;) ale spokojnie , niebawem Wam dostarcze rozrywek, moim marudzeniem potransferowym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 23:49

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :*

    Bella współczuję Ci strasznie, ale trzymam kciuki za dalsze owocne starania, jesteś bardzo młoda więc myślę, że wszystko przed Tobą!!!

    Ja dzisiaj odstawiam dupka i czekam na @ :/ tak dla "porządku" zrobiłam rano test ciążowy, oczywiście negatyw... no ale raczej niczego innego się nie spodziewałam. Aż mnie to trochę przeraża że od 1,5 roku nigdy nie zobaczyłam nawet "cienia cienia"...
    Idę dziś na te badania krwi do HSG no i jak tylko przyjdzie @ dzwonię się zapisać. Może coś się dzięki temu HSG ruszy bo już powoli tracę nadzieję, a szczególnie przez ten ostatni tydzień to mam jakiś nastrój depresyjny

    Frezja no to do transferu już baaaardzo blisko, więc zaczynam trzymać kciuki!!! Dawaj znać koniecznie jak tam. Nie ukrywam że Wasze relacje ze starań naprawdę podnoszą mnie na duchu, bo w końcu zdaję sobie sprawę, że nie jestem jedyna.

    Agatka, a Ty jak tam, już po @? Co teraz planujesz z tym swoim "nowym-starym" lekarzem??

    frezja lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja jestem z Wami cały czas. Troszkę załapałam doła po wczorajszym wpisie Naszej Belli. Co do macierzyństwa, jest coraz lepiej, nocki nam się uregulowały więc nie wyglądam już jak zombi. Mały wczoraj skończył 2 tygodnie i dziś jedziemy na imieniny do dziadzi z Jasiem i mąż mnie pogonił do fryzjera żeby się doprowadzić po ciąży do normalnego wyglądu. Także dziś Tatuś bierze zmianę na siebie jak Mama będzie u fryzjera baaaaaa nawet mam zalecenie pojechać i kupic sobie kreację :)

    czyli Mikołajki są Twoje hihii będzie chłopczyk Mikołaj <3 jak nic

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przepraszam za brak odezwy z mojej strony, nadrabiam teraz okres stymulacji jak sie da. Zebraliśmy dokumenty do OA i w piatek mamy oficjalny start.
    Bella przykro mi, trzymaj sie kochana, to chyba jest wersja straty ktorej najbardziej sie obawiałam, nadzieja jest na początku rozbudzona a potem gaśnie :( Raz przeszłam ciąże biochemiczna, raz puste jajo, mniej więcej moge domyśleć sie jak sie czujesz. To wszystko kochana minie, trzymam kciuki by jak najszybciej.
    Frezja no to juz za moment trzymamy mega mocno kciuki, przełam ta zła passę, BLAGAM!!!

    Dziewczyny zrobiłam świąteczne porządki w lekach, gdyby któraś czymś była zainteresowana to dajcie znac, szkoda wyrzucac...

    W zasadzie wszystko prócz Fraxi oddam za darmo, za Fraxi chciałam 100zl. Zostało mi:
    Progynova 21 - 3 opakowania - Brak
    2x PurogenPen
    Vigantol - 4 buteleczki - brak
    Prolutex 25mg - 6 ampułek - brak
    Femibion 1 - 14 tabletek - brak
    Fostimon 75 - 1 ampułka
    Mensinorm 75 - 1 ampułka
    Encorton 10mg - 1 całe opakowanie + 10 tabletek - brak
    Fraxiparine 0,4 - 2 całe opakowania + 8 zastrzyków - brak
    Utrogestan - 27 globulek - brak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 07:10

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chętnie przyjmę encorton :)i prolutex i odkupie paczkę fraxiparine

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 14:51

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Bardzo chętnie przyjmę encorton :)i prolutex i odkupie paczkę fraxiparine
    Moj numer to ...., skontaktuj sie ze mną, pozniej skasuje stad numer.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 07:02

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anadinka chetnie przyjme progynove , utrogestan i odkupie reszte fraxi co zostanie po natty ;) Czy bylaby mozliwosc spotkania po odbior lekow jakos w nadchodzacym tygodniu? Mam lekow na kolejne 5 dni tylko.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje kochane ze uda mi sie przelamac ta zla passe i na 2017 bedziemy mialy wysyp ciaz i porodow :) obawy mam jak kazda z Was zapewne. Tymbadziej jesli wiem ze pozytywny test nie oznacza czasami szczescia na dlugo. Z kazda nieudana proba entuzjazm gasnie. To forum bardzo mi pomoga trzymac sie jakos w tym wszystkim. Nie jestesny same. Dziekuje Wam za mile slowa, rady i glupotki rozluzniajace atmosfere:D <3 na razie walcze. Jestem w stanie skorzystac z moich jejeczek i przejsc jeszcze jedna stymulacje w razie niepowodzenia. Budzet mamy mega nadszarpniety wiec pewbie troche przerwy bedzie.. Zobaczymy. Wiem ze nie tryskam optymizmem opisujac plan B ale jakos lepiej mi z tym , gdy mam przygotowaby plan dzialania. anadinka pisz co i jak u ciebie z OA. Trzymam kciukasy:) ciekawa jestem szczegolow bo przyznam ze to moj plan C ;) Jak narazie relaks. Jutro zakupy swiateczne, a tydzien mam wolnego wiec zamierzam po transferze duzo wypoczywac. Ostatni mrozak wiec nalezy mu sie wygodne traktowanie:) poki co karmie sie czerwonym winkiem, orzeszkami, rybami i ananasem by Kropus polubil moje endo :)

    natty85, józefka, calineczka88 lubią tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka wrote:
    Moj numer to skontaktuj sie ze mną, pozniej skasuje stad numer.
    Ok jutro się skontaktuje:) Dzięki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 08:43

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja co do utrogestanu, z tego co pisalyscie to Salve sprzadaje go w jakies chorej cenie. Ja zamawialam z Czech, opak 32zl i przesylka 35zl.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja poproś Kłośińskiego niech przepisze ci luteine kosztuje grosze, ja powiedziałam że utrogestan się ze mnie wylewa i jestem po nim w środku podrażniona i zamieniła mi Stefanowicz na Luteinę, koszt na kilka złotych :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella, a przez jaka stronke zamawiasz? dasz namiar? ja aktualnie biore 6 globulek dziennie, wiec szybko schodze z opakowania.. racja drogo w klinice bo 60zl.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie pytalam o luteine, ale jakos maja taka sile sugestii ze utrogestran lepszy... sama juz nie wiem co jest ok.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wiem, bo mi to też wmawiali. ale w końcu udało mi się uprosić i dostałam luteinę i bardzo się cieszę, bo dużoooo tańsza, faktycznie nie wylatywało tyle a brałam o ile pamiętam dobrze do 8 miesiąca. więc troszkę zaoszczędziłam

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wrote:
    bella, a przez jaka stronke zamawiasz? dasz namiar? ja aktualnie biore 6 globulek dziennie, wiec szybko schodze z opakowania.. racja drogo w klinice bo 60zl.
    Lékárna Na Ostravské
    Komorní 564/1
    737 01 Český Těšín.
    http://www.lekarna-almus.cz
    Wysylasz im recepte (ja za priorytet zaplacilam 16zl) wazna jest 14dni od wystawienia, a oni wysylaja za pobraniem.
    Za 6opak z wysylka zaplacilam 227zl.
    Luteina niestety mnie uczula, a lutinus czy crinone mega drogie przy utro.
    A tak przy okazji, to co robi salve jest nielegalne. Nie moga sciagac lekow ktore nie sa dostepne w Polsce i ich sprzedawac ;)
    Czekalam na leki 6dni, ale w miedzyczasie byl 11.11, wiec nasza poczta z lekkim opoznieniem dzialala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 00:59

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wrote:
    Anadinka chetnie przyjme progynove , utrogestan i odkupie reszte fraxi co zostanie po natty ;) Czy bylaby mozliwosc spotkania po odbior lekow jakos w nadchodzacym tygodniu? Mam lekow na kolejne 5 dni tylko.
    W miedzy czasie ktos zaklepał te leki:( ale zostało opakowanie Fraxi i to moge Ci odsprzedać, moze być?

  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Ok jutro się skontaktuje:) Dzięki:)
    Zedytujesz post? :)

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ