X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 26 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może odważnie a co jak nam się zaplodnia 4 z 4 a oddać nie chcemy. Po prostu ryzykujemy a jak coś to będziemy wykorzystywać zamrożone komórki i już.

    Grzanka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 października 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka u mnie w pierwszej procedurze na zapłodnionych 6 komórek dało mi 3 blastki. ciąży brak. Druga procedura ponownie 6 zapłodnionych komorek i tylko jedna sztuka została i ma się obecnie dobrze. Choć w dniu transferu dostałam informację, że 2 jeszcze się dzielą i mam dzwonić na następny dzień czy doszło do zamrożenia. jak zadzwoniłam i dowiedziałam się, że nie przetrwały strasznie się załamałam .
    Obecnie mam Ysia, jest moim całym światem ale ryczę za tymi 2 co nie przetrwały mrożenia i nie mogą dać nam kolejnego szczęścia.

    Podziwiam Cię i Twoją wiarę, ja żałowałam że zapłodnili tylko 6 szt. statystyki są jakie są i o każdą komórkę bym walczyła

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 27 października 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to trochę głupota z naszej strony, Ale tak ustaliliśmy bo u mnie problem jest tzw mechaniczny ja mam niedrozne jajowody z powodu cięcia cesarskiego i komplikacjami jakie były podczas operacji, wiem że różnie może być ale mam sporo komórek które chcemy zamrozić i mieć jakieś wyjście jak pójdzie coś nie tak. Moje parametry i to że wcześniejsza ciąża naturalna była bez problemu daje bardzo duże szanse że się wszystko dobrze potoczy , wiadomo w życiu różnie bywa ale wierzę że będzie dobrże a jeżeli nic z tego nie wyjdzie to widocznie tak miało być, mam 5 letniego syna więc i tak jestem mega szczesciara:)
    Punkcja jutro rano a jajniki bolą jak cholera, każdy ruch to duzy wysiłek:( trzymajcie kciuki zeby wszystko poszlo dobrze. Moze macie jakies dobre rady co do jutrzejszego zabiegu a moze ktoraz z was chce sie podzielic doswiadczeniem jak to u Was wyglądało.

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez podchodzilam do IVF glownie z powodu jajowodow (wodniaki), 2procedury, 18zaplodnionych komorek, 5zarodkow, 4transfery, 3ciaze i 0dzieci.
    Trzymam kciuki za punkcje i maluchy.
    Ja nie pomoge, bo jestem z Gamety.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 października 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W salve, najpierw idziesz do zabiegowego. Kroplóweczka sprawdzanie badań i podpisów. przechodzisz za czerwone drzwi i szybko się przebieracie. zazwyczaj punkcje są przed transferami. w zabiegowym dostałam tlen do nosa i dostałam jakiegoś głupiego jasia po którym zupełnie odleciałam nawet nie wiem kiedy. za każdym razem budziłam się na "po operacyjnej" - za parawanami. przykryta kocykiem. Mąż siedział przy mnie. raz przegapiłam (przespałam) jak został poproszony o oddanie żołnierzyków :) ja po punkcji byłam troszkę skołowana ale nic mnie nie bolało. Pytaj jak cos :) mialam 2 punkcje w salve

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 27 października 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki czy coś jeszcze oprócz koszuli, kapci i szlafroku mam że sobą mieć no oczywiście wszystkie dokumenty i badania. A ile czasu spedzilyscie w klinice tak +/- bo wiadomo że każda z nas inaczej reaguje.

    Grzanka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 października 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlafrok niepotrzebny :) po przebudzeniu leżysz jeszcze z 30 minut. po wyjściu dostajesz recepty na kolejne leki.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 27 października 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jeszcze raz :) Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem:)

    Grzanka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dxuewczyny mam pytanie techniczne o cennik. Na stronie icsi jest cena 5400. Co do tego muszę doliczyć bo wydaje mi się to dosyć mało w stosunku do innych klinik. Koszty wizyt podczas stymulacji ? Że leki to wiadomo z góry dziękuję za odpowiedź

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 października 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelia777 wrote:
    Dxuewczyny mam pytanie techniczne o cennik. Na stronie icsi jest cena 5400. Co do tego muszę doliczyć bo wydaje mi się to dosyć mało w stosunku do innych klinik. Koszty wizyt podczas stymulacji ? Że leki to wiadomo z góry dziękuję za odpowiedź
    Wizyty, badania e2 i prg o ile w salve robia podczas stymulacji, ewentualne mrozenie zarodkow.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 28 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po punkcji nie było tak źle:) właściwie od podania leków po których nakręcili mi się w głowie to nic nie pamiętam:) dopiero obudziłam się jak mąż do mnie przyszedł:) pobrali 10 komórek 4 zapladniamy a 6 mrozimy. Trochę jestem ulokowana jeszcze po znieczuleniu ale jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej :) teraz czekamy na wiadomości od Pani Gosi :)

    Bella93, martuska09 lubią tę wiadomość

    Grzanka
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 29 października 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie do tych które miały punkcja a transfer w następnym cyklu, czy bralyscie jakieś leki mi powiedział lekarz żeby brać tylko Encorton i witaminy i żeby zgłosić się do lekarza prowadzącego w sobotę czyli tydzień po punkcji. Trochę bolą mnie jajniki i brzuch tak dziwnie jak by jelita sama nie wiem.

    Grzanka
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 29 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A punkcje robił dr Koloszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2017, 17:21

    Grzanka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 października 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka pij wodę albo izotoniki (napoje dla sportowców) to może być hiperka. jak będzie Cię dalej boleć jedź na IP

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 października 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raz jak byłam na KTG to Kokoszk robiła transfer :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 29 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też doczytałam żeby pić dużo wody, staram się jak najwięcej chociaż sikanie nie należy do łatwych z powodu bólu brzucha.

    Grzanka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 października 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam lekką hiperkę i pamiętam że nic fajnego. u mnie rozwineła się po transferze.po 7 dniach wyglądałam jak w ciąży, siadanie, chodzenie wszystko bolało

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 30 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam że dzisiaj już znacznie lepiej, trochę jeszcze boli ale dużo mniej niż wczoraj. Dzisiaj mam zadzwonić do Pani Małgosi ale się trochę boję:/

    Grzanka
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 30 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten telefon i telefon przed planowanym transferem jest straszny. Grzanka zaciskam kciuki &&&

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 30 października 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem o której mam do niej zadzwonić bo rano to ona jest przy punkcjach i transferach chyba

    Grzanka
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ