X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..
Odpowiedz

Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane.
    Postanowiłam założyć nowy temat, ponieważ na każdym innym forum prawie wszystkie dziewczyny się znają i nie nadrabiam z wiadomościami :)
    Opiszę w skrócie moją historię.
    W styczniu 2014 roku zaszłam w ciążę. W 14 tc musiałam urodzić (zakończyć ciążę), ponieważ maluch miał poważne wady i nie miał szans na przeżycie. Teraz w listopadzie dostałam skierowanie od endokrynologa do szpitala. Badania: Prl, rezonans magnetyczny głowy (czy nie mam gruczolaka przysadki mózgowej, ponieważ miałam wysokie prl), TSH (czy nie mam Hashimoto), badania na cukrzyce. Wyniki: gruczolaka nie mam ale jest torbiel w zatoce klinowej 22mm) i prawdopodobnie na lewej nerce. TSH w normie (1,33), cukrzycy brak, ale lekarze nie potrafili stwierdzić czy mam Hashimoto. Teraz o malucha staramy się 6 miesięcy. W tym cyklu zaczęłam brać zioła: Dong Quai. Może się uda? Czekam na inne dziewczyny, które tak samo jak ja starają się o dziecko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 14:51

    ❤❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hashimoto, miałam w pażdzierniku robiony rm przysadki i głowy dodatkowo i jeszcze żaden lekarz nie jest mi stanie powiedzieć co tam siedzi. Teraz w czwartek jadę do neurochirurga prywatnie i zobaczymy co powie. Dodatkowo leczę się u ginekologa i endokrynologa. Ale od stycznia zamierzam zmienić na klinikę niepłodności, bo oni żadnych badań nie zlecają i czekają jak sobie sama wymyślę. Dodam, że od czerwca próbuję zbić prl, ale jak do tej pory moje wyniki nie drgnęły niestety. Teraz będzie 5 CS o Cud :)

    M&M
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, co jest powodem tego, że prolaktyna jest wysoka i że lekami nie można jej zbić.. Może coś w klinice Ci powiedzą i pomogą? Ja do neurologa wizytę mam pod koniec marca a do urologa pod koniec lutego. Troszkę poczekam.. A ile kosztują prywatne wizyty? Np do neurologa? Orientujesz się może?

    Będę trzymać kciuki za Twój cud! <3

    Martoszka lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do neurologa mam na luty a urologa mam na marzec :) Sorki za pomyłkę ale już mi się to wszystko miesza :D

    ❤❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okolo 150-250. Akurat szybciej sie dostac do profesora i dlatego ja idę i płacę 250 w Łodzi:)

    M&M
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa rozumiem :) Czasem warto wydać 200zł i mieć pewność co i jak.

    KMK lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hejka, ja staram sie 1,5 roku, mam PCO a po nowym roku wybieramy sie z moim do kliniki nieplodnosci... obecnie staram sie walczyc o owulacje za pomoca donga <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    jaki powinien być prawidłowy wynik amh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    a ja mam Hashimoto i staram się o dziecko już 4 lata, w zeszłym cyklu udało mi się zbić TSH do 0,6 i może teraz w końcu się uda :) wcześniej wahało się od 7 do 3,9 :) PCOS nie mam stwierdzonego, generalnie nie mam postawionej jasnej diagnozy :(


    ja mam potwierdzone pco u 2 lekarzy - mysle, ze jak juz jest jakas diagnoza - warto ja skonsultowac tez u kogos innego, bo czasem u jednego na cos chorujesz, a idziesz do drugiego, a on mowi, ze wszystko ok heh :)

    dziewczyny pamietajcie o tym, ze PCO - to nie tylko sznur perel na USG - to jest zespol objawow, z ktorych sklada sie to schorzenie. Warto wiec zrobic badania hormonalne, bo czesto wlasnie z tym jest problem <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 20:36

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Aaaaa rozumiem :) Czasem warto wydać 200zł i mieć pewność co i jak.
    Nie no jasne, że tak. Oby się okazał na tyle dobry, że powie co jest z tą przysadką i w komorach mózgowych. Chciałabym bardzo wiedzieć co jest. A najbardziej zależy na na diagnozie dlaczego tyle się staramy i nic, choć wiadomo, u mnie to teraz może być prolaktyna i pewnie tak jest, chociaż mam owulację co miesiąc. Ale wierzę w Cuda, a te Świąteczne to już najbardziej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 20:37

    M&M
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dobrej myśli i wierze że się uda :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :)

    Wszystkim się nam uda! <3

    Martoszka lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 jestem całym sercem z Wami <3

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka dziecko jest cudem :) Może akurat na święta będziesz cieszyć się z testem w ręce, że zostaniesz mamusia :) Życzę Ci tego! <3

    Martoszka lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki też w to wierzę, bo okres mam mieć 26 grudnia.

    M&M
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Dzięki też w to wierzę, bo okres mam mieć 26 grudnia.


    Ooo no to ciekawa jestem czy p0rzyjdzie.. OBY NIE!!! <3

    Martoszka, Martoszka lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OBY OBY, to byłby najcudowniejszy prezent w życiu dla nas <3 <3 <3

    Myszusia lubi tę wiadomość

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja mam niedoczynnosc i hashi, pcos wykluczone przez 3 lekarzy, 4 aniolki w niebie i słabe nasienie u meza:/ tak ze jest bombowo :(

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, u mnie hashi, prl, a u męża w dzieciństwie niezstąpienie jądra. I problem w tym, też, że ma jedno dziecko i pytanie czy ze mną jest tylko coś nie halo. Badań jeszcze jego nie robiliśmy.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej i ja się dołączam, walczę o dziecko już 4 lata, czeka mnie inseminacja, jeśli to nie pomoże - invitro, chociaż nie wiem czy będzie mnie na to stać :(

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ